• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TATİLİN GÜZEL GEÇMESİ İÇİN

Tatil mevsiminin zamanı geldi. Huzurlu bir tatil köyünde benzersiz vakit geçirmeye kim hayır diyebilir ki?

18 Haziran 2016 Cumartesi 12:43
Tatilin güzel geçmesi için

Marmara bölgesi, uzun tarihi, denizi ve görkemli doğasıyla bilinir. İstanbul’dan Bursa’ya, Yalova’dan Kocaeli’ne uzanana dek her bir yerin kendine özgü bir geçmişi ve günümüze yansıttığı güzellikleri vardır. Genel olarak Marmara bölgesine bakıldığında, daha çok iş hayatının hareketli temposu, yorucu ve stres dolu zamanlar, trafiğin kalabalık çilesi, sanayileşmenin getirdiği negatif yönler görülür. Ancak bu tamamen algı ya da yanlış bakmaktan kaynaklanmaktadır. Çünkü Marmara bölgesinin doğal güzellikleri, sanayileşmesi kadar dikkat çeker. Yalova, kendi başına bir doğal kenttir. Bir de burada yer alan Armutlu tatil köyü ise kendi başına cennetten kopmuş bir parça gibidir. Gelen misafirlerini kendine hayran bırakan doğası, Marmara denizinin hoş manzarası ve kendinden söz ettiren tarihi yönlerinin yanında bir de termal kaplıcaları, tatilin güzel geçmesi için tercih edilmesini daha birçok gerektiriyor. Tabi ki bir de tatil için tercih edilen firmanın sunduğu ek avantajların da olması bir başka güzelliğin boyutunu gözler önüne sermeye yetebiliyor.

Tatilinize renk katan fikirler

Tatilinize renk katmak, tatil günlerinizden memnun kalmak ve en önemlisi de tatil yaparken en güzel seçeneklerden yararlanmak için kesinlikle tercih edilecek tatil veya konaklama firmasının konusunda deneyimli olması çok önemlidir. Rıhtım Palace, bu iş üzerine uzun zamanların deneyimine sahip olan bir isimdir. Gerek tatil seçeneklerinde gerekse de yer noktasında misafirlerine en iyi şekilde yardımcı olarak beklentilerinin karşılanmasında gerekli desteği sağlamaktadır. Armutlu tatil köyü fikrinde de en ince ayrıntısına kadar misafirinin işine gelebileceği şekilde seçenekler sunan firma, uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerini de aktif bir şekilde sunmaktadır. Yani tatilde aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, ödemelerde herhangi bir şekilde zorlanmayacağınız ve en önemlisi de beklentilerinize cevap bulma noktasında en iyi sonuçlara ulaşabileceğiniz bir yer arıyorsanız kesinlikle bunun Rıhtım Palace olması gerekiyor. Kalite ve deneyimi bir arada sunan firma sayesinde Marmara bölgesinin en mükemmel yerinde tatil yapma imkanına sahip olacaksınız. Armutlu tatil köyü alternatifi ile yeni sezon çok daha güzel geçecek.

http://www.rihtimpalace.com/armutlu-tatil-koyu/

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Boğazkaya Mahallesi Tepecik mevkisinde geçen günlerde evi yanan Bulat ailesini ziyaret etti. 

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Çarşamba, Atakum ve Havza,  ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu! Samsun'un İlkadım ilçesinde Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinde Şehit Ersan Gürpınar'ın adının verildiği kütüphanenin açılış merasiminde göz yaşları sel oldu.

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı! İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Muğla’nın Menteşe ilçesine atanan Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, veda ziyaretlerinde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET