• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ'A BAFRA TÜRBE-KALAYCILI KÖPRÜSÜ İÇİN VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR GELDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

21 Eylül 2016 Çarşamba 16:24
Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü için vatandaştan teşekkür geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugün gazeteciler ile birlikte Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde incelemelerde bulundu. Kızılırmak Deltasında ki incemelerin ardından geçtiğimiz haftalarda açılışı töreni yapılan Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yollarını da basın mensuplarına gösteren Yılmaz, burada aracıyla Türbe-Kalaycılı Köprüsü üzerinden geçen bir vatandaşın teşekkürü ile karşılaştı.

 

Samsun'da görev yapan basın mensuplarına Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsünü gösterirken köprünün üzerinden aracıyla geçen bir vatandaş Yusuf Ziya Yılmaz'ı görünce durdu. Başkan Yılmaz'a yapılan köprü için teşükkür eden vatandaş, "Sayenizde çilemiz bitti. Allah Sizden razı olsun" dedi. 

 

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'da vatandaşın teşekkür sözleri üzerine "İşte bütün derdimiz bu. Vatandaşımızdan duyduğumuz bu söz ve bu gurur bize yeter. Rabbim bizlere daha fazla hizmet etme gücünü nasip etsin." diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor Samsun'da İlkadım Belediyesi Engelliler Günü'nde engelleri kaldırıyor! 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlkadım Belediyesi tarafından Samsun'da ilk olan Engelli Araç Şarj İstasyonu açılışı düzenlenirken, 1 engelli vatandaşa akülü araç hediye edildi.

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti

Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti Samsun'da Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar OMÜ Rektörü Sait Bilgiç’i ziyaret etti! Samsun’a gelen Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i ziyaret etti.

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi

Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi Samsun'un Bafra'da Dünya Engelliler Günü etkinliği düzenlendi! Samsun'un Bafra ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı Samsun'un Çarşamba ilçesinde Engelliler Günü kutlaması yapıldı! Samsun’un Çarşamba ilçesinde “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET