• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İKİ KÜÇÜK KIZ KARDEŞİN VATAN SEVGİSİ TIKLA İZLE

Samsun'da yaşayan İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin vatan sevgisi herkesi duygulandırdı. Ben bayrağımı çok seviyorum diyen iki kız kardeş'i kayıda ise anneleri çekti.

20 Temmuz 2016 Çarşamba 10:53
Samsunlu iki küçük kız kardeşin vatan sevgisi TIKLA İZLE

15 Temmuz 2016 Cuma akşamı Türk Silahlı Kuvvetlerinin içerisinde bulunan bir grup FETÖ mensubu hain Darbe Girişiminde bulundu. Darbe Girişimine direnmek için sokağa inen halk darbecilere karşı durarak kalkışmayı püskürttü. Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydana çağırmasıyla, halk meydanlarda ve merkezi noktalarda polisle, bürokratla, siyasiyle omuz omuz demokrasi nöbeti tutmaya başladı.

 

BU VATAN BİZİM

Samsun'da İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin annesinin kendilerinin video kayda almalarıyla renkli görüntüler ortaya çıktı.

 

İŞTE O VİDEO;

 Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un İlkadım ilçesinde Kadınların Hakları anlatıldı

Samsun'un İlkadım ilçesinde Kadınların Hakları anlatıldı Samsun'un İlkadım ilçesinde Kadınların Hakları anlatıldı! İslam'ın kadına değer veren bir din olduğu konuşulan panelde, İlk ve ortaçağ Avrupa'sında kadının değersiz bir eşya gibi görüldüğü ifade edildi.

KPSS'siz memur alımı yapacak olan kurum ve kuruluşların tam listesi

KPSS'siz memur alımı yapacak olan kurum ve kuruluşların tam listesi KPSS'siz memur alımı yapacak olan kurum ve kuruluşların tam listesi. KPSS sınavı olmadan memur alımı yapacak olan kamu kurum ve kuruşları belli oldu. 2017 yılında kamuya 60 bin personel alımı yapılacak. KPSS memur alımı yapan devlet kurumları hangileri..

Samsun'un Canik ilçesinde gazeteciler buluşuyor

Samsun'un Canik ilçesinde gazeteciler buluşuyor Samsun'un Canik ilçesinde gazeteciler buluşuyor! Canik Belediyesi Yeni Türkiye Yolunda konferanslar serisine bir yenisini daha ekliyor. 15 Aralık'ta düzenlenecek "17-25 Aralık'tan 15 Temmuz'a" konulu konferansta 15 Temmuz’u birebir yaşayan ünlü gazeteci ve yazarlar katılacak.

THY personel alımı başvuru şartları belli oldu: THY personel alımı başvuru formu

THY personel alımı başvuru şartları belli oldu: THY personel alımı başvuru formu THY personel alımı başvuru şartları belli oldu: THY personel alımı başvuru formu. Türk Hava Yolları(THY) personel alım ilanı başvuruları 31 Aralık 2016'da sona erecek. THY personel alımı şartları neler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET