• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SEVDİKLERİNİZE SEVİLEN HEDİYELER

Her tür hediyelerin bulunduğu bir satış sitesi. Üstelik evinize kadar getiriyoruz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 10:36
Sevdiklerinize Sevilen Hediyeler

Özel günlerde, özel bulduğumuz kişilere, arkadaşa, anneye, babaya, sevgiliye hediye almak bizler için vazgeçilmez. Hediye kişiye verildiği değeri göstermenin en güzel yollarından biridir. Bu yüzden hediye seçimi de çok önemlidir. Belki de en zor olanı Sevgiliye hediyeler almaktır. Sevgiliye hediye beğendirmeyi daha ön planda tutarız. Sevgili olma süresi kısa olduğunda nelerden hoşlandığını bilmez daha özenle düşünürüz. Senelerdir süren sevgiliye de daha özel hediyeler ya da değişik hediyeler aranır.

 

 Özel günlerin ziyade en çok doğum günlerine özen gösterilir. Doğum günü olan kişi doğum gününün unutulmasını istemediği gibi de pastanın yanında kesin hediye bekler. Sevgililer için hediyenin düşünülmesi haftalar öncesinden başlar. Etkili hediye bulmak her zaman çok zordur. doğum günü hediyesi almak için artık fazla düşünmenize gerek kalmayacak www.hediyesepeti.com adresinden yaratıcı fikirlerle sevdiğinize harika hediyeler alabileceksiniz. Kişiye özel hediyeler tasarlanan bu sitede en uygun hediyeleri bulabileceksiniz.

 

 Doğum Günü Hediyeleri

 Doğum günü hediyesi olarak isim baskılı eşyaları düşünebilirsiniz. İsim ya da güzel sözlerin yer aldığı anahtarlıklar, resim Baskılı tişört ya da yastıklar, baskılı bardaklar… Unutulmayan doğum günlerinde unutulmayan hediyeler romantik hediyelerdir.

 

 Sevgiliye Özel Hediyeler

 Sevgiliye özgü alınan hediye kuşkusuz romantik bir hediye olmalıdır. Aşkınızı anlatan bir hediye sevgiliyi daima en mutlu eden şeylerden biridir. İlişkiyi çağrıştıran ya da tanışma gününüzü andıran hediyeler unutulmaz hediyeler olacaktır. Sevgiliye ait hediyeler birlikte çekindiğiniz resimlerin hoşunuza giden eşyalar üzerine basılması, her zaman saklanabilecek hediyelerin yaptırılması iyi olacaktır.

 

İsimlerinizin yazıldığı ve ya resim basılan iki birbirini tamamlayan bardakların sevgililer tarafından sevilecek hediyelerdendir. Bunun gibi resimlerinizi saate, tişörte, yastığa ahşaba bastırabilirsiniz. Kişiye özgü hediyelerin tasarlanması ve internet üzerinden hiç yorulmadan sipariş vererek elinize ulaşması, sizi hediye bulma ve alma çabasından kurtaracaktır.

 

 Aklınıza gelen ve ya gelmeyen harika hediyeler bulacağınız www.hediyesepeti.com adresimizde hediye alınan kişiye ve hediye alana özgü hediyeler bulacaksınız. Anı niteliğini kazanacak hediyeler bulacak ve sevdiklerinizi mutlu hissettireceksiniz. Yaratıcı hediyelere uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. Firma size aldığınız ürünleri güvenilir bir şekilde ulaştırır.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Canik ilçesinde girişimci kadınlar hünerlerini sergiledi

Samsun'un Canik ilçesinde girişimci kadınlar hünerlerini sergiledi Samsun'un Canik ilçesinde girişimci kadınlar hünerlerini sergiledi. Canik Kadın Girişimciler Derneği (CANKAGİD) tarafından düzenlenen ve kadınların el emeği, göz nuru ürünlerinin yer aldığı Yöresel ve Kültürel El Sanatları Sergisi açıldı. Birbirinden güzel onlarca ürünün yer aldığı sergi büyük ilgi gördü.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'ten Haluk Tan'a hayırlı olsun ziyareti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'ten Haluk Tan'a hayırlı olsun ziyareti Canik Belediye Başkanı Osman Genç'ten Haluk Tan'a hayırlı olsun ziyareti. Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Başkanı seçilen Haluk Tan ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Samsun'u ortak akılla daha ileri taşıyabiliriz" dedi.

YSK seçmen sorgulama: 16 Nisan referandum seçiminde nerede oy kullanacağım

YSK seçmen sorgulama: 16 Nisan referandum seçiminde nerede oy kullanacağım YSK seçmen sorgulama: 16 Nisan referandum seçiminde nerede oy kullanacağım. Referandum seçiminde nerede hangi sandıkta oy kullanacağını merak edenler için gerekli bilgiler haberimizde. YSK seçmen sorgulama nasıl yapılır.

İrfan Yetik: 28 Şubat zihniyeti 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldü

İrfan Yetik: 28 Şubat zihniyeti 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldü İrfan Yetik: 28 Şubat zihniyeti 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldü. Samsun İmam Hatipliler Mezunlar ve Mensuplar Derneği (SAMİMDER) ve ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Samsun Şubesi Başkanı M.İrfan Yetik, bin yıl süreceği iddia edilen 28 Şubat'ın 15 yıl geçmeden karanlığa gömüldüğünü söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET