• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TRT'NİN YAYININI KESMEK İÇİN GELEN SUPERCOM FİRMASI'NIN İŞTE 3 CEO'SU-VİDEO

TRT'nin yayınını kesmek için gelen Supercom Firması'nın işte 3 CEO'su-video. 15 Temmuz darbe gecesi TRT'nin yayınını kesmeye gelen 3 bilişimci Supercom Firması'nın CEO'su çıktı.

13 Ağustos 2016 Cumartesi 17:47
TRT'nin yayınını kesmek için gelen Supercom Firması'nın işte 3 CEO'su-video

TRT'nin yayınını kesmek için gelen Supercom Firması'nın işte 3 CEO'su-video. 15 Temmuz darbe gecesi TRT'nin yayınını kesmeye gelen 3 bilişimci  Supercom Firması'nın CEO'su çıktı. 

 

15 Temmuz'da TRT'yi basan darbecilerin yayını kesmesi için getirdiği ve sabah kaçarken görüntülenen 3 teröristin kimlikleri belirlendi.

 

Yayınları kesmek için darbecilere eşlik eden bu 3 isim çok önemli firmalara bilişim desteği veren şirketlerin üst düzey yöneticileri olduğu ortaya çıktı.

 

Supercom Firması sahibi ve Sürat Teknoloji Genel Müdürü Harun Şahin, Supercom Firması CEO'su Seyfullah Genç, Sürat Teknoloji bilişim uzmanı Niyazi Şanlı o gece TRTyayınını kesmek için gelen ekipteydi.

 

MOBESE'LER FETÖ'CÜ ŞİRKETİN ELİNDEYMİŞ

 

Supercom firmasının internet sitesindeki referanslarımız bölümünde çok sayıda şirkete bilişim desteği verdiği görülüyor. İstanbul Emniyeti'nin MOBESE hizmeti de Kaynak Holding bünyesindeki Sürat Teknoloji tarafından sağlanmıştı.

 

İstanbul'da yaşanan bazı önemli olayların yaşandığı sıralarda bazı kameraların neden devre dışı kaldığı da belli oluyor. Gezi sırasında yaşanan Kabataş olayı bu örneklerden sadece biri. Aylar boyunca Kabataş olayının görüntüleri yayınlanmamış, tepkiler üzerine görüntülerin bir kısmı Doğan Medya'ya servis edilmişti.

 

FETÖ'CÜ BİLİŞİMCİLERİ KERİME KUMAŞ TRT'YE GETİRMİŞTİ

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, darbe girişimi gecesi TRT yayınına müdahale etmekle görevlendirilen 5 bilişimciyi gözaltına aldı.

 

Adliyeye sevk edilen bilişimciler tutuklanırken, zanlıların Ümraniye'de bir örgüt evinden alınmaları, Darbeci üstteğmen Kerime Kumaş’ın kullandığı helikopterle Vodafone Arena'ya getirilmeleri ve TRT'den kaçışları kameralara yansıdı.

 

Supercom Bilişim A.Ş. açıklama yaptı

 

Öte yandan Supercom Bilişim A.Ş.söz konusu 3 bilişimci CEO ile ilgili açıklama yaptı. Supercom Bilişim A.Ş yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

 

Bugün bazı medya organlarında yer alan haberlerde, şirketimizle ilgili yanlış-hatalı bilgiler yer almıştır.
Haber de yer alan Harun Şahin adlı kişinin, 26.09.2014 yılında kişisel problemleri ve ticari başarısızlığından dolayı şirketimizle olan tüm iş ilişkisi fesh edilmiştir. Aynı şekilde, haberde adı geçen Seyfullah Genç adlı kişi de 05-09-2014 Nuh Çimento firmasında, iş bularak, işi kendi isteği ile bırakarak şirketimizden ayrılmıştır. Bu iki şahsın , şirketimizle yaklaşık 2 yıldır herhangi bir çalışan- yönetici- ortak ilişkisi yoktur. Tüm bu gerçekliğe rağmen haberde şirketimiz isminin geçmesi bizleri derin üzüntüye sokmuştur.
Supercom, Fetö, Parelel başta olmak üzere tüm yasadışı oluşumları ve yaptıklarını esefle kınar ve lanetleriz. Devlete ve kanuna karşı gelen her kimse, adalet karşısında hesap vermesi ve cezasını çekmesi temennimizdir. Vuku bulan olayla ilgili, herhangi bir kurumsal ilişkimiz olmamasına rağmen, haberde şirketimizin ismen karalanması ve suçlu gibi gösterilmesi kabul edilemez.
Bu konuda, gerekli düzeltmenin yapılması için ilgili basın kuruluşlarına bilgilendirmeyi ivedilikle yapıyor olacağız.

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret 5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret. İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan ve Finlandiya ülkelerinin okullarından gelen yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 19 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET