• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLULAR DİKKAT: YAĞIŞ GELİYOR

Samsunlular dikkat: Yağış geliyor! Samsun 10. Bölge Meteoroloji Müdürlüğü bugün Samsun'da yağış beklediğini vatandaşların dışarıya veya işe giderken önlem almalarını önerdi.

21 Temmuz 2016 Perşembe 10:36
Samsunlular dikkat: Yağış geliyor

Samsun 10. Bölge Meteoroloji Müdürlüğü son yaptığı tahminlere göre bugün için Samsun'da yağış beklediğini gün içinde en yüksek hava sıcaklığın'ın 25 en düşük hava sıcaklığın'ın 21 derece olduğunu söyledi. İlerliyen günlerde yağış beklemediğini Cuma (21/26) ve cumartesi (20/26) çok bulutlu Pazar (21/27) günü ise parçalı bulutlu olduğunu belirtti.


  
Meteoroloji Müdürlüğü, Karadeniz'de hava parçalı ve çok bulutlu, doğusu kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

 

HABER: AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET