• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI HASAN TOGAR AMCASI SÜLEYMAN TOGAR'I TOPRAĞA VERDİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar amcası Süleyman Togar'ı toprağa verdi. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Has an Togar'ın amcası Süleyman Togar yaşamını yitirdi.  

18 Haziran 2016 Cumartesi 15:56
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar amcası Süleyman Togar'ı toprağa verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar amcası Süleyman Togar'ı toprağa verdi.  Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Has an Togar'ın amcası Süleyman Togar yaşamını yitirdi.

 


Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Has an Togar'ın amcası Süleyman Togar yaşamını yitirdi.  


Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar'ın amcası Süleyman Togar'ın cenazesine ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan tok, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanı Turan Çakır, 19 Mayıs Belediyesi Başkanı Osman Topaloğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı. Hasan Togar'ın amcası Süleyman Togar'ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Alaçam'da girişimci adayları sertifikalarını aldı

Samsun Alaçam'da girişimci adayları sertifikalarını aldı Samsun Alaçam'da girişimci adayları sertifikalarını aldı. Alaçam Belediyesi ve Bafra Çalışma ve İş Kurumu(İŞKUR) Hizmet Merkezi işbirliğiyle açılan Girişimcilik Kursu tamamlandı. Kursa katılan 25 kişi 32 saatlik eğitimlerini başarıyla tamamlayarak ekonomik anlamda desteklerden yararlanma imkanından faydalanacak.

Samsun'da inşaat hırsızını yakalayan Hüseyin Başokur ayın polisi seçildi

Samsun'da inşaat hırsızını yakalayan Hüseyin Başokur ayın polisi seçildi Samsun'da inşaat hırsızını yakalayan Hüseyin Başokur ayın polisi seçildi. Samsun'da 6 ayrı inşaattan 3 kamyon dolusu hırsızlık olayının failini tespit edip yakalanmasına sağlayan polis memuru ayın polisi seçildi.

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Cennet vatanımızın dört bir yanında dini ve Milli değerlere bağlı pırıl pırıl bir nesil yetişiyor" dedi.

Samsun Vezirköprü'deki bu gizemli evde durduk yerde yangın çıkıyor

Samsun Vezirköprü'deki bu gizemli evde durduk yerde yangın çıkıyor Samsun'un Vezirköprü ilçesi Esenköy mahallesinde İsmail Erol ve Satu Erol'un oturduğu gizemli evde, durduk yerde giysilerde ve raflarda çıkan yangınlar görenleri şaşkına uğratıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET