• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ'A BAFRA TÜRBE-KALAYCILI KÖPRÜSÜ İÇİN VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR GELDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

21 Eylül 2016 Çarşamba 16:24
Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü için vatandaştan teşekkür geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugün gazeteciler ile birlikte Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde incelemelerde bulundu. Kızılırmak Deltasında ki incemelerin ardından geçtiğimiz haftalarda açılışı töreni yapılan Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yollarını da basın mensuplarına gösteren Yılmaz, burada aracıyla Türbe-Kalaycılı Köprüsü üzerinden geçen bir vatandaşın teşekkürü ile karşılaştı.

 

Samsun'da görev yapan basın mensuplarına Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsünü gösterirken köprünün üzerinden aracıyla geçen bir vatandaş Yusuf Ziya Yılmaz'ı görünce durdu. Başkan Yılmaz'a yapılan köprü için teşükkür eden vatandaş, "Sayenizde çilemiz bitti. Allah Sizden razı olsun" dedi. 

 

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'da vatandaşın teşekkür sözleri üzerine "İşte bütün derdimiz bu. Vatandaşımızdan duyduğumuz bu söz ve bu gurur bize yeter. Rabbim bizlere daha fazla hizmet etme gücünü nasip etsin." diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi Samsun'da, Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi'nin valilik öncülüğünde başlattığı, Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği “Kent İçi Güvenli Ulaşım” projesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da onay gördü. 

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı. İlkadım Belediyesi Tokat İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerine İlkadım gezdirildi.

Referandumda çipli kimlik kartı olmayan oy kullanamayacak mı

Referandumda çipli kimlik kartı olmayan oy kullanamayacak mı Referandumda çipli kimlik kartı olmayan oy kullanamayacak mı. 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum seçiminde çipli kimlik kartı olmayanların oy kullanamayacağı iddiası doğru mu.

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın hayatını kaybeden amcası Fikret Tezcan Havza’da toprağa verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET