• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İKİ KÜÇÜK KIZ KARDEŞİN VATAN SEVGİSİ TIKLA İZLE

Samsun'da yaşayan İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin vatan sevgisi herkesi duygulandırdı. Ben bayrağımı çok seviyorum diyen iki kız kardeş'i kayıda ise anneleri çekti.

20 Temmuz 2016 Çarşamba 10:53
Samsunlu iki küçük kız kardeşin vatan sevgisi TIKLA İZLE

15 Temmuz 2016 Cuma akşamı Türk Silahlı Kuvvetlerinin içerisinde bulunan bir grup FETÖ mensubu hain Darbe Girişiminde bulundu. Darbe Girişimine direnmek için sokağa inen halk darbecilere karşı durarak kalkışmayı püskürttü. Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydana çağırmasıyla, halk meydanlarda ve merkezi noktalarda polisle, bürokratla, siyasiyle omuz omuz demokrasi nöbeti tutmaya başladı.

 

BU VATAN BİZİM

Samsun'da İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin annesinin kendilerinin video kayda almalarıyla renkli görüntüler ortaya çıktı.

 

İŞTE O VİDEO;

 Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

KÖŞE YAZARLARI