• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLULAR DİKKAT: YAĞIŞ GELİYOR

Samsunlular dikkat: Yağış geliyor! Samsun 10. Bölge Meteoroloji Müdürlüğü bugün Samsun'da yağış beklediğini vatandaşların dışarıya veya işe giderken önlem almalarını önerdi.

21 Temmuz 2016 Perşembe 10:36
Samsunlular dikkat: Yağış geliyor

Samsun 10. Bölge Meteoroloji Müdürlüğü son yaptığı tahminlere göre bugün için Samsun'da yağış beklediğini gün içinde en yüksek hava sıcaklığın'ın 25 en düşük hava sıcaklığın'ın 21 derece olduğunu söyledi. İlerliyen günlerde yağış beklemediğini Cuma (21/26) ve cumartesi (20/26) çok bulutlu Pazar (21/27) günü ise parçalı bulutlu olduğunu belirtti.


  
Meteoroloji Müdürlüğü, Karadeniz'de hava parçalı ve çok bulutlu, doğusu kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

 

HABER: AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu

YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu YGS sınavına geç kaldığı için sınava giremeyenlere umut ışığı doğdu. Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) geç kaldığı için sınava alınmayan adaylar için yeni bir sınav yapılacak mı. YGS sınavına geç kaldığı için sınava alınmayanlarla ilgili önemli açıklama geldi..

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti Mimar ve mühendisler Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanı Selman Yesevi Cevahir ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.   

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Ağaç yaşken eğilir Atakum Belediyesi ile Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulunun birlikte gerçekleştirdiği fidan dikiminde, minik öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu. Fidan dikiminde zorlanan öğrencilerin yardımına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı koştu.

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı

ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı ASKON’dan Anayasa değişikliği için EVET toplantısı. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi’nin kahvaltısında konuşan Samsun Milletvekili Ahmet Demircan “Kısa ömürlü hükümetler yüzünden Türkiye’nin hem zamanı hem de parası heba oldu” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET