• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İKİ KÜÇÜK KIZ KARDEŞİN VATAN SEVGİSİ TIKLA İZLE

Samsun'da yaşayan İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin vatan sevgisi herkesi duygulandırdı. Ben bayrağımı çok seviyorum diyen iki kız kardeş'i kayıda ise anneleri çekti.

20 Temmuz 2016 Çarşamba 10:53
Samsunlu iki küçük kız kardeşin vatan sevgisi TIKLA İZLE

15 Temmuz 2016 Cuma akşamı Türk Silahlı Kuvvetlerinin içerisinde bulunan bir grup FETÖ mensubu hain Darbe Girişiminde bulundu. Darbe Girişimine direnmek için sokağa inen halk darbecilere karşı durarak kalkışmayı püskürttü. Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydana çağırmasıyla, halk meydanlarda ve merkezi noktalarda polisle, bürokratla, siyasiyle omuz omuz demokrasi nöbeti tutmaya başladı.

 

BU VATAN BİZİM

Samsun'da İkra ve Efrin isimli iki küçük kız kadeşin annesinin kendilerinin video kayda almalarıyla renkli görüntüler ortaya çıktı.

 

İŞTE O VİDEO;

 Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı

Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı Osman Genç Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi toplantısına katıldı. Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ankara'da düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET