• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU STK BAŞKANININ HAVAALANINDA PASAPORTUNA EL KONULDU

Samsunlu STK Başkanının havaalanında pasaportuna el konuldu. Hedef Halk Gazetesi Smsun'un en büyük sivil toplum örgütlerinden birisinin başkanı olan kişinin, yurt dışına çıkmak isterken havaalanında pasaportuna el konulduğunu gündeme getirdi

31 Temmuz 2016 Pazar 13:02
Samsunlu STK Başkanının havaalanında pasaportuna el konuldu

Samsun'da yayın yapan Hedef Halk Gazetesi bugün ki özel manşeti ile istihbarat kaynaklarının da ne derece güçlü olduğunu gösteren bir habere imza attı. Hedef Halk Gazetesi, bugün ki manşeti ile yerel gazeteleri adeta ters köşe yaptı. 

 

Hedef Halk Gazetesinin 31 Temmuz 2016 Pazar günü tarihli manşetinde Samsun'un en büyük sivil toplum örgütlerinden birisinin başkanı olan kişinin, yurt dışına çıkmak isterken havaalanında pasaportuna el konulduğunu gündeme getirdi. Gazete yayınladığı bu şok haberde şu bilgileri verdi.

 

Darbe girişiminin ardından FETÖ bağlantısı olduğu iddia edilen 21 bin 60 kişiye ait pasaport iptal edildi. Samsunlu bir STK Başkanı da pasaport şoku yaşadı. Hükümet FETO soruşturması kapsamında yurt dışına kaçmalarını  engellemek için 'FETO bağlantısı şüphelisi olabilir' iddiasıyla 21 bin 60 kişinin pasaportunu dondurdu. Yurt dışına çıkıp yasağı koydu. Havaalanına gidip, çıkıp işlemlerini yaptırmak isteyen şüphelilere çıkış izni verilmiyor.

 

 

Türkiye çapında 3 bin 588 umuma mahsus pasaport, 16 bin 697 hususi pasaport, 757 hizmet pasaportu ve 18 diplomatik pasaportlu iptal edilirken Samsun'da önemli bir STK'nın Başkanı da yasağa takıldı. İstanbul'dan yurt dışına çıkmak isterken pasaportu şokunun öğrendi, geri döndürüldü.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

Samsun Vali İbrahim Şahin, Samsun Tanıtım Günleri açılış törenine katıldı

Samsun Vali İbrahim Şahin, Samsun Tanıtım Günleri açılış törenine katıldı Samsun Vali İbrahim Şahin, Samsun Tanıtım Günleri açılış törenine katıldı! Samsun Valisi İbrahim Şahin ile birlikte, İstanbul Maltepe Sahil Miting alanında Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından 18-24 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenen 9. Samsun Tanıtım Günleri açılış törenine katıldı.

Samsun'un Canik ilçesinde birlik-beraberlik aşuresi

Samsun'un Canik ilçesinde birlik-beraberlik aşuresi AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları’nın organizasyonunda eşi Nimet Genç ile birlikte vatandaşlara aşure dağıtan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türk milletinin ülke ve millet üzerinde oynanan oyunlara asla izin vermeyeceğini 15 Temmuz’daki birlik ve beraberliğiyle gösterdiğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI