• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SHERATON GRAND SAMSUN HOTEL 23 NİSAN İÇİN İNGİLİZCE BAŞLIKLI VİDEO YAYINLADI

Sheraton Grand Samsun Hotel 23 Nisan için İngilizce başlıklı video yayınladı. Samsun'da bulunan Sheroton Grand Samsun Hoteli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yayınladığı video da Türkçe yerine İngilizce başlık kullanması şaşırttı.

22 Nisan 2017 Cumartesi 21:07
Sheraton Grand Samsun Hotel 23 Nisan için İngilizce başlıklı video yayınladı

Sheraton Grand Samsun Hoteli'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yayınladığı videoda Türkçe yerine İngilizce başlık kullanması dikkat çekti.

 

Bilindiği üzere İsviçre'nin Blick Gazetesi 16 Nisan referandum seçimi sürecinde Türkçe başlık atarak Hayır oyu çağrısı yapmıştı. İsviçre'de yayınlanan Blick Gazetesi'nin Türkçe başlık kullanarak hayır oyu çağrısında bulunması ise dünyaya Türkçe öğretiyoruz yorumlarına neden olmuştu.


Sheraton Grand Samsun Hoteli'nin İngilizce başlıkla yayınladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramı videosunda ise İstiklal Marşını okuyan çocuklar ve Atatürk görsellerinin yer alması dikkat çekiyor. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI