• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ'A BAFRA TÜRBE-KALAYCILI KÖPRÜSÜ İÇİN VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR GELDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

21 Eylül 2016 Çarşamba 16:24
Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü için vatandaştan teşekkür geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugün gazeteciler ile birlikte Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde incelemelerde bulundu. Kızılırmak Deltasında ki incemelerin ardından geçtiğimiz haftalarda açılışı töreni yapılan Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yollarını da basın mensuplarına gösteren Yılmaz, burada aracıyla Türbe-Kalaycılı Köprüsü üzerinden geçen bir vatandaşın teşekkürü ile karşılaştı.

 

Samsun'da görev yapan basın mensuplarına Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsünü gösterirken köprünün üzerinden aracıyla geçen bir vatandaş Yusuf Ziya Yılmaz'ı görünce durdu. Başkan Yılmaz'a yapılan köprü için teşükkür eden vatandaş, "Sayenizde çilemiz bitti. Allah Sizden razı olsun" dedi. 

 

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'da vatandaşın teşekkür sözleri üzerine "İşte bütün derdimiz bu. Vatandaşımızdan duyduğumuz bu söz ve bu gurur bize yeter. Rabbim bizlere daha fazla hizmet etme gücünü nasip etsin." diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor

Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor Samsun'da 11 bin kişi Kuran- Kerim Meali Okuyarak sınava hazırlanıyor. İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok,  Samsun genelinde Pazar günü yapılacak olan yaklaşık 11 bin kişinin Kur'an- Kerim okuyarak hazırlandığı sınava katılanlara başarılar diledi.  Tok,  organize ettikleri bilgi ve kültür yarışmasının insan hayatına yön verdiğini sonuçlarının çok faydalı olacağını kaydetti.

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok'tan istikrar için evet İlkadım ilçesini karış karış gezerek halk oylaması öncesi vatandaşların neden 'evet' demesi gerektiğini anlatan İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Köy statüsünden kurtularak mahalle kimliği kazanan yeni mahallelerde referandum çalışmalarını sürdürüyor.

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de

Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de Mete Yarar ve Cansu Canan Özgen Samsun OMÜ'de. Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve Habertürk televizyonu sunucusu Cansu Canan Özgen, “Hasbihâl Gençlik Sohbetleri” çerçevesinde düzenlenen, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Konseyi’nin iş birliğinde programlanan “Genç Gündem Hayata Dair Sohbetler” adlı etkinliğe konuk oldu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen'e Haluk Tan’a ziyaret. Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’den MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan’a hayırlı olsun ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET