• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YASEMİN ALTUNCU'NUN EŞİ CİHAN ALTUNCU VEFAT ETTİ

Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu vefat etti! AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyemiz Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu son yolculuğuna uğurlandı.

12 Temmuz 2016 Salı 13:33
Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu vefat etti

Gazi Beldesi'nde Kadın Kolları başkanlığı, İlkadım ilçe Yönetim Kurulu üyeliği yapan ve AK Parti Samsun İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi olan Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu son yolculuğuna uğurlandı.

 

Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu, öğle namazına müteakip Büyük Camii'de kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Çarşamba, İlkadım ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı

Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı Samsun'da Halep'te ölenler için gıyabi cenaze namazı kılındı! Suriye'nin Halep kentinde hayatını kaybeden insanlar için Samsun'da gıyabi cenaze namazı kılındı.

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi

Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi Samsun'da Engelliler Haftası etkinlikleri düzenlendi! Samsun Alaçam Engelliler Derneği tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Alaçam Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk koyuldu. 

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi kışa hazır! İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz yıl başarıyla sonuçlanan karla mücadele çalışmalarına bu yıl da sayısı arttırılan iş makineleri ve ekipleri ile hazır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET