• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YASEMİN ALTUNCU'NUN EŞİ CİHAN ALTUNCU VEFAT ETTİ

Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu vefat etti! AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyemiz Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu son yolculuğuna uğurlandı.

12 Temmuz 2016 Salı 13:33
Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu vefat etti

Gazi Beldesi'nde Kadın Kolları başkanlığı, İlkadım ilçe Yönetim Kurulu üyeliği yapan ve AK Parti Samsun İl Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi olan Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu son yolculuğuna uğurlandı.

 

Yasemin Altuncu'nun eşi Cihan Altuncu, öğle namazına müteakip Büyük Camii'de kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü?

Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den flaş açıklama: Muavin hamile kadını tekme tokat dövdü mü? Metro Turizm'den yapılan açıklamada, “Metro Turizm Muavini Hamile Kadını Tekme Tokat Dövdü” haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu

Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu Sadık Aydın Samsun PEDER’in yeni başkanı oldu. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği (PEDER) Samsun Şubesi'nin yeni başkanı emekli polis memuru Sadık Aydın oldu.

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi

İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne Fevzi Çalışıcı getirildi. İlkadım İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Ziraat Mühendisi Fevzi Çalışıcı, hedefinin çıtayı daha yukarılara çıkarmak olduğunu söyledi. 

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Hayatın her alanında çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi öğretmenin, benimsetmenin çabası içindeyiz. Hedefimiz, değerlerini bilen bir gençlik" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET