• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SEVDİKLERİNİZE SEVİLEN HEDİYELER

Her tür hediyelerin bulunduğu bir satış sitesi. Üstelik evinize kadar getiriyoruz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 10:36
Sevdiklerinize Sevilen Hediyeler

Özel günlerde, özel bulduğumuz kişilere, arkadaşa, anneye, babaya, sevgiliye hediye almak bizler için vazgeçilmez. Hediye kişiye verildiği değeri göstermenin en güzel yollarından biridir. Bu yüzden hediye seçimi de çok önemlidir. Belki de en zor olanı Sevgiliye hediyeler almaktır. Sevgiliye hediye beğendirmeyi daha ön planda tutarız. Sevgili olma süresi kısa olduğunda nelerden hoşlandığını bilmez daha özenle düşünürüz. Senelerdir süren sevgiliye de daha özel hediyeler ya da değişik hediyeler aranır.

 

 Özel günlerin ziyade en çok doğum günlerine özen gösterilir. Doğum günü olan kişi doğum gününün unutulmasını istemediği gibi de pastanın yanında kesin hediye bekler. Sevgililer için hediyenin düşünülmesi haftalar öncesinden başlar. Etkili hediye bulmak her zaman çok zordur. doğum günü hediyesi almak için artık fazla düşünmenize gerek kalmayacak www.hediyesepeti.com adresinden yaratıcı fikirlerle sevdiğinize harika hediyeler alabileceksiniz. Kişiye özel hediyeler tasarlanan bu sitede en uygun hediyeleri bulabileceksiniz.

 

 Doğum Günü Hediyeleri

 Doğum günü hediyesi olarak isim baskılı eşyaları düşünebilirsiniz. İsim ya da güzel sözlerin yer aldığı anahtarlıklar, resim Baskılı tişört ya da yastıklar, baskılı bardaklar… Unutulmayan doğum günlerinde unutulmayan hediyeler romantik hediyelerdir.

 

 Sevgiliye Özel Hediyeler

 Sevgiliye özgü alınan hediye kuşkusuz romantik bir hediye olmalıdır. Aşkınızı anlatan bir hediye sevgiliyi daima en mutlu eden şeylerden biridir. İlişkiyi çağrıştıran ya da tanışma gününüzü andıran hediyeler unutulmaz hediyeler olacaktır. Sevgiliye ait hediyeler birlikte çekindiğiniz resimlerin hoşunuza giden eşyalar üzerine basılması, her zaman saklanabilecek hediyelerin yaptırılması iyi olacaktır.

 

İsimlerinizin yazıldığı ve ya resim basılan iki birbirini tamamlayan bardakların sevgililer tarafından sevilecek hediyelerdendir. Bunun gibi resimlerinizi saate, tişörte, yastığa ahşaba bastırabilirsiniz. Kişiye özgü hediyelerin tasarlanması ve internet üzerinden hiç yorulmadan sipariş vererek elinize ulaşması, sizi hediye bulma ve alma çabasından kurtaracaktır.

 

 Aklınıza gelen ve ya gelmeyen harika hediyeler bulacağınız www.hediyesepeti.com adresimizde hediye alınan kişiye ve hediye alana özgü hediyeler bulacaksınız. Anı niteliğini kazanacak hediyeler bulacak ve sevdiklerinizi mutlu hissettireceksiniz. Yaratıcı hediyelere uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. Firma size aldığınız ürünleri güvenilir bir şekilde ulaştırır.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi Zihni Şahin Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi. Samsun'un Bafra ilçe Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzenlediği toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. 

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı

Osman Genç: Daha çok çalışma zamanı SAYSİAD yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şimdi artık kazanımlarımızı koruma değil, daha çok çalışma, üretme, ihraç etme, istihdam etme zamanıdır. Daha çok koşacağız" dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan yeni doğan bebeklere sürpriz. Atakum İlçesinde dünyaya gelen bebekler için ‘Hoşgeldin Bebek’ paketleri hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz Atakum İlçesini evimiz, ilçemizde yaşayanları ailemiz olarak görüyoruz. Her yeni doğan bebeği, ailemizin bir ferdi olarak görüyor, seviniyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET