• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ'A BAFRA TÜRBE-KALAYCILI KÖPRÜSÜ İÇİN VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR GELDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

21 Eylül 2016 Çarşamba 16:24
Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü için vatandaştan teşekkür geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugün gazeteciler ile birlikte Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde incelemelerde bulundu. Kızılırmak Deltasında ki incemelerin ardından geçtiğimiz haftalarda açılışı töreni yapılan Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yollarını da basın mensuplarına gösteren Yılmaz, burada aracıyla Türbe-Kalaycılı Köprüsü üzerinden geçen bir vatandaşın teşekkürü ile karşılaştı.

 

Samsun'da görev yapan basın mensuplarına Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsünü gösterirken köprünün üzerinden aracıyla geçen bir vatandaş Yusuf Ziya Yılmaz'ı görünce durdu. Başkan Yılmaz'a yapılan köprü için teşükkür eden vatandaş, "Sayenizde çilemiz bitti. Allah Sizden razı olsun" dedi. 

 

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'da vatandaşın teşekkür sözleri üzerine "İşte bütün derdimiz bu. Vatandaşımızdan duyduğumuz bu söz ve bu gurur bize yeter. Rabbim bizlere daha fazla hizmet etme gücünü nasip etsin." diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi. Samsun doğumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'ten Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 20 Ocak mesajı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor'un 20 Ocak 1989'da geçirdiği ve Nuri Asan, Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomiç ile Asım Özkan'ın hayatını kaybettiği kazanın yıldönümünde bir mesaj yayınlayarak, o gün yaşanan acının hala yürekleri sızlattığını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET