• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU STK BAŞKANININ HAVAALANINDA PASAPORTUNA EL KONULDU

Samsunlu STK Başkanının havaalanında pasaportuna el konuldu. Hedef Halk Gazetesi Smsun'un en büyük sivil toplum örgütlerinden birisinin başkanı olan kişinin, yurt dışına çıkmak isterken havaalanında pasaportuna el konulduğunu gündeme getirdi

31 Temmuz 2016 Pazar 13:02
Samsunlu STK Başkanının havaalanında pasaportuna el konuldu

Samsun'da yayın yapan Hedef Halk Gazetesi bugün ki özel manşeti ile istihbarat kaynaklarının da ne derece güçlü olduğunu gösteren bir habere imza attı. Hedef Halk Gazetesi, bugün ki manşeti ile yerel gazeteleri adeta ters köşe yaptı. 

 

Hedef Halk Gazetesinin 31 Temmuz 2016 Pazar günü tarihli manşetinde Samsun'un en büyük sivil toplum örgütlerinden birisinin başkanı olan kişinin, yurt dışına çıkmak isterken havaalanında pasaportuna el konulduğunu gündeme getirdi. Gazete yayınladığı bu şok haberde şu bilgileri verdi.

 

Darbe girişiminin ardından FETÖ bağlantısı olduğu iddia edilen 21 bin 60 kişiye ait pasaport iptal edildi. Samsunlu bir STK Başkanı da pasaport şoku yaşadı. Hükümet FETO soruşturması kapsamında yurt dışına kaçmalarını  engellemek için 'FETO bağlantısı şüphelisi olabilir' iddiasıyla 21 bin 60 kişinin pasaportunu dondurdu. Yurt dışına çıkıp yasağı koydu. Havaalanına gidip, çıkıp işlemlerini yaptırmak isteyen şüphelilere çıkış izni verilmiyor.

 

 

Türkiye çapında 3 bin 588 umuma mahsus pasaport, 16 bin 697 hususi pasaport, 757 hizmet pasaportu ve 18 diplomatik pasaportlu iptal edilirken Samsun'da önemli bir STK'nın Başkanı da yasağa takıldı. İstanbul'dan yurt dışına çıkmak isterken pasaportu şokunun öğrendi, geri döndürüldü.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi! Samsun'da iki ayrı mahallede oturan gençler parkta bir araya gelip, son zamanlarda uyuşturucudan ölenlerin olduğuna dikkat çekerek, eylem yaptılar.

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü! Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay hayatını kaybetti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bayanların içerisinde olmadığı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET