• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLULAR DİKKAT: YAĞIŞ GELİYOR

Samsunlular dikkat: Yağış geliyor! Samsun 10. Bölge Meteoroloji Müdürlüğü bugün Samsun'da yağış beklediğini vatandaşların dışarıya veya işe giderken önlem almalarını önerdi.

21 Temmuz 2016 Perşembe 10:36
Samsunlular dikkat: Yağış geliyor

Samsun 10. Bölge Meteoroloji Müdürlüğü son yaptığı tahminlere göre bugün için Samsun'da yağış beklediğini gün içinde en yüksek hava sıcaklığın'ın 25 en düşük hava sıcaklığın'ın 21 derece olduğunu söyledi. İlerliyen günlerde yağış beklemediğini Cuma (21/26) ve cumartesi (20/26) çok bulutlu Pazar (21/27) günü ise parçalı bulutlu olduğunu belirtti.


  
Meteoroloji Müdürlüğü, Karadeniz'de hava parçalı ve çok bulutlu, doğusu kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

 

HABER: AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı'nda açıldı. 

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

KÖŞE YAZARLARI