• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI HASAN TOGAR AMCASI SÜLEYMAN TOGAR'I TOPRAĞA VERDİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar amcası Süleyman Togar'ı toprağa verdi. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Has an Togar'ın amcası Süleyman Togar yaşamını yitirdi.  

18 Haziran 2016 Cumartesi 15:56
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar amcası Süleyman Togar'ı toprağa verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar amcası Süleyman Togar'ı toprağa verdi.  Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Has an Togar'ın amcası Süleyman Togar yaşamını yitirdi.

 


Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Has an Togar'ın amcası Süleyman Togar yaşamını yitirdi.  


Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar'ın amcası Süleyman Togar'ın cenazesine ise Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan tok, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanı Turan Çakır, 19 Mayıs Belediyesi Başkanı Osman Topaloğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı. Hasan Togar'ın amcası Süleyman Togar'ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 688 sayılı KHK ile 12 kamu görevlisi mesleğe iade edildi

Samsun'da 688 sayılı KHK ile 12 kamu görevlisi mesleğe iade edildi Samsun'da 688 sayılı KHK ile 12 kamu görevlisi mesleğe iade edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 29 Mart 2017 tarihli KHK kararı ile meslekten ihraç edilen 12 kamu çalışanı görevlerine iade edildi.

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET