• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İKİ KÜÇÜK KIZ KARDEŞİN VATAN SEVGİSİ TIKLA İZLE

Samsun'da yaşayan İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin vatan sevgisi herkesi duygulandırdı. Ben bayrağımı çok seviyorum diyen iki kız kardeş'i kayıda ise anneleri çekti.

20 Temmuz 2016 Çarşamba 10:53
Samsunlu iki küçük kız kardeşin vatan sevgisi TIKLA İZLE

15 Temmuz 2016 Cuma akşamı Türk Silahlı Kuvvetlerinin içerisinde bulunan bir grup FETÖ mensubu hain Darbe Girişiminde bulundu. Darbe Girişimine direnmek için sokağa inen halk darbecilere karşı durarak kalkışmayı püskürttü. Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydana çağırmasıyla, halk meydanlarda ve merkezi noktalarda polisle, bürokratla, siyasiyle omuz omuz demokrasi nöbeti tutmaya başladı.

 

BU VATAN BİZİM

Samsun'da İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin annesinin kendilerinin video kayda almalarıyla renkli görüntüler ortaya çıktı.

 

İŞTE O VİDEO;

 Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu'dan MÜSİAD'a ziyaret Samsunspor Kulüp Başkanı İ.Erkurt Tutu, Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh, Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Muhasip Üye Ömür Tekin, MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı

Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı Samsun'da Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi açıldı. Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından, İlkadım ilçesinde Şehit Fırat Çakıroğlu Kütüphanesi Hizmete Girdi.  

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı

Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı Şuan saat kaç: Saatler ileri mi alındı: Cep telefonları neden saat değişikliği yaptı. Türkiye'de saat kaç sorusu bugün gündem oldu. Avrupa gece yarısından itibaren yaz saati uygulamasına geçti. Android telefonlar ise saatleri otomatik olarak ileri aldı. Peki şuan saat kaç, Türkiye'de şuan saat kaç..

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET