• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ ARASINDAN YAPILAN SEÇİMLER

Tesettür giyim sektöründe elbiseler çok önemli bir yer tutarken bayanlar da bu modeller arasından seçim yaparken zorluk yaşıyorlar.

09 Eylül 2016 Cuma 11:41
Tesettür Elbise Modelleri Arasından Yapılan Seçimler

Bayanlar için elbiselerin kalitesi son derece önemli bir durum. Özellikle sektörde üretim ve satış yapan ünlü markalar her zaman bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Her ne kadar bayanlar diğer markalara göre bu önde gelen markalara daha yüksek ücretler ödüyor olsa da karşılığında son derece dayanıklı ve şık ürünler alıyorlar. Durum böyle olunca da Tesettür elbiseler uzun yıllar güvenli bir biçimde kullanılabiliyor. Bu aşamada bayanların kafasında olan farklı markalar olmasına rağmen her markanın ürünlerinin görülmesi oldukça zor oluyor.

 

Şehirlerimiz giderek büyürken alışveriş merkezleri kuruluyor ve insanların ihtiyaçlarını tek bir yerden karşılayabilmelerine imkân tanınıyor. Ancak giyim alışverişinde bu durum çok fazla tatmin edici olmuyor. Bayanlar yine de tesettür elbise modelleri için tüm mağazaları gezmek ve ürünlerin tamamını görmek istiyorlar. Mağazalar markanın ürünlerinin tamamını getirmediği için bayanlara tek bir adres yeterli olmuyor. Farklı mağazaların gezilmesi işlemi de bayanlar için ciddi bir zaman kaybı oluyor. Çalışan bayanlar gün içerisinde akşam saatlerinde boş zaman bulabiliyorlar. Ancak bu zaman genel olarak ailesi ile birlikte geçirmesi gereken zaman oluyor. Bunun dışında hafta sonlarında aldıkları bir gün izinde de sürekli olarak mağazaları gezip hafta içinde yorgun bir halde işe gitmek istemiyorlar.

 

Bu durumlar düşünüldüğünde de tesettür elbise alışverişi için en doğru adres internet siteleri oluyor. İnternet siteleri üzerinden ürünlerin tamamı rahatlıkla incelenebiliyor. Özellikle sektörün önde gelen internet sitelerinde birbirinden farklı onlarca markanın binlerce ürün tanıtılıyor. Bu ürünlerin tamamı da mağazalara göre çok daha uygun fiyatlarla bayanlara sunuluyor. Bu aşamada bayanlar en doğru kararı vererek internet sitelerinden alışverişlerini tamamlıyorlar. Bu sayede hem daha az ücret ödemiş oluyorlar hem de zaman kaybı yaşamıyorlar. Yalnızca acil durumlarda bayanlar mağazalara yönelerek alışverişler yapıyorlar. Sitelerden yapılan alışverişlerde gün içerisinde teslimat her zaman mümkün olmuyor.

 

İnternet Sitelerinden Doğru Alışverişin Adresi

İnternet üzerinden alışveriş yaparken herkesin tercih ettiği güvenilir sitelere yönelmek son derece doğru bir karar olarak görülebilir. Bu karar çerçevesinde bayanlar rahatlıkla siteye girerek ürünleri incelemeye başlarlar. Üst kısımda yer alan kategorilerden tesettür elbise seçeneği seçilerek yalnızca bu tarz ürünler görüntülenmeye başlanır. Bu aşamada bayanların daha kısa sürede istediği ürüne ulaşması için de farklı filtreleme seçenekleri kullanılmaktadır. Bu seçenekler ile birlikte bayanlar istedikleri rengi ya da modeli filtreleyerek yalnızca o tarz ürünleri görüntüleyebilirler. Bu ürünlerin tamamı resimler ile müşterilere sunulurken önden yandan ve arkadan olmak üzere birkaç adet fotoğraf sitede yer almaktadır.

İstenilen ürün seçildiğinde satın alma işlemine geçilir ve bu işlem boyunca kişiler son derece güvenli bir alışveriş yaparlar. Burada siteler kaliteli olduğunda herhangi bir güvenlik ihlali de olmamaktadır. Kredi kartınızın bilgilerini girerken bu bilgiler üçüncü bir kişi tarafından görülmez. Bu sebeple de kartınızın güvenliği açısından bir problem yaşanmaz. Kredi kartı ile ödeme seçeneklerinde siteler peşin fiyatına taksit imkânı da sunmaktadır. Bu imkân doğrultusunda bayanlar rahatlıkla ödeme işlemlerini de gerçekleştirebilirler. Sonrasında adres bilgilerini yazarak ürünlerin birkaç gün içerisinde adreslerine ulaşmasını bekleyeceklerdir. Tesettür elbiseler en kısa sürede bayanlara ulaştırılır ve bayanlar rahatlıkla ürünleri kullanabilirler. Sonrasında yaşanacak herhangi bir sorunda tekrar siteye ürün geri gönderilebilir. Eğer kullanıcı hatası olmayan bir durum söz konusu ise site tüm sorumluluğu üzerine alacaktır. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Boğazkaya Mahallesi Tepecik mevkisinde geçen günlerde evi yanan Bulat ailesini ziyaret etti. 

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Çarşamba, Atakum ve Havza,  ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu! Samsun'un İlkadım ilçesinde Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinde Şehit Ersan Gürpınar'ın adının verildiği kütüphanenin açılış merasiminde göz yaşları sel oldu.

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı! İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Muğla’nın Menteşe ilçesine atanan Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, veda ziyaretlerinde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET