• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TATİLİN GÜZEL GEÇMESİ İÇİN

Tatil mevsiminin zamanı geldi. Huzurlu bir tatil köyünde benzersiz vakit geçirmeye kim hayır diyebilir ki?

18 Haziran 2016 Cumartesi 12:43
Tatilin güzel geçmesi için

Marmara bölgesi, uzun tarihi, denizi ve görkemli doğasıyla bilinir. İstanbul’dan Bursa’ya, Yalova’dan Kocaeli’ne uzanana dek her bir yerin kendine özgü bir geçmişi ve günümüze yansıttığı güzellikleri vardır. Genel olarak Marmara bölgesine bakıldığında, daha çok iş hayatının hareketli temposu, yorucu ve stres dolu zamanlar, trafiğin kalabalık çilesi, sanayileşmenin getirdiği negatif yönler görülür. Ancak bu tamamen algı ya da yanlış bakmaktan kaynaklanmaktadır. Çünkü Marmara bölgesinin doğal güzellikleri, sanayileşmesi kadar dikkat çeker. Yalova, kendi başına bir doğal kenttir. Bir de burada yer alan Armutlu tatil köyü ise kendi başına cennetten kopmuş bir parça gibidir. Gelen misafirlerini kendine hayran bırakan doğası, Marmara denizinin hoş manzarası ve kendinden söz ettiren tarihi yönlerinin yanında bir de termal kaplıcaları, tatilin güzel geçmesi için tercih edilmesini daha birçok gerektiriyor. Tabi ki bir de tatil için tercih edilen firmanın sunduğu ek avantajların da olması bir başka güzelliğin boyutunu gözler önüne sermeye yetebiliyor.

Tatilinize renk katan fikirler

Tatilinize renk katmak, tatil günlerinizden memnun kalmak ve en önemlisi de tatil yaparken en güzel seçeneklerden yararlanmak için kesinlikle tercih edilecek tatil veya konaklama firmasının konusunda deneyimli olması çok önemlidir. Rıhtım Palace, bu iş üzerine uzun zamanların deneyimine sahip olan bir isimdir. Gerek tatil seçeneklerinde gerekse de yer noktasında misafirlerine en iyi şekilde yardımcı olarak beklentilerinin karşılanmasında gerekli desteği sağlamaktadır. Armutlu tatil köyü fikrinde de en ince ayrıntısına kadar misafirinin işine gelebileceği şekilde seçenekler sunan firma, uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerini de aktif bir şekilde sunmaktadır. Yani tatilde aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, ödemelerde herhangi bir şekilde zorlanmayacağınız ve en önemlisi de beklentilerinize cevap bulma noktasında en iyi sonuçlara ulaşabileceğiniz bir yer arıyorsanız kesinlikle bunun Rıhtım Palace olması gerekiyor. Kalite ve deneyimi bir arada sunan firma sayesinde Marmara bölgesinin en mükemmel yerinde tatil yapma imkanına sahip olacaksınız. Armutlu tatil köyü alternatifi ile yeni sezon çok daha güzel geçecek.

http://www.rihtimpalace.com/armutlu-tatil-koyu/

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı'nda açıldı. 

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

KÖŞE YAZARLARI