• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İKİ KÜÇÜK KIZ KARDEŞİN VATAN SEVGİSİ TIKLA İZLE

Samsun'da yaşayan İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin vatan sevgisi herkesi duygulandırdı. Ben bayrağımı çok seviyorum diyen iki kız kardeş'i kayıda ise anneleri çekti.

20 Temmuz 2016 Çarşamba 10:53
Samsunlu iki küçük kız kardeşin vatan sevgisi TIKLA İZLE

15 Temmuz 2016 Cuma akşamı Türk Silahlı Kuvvetlerinin içerisinde bulunan bir grup FETÖ mensubu hain Darbe Girişiminde bulundu. Darbe Girişimine direnmek için sokağa inen halk darbecilere karşı durarak kalkışmayı püskürttü. Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydana çağırmasıyla, halk meydanlarda ve merkezi noktalarda polisle, bürokratla, siyasiyle omuz omuz demokrasi nöbeti tutmaya başladı.

 

BU VATAN BİZİM

Samsun'da İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin annesinin kendilerinin video kayda almalarıyla renkli görüntüler ortaya çıktı.

 

İŞTE O VİDEO;

 Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesinin yenileneceğini ve personel sayısının artırılacağını söyledi.

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi. Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Nur Dişli, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu. Fuat Avni'nin ismini mahkeme kararı ile Said Sefa yapan, FETÖ'cü Haberdar sitesinin Yayın Yönetmeni Said Sefa olduğu tespit edildi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET