• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ'A BAFRA TÜRBE-KALAYCILI KÖPRÜSÜ İÇİN VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR GELDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

21 Eylül 2016 Çarşamba 16:24
Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü için vatandaştan teşekkür geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yolları için vatandaştan teşekkür geldi.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bugün gazeteciler ile birlikte Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde incelemelerde bulundu. Kızılırmak Deltasında ki incemelerin ardından geçtiğimiz haftalarda açılışı töreni yapılan Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsü ve bağlantı yollarını da basın mensuplarına gösteren Yılmaz, burada aracıyla Türbe-Kalaycılı Köprüsü üzerinden geçen bir vatandaşın teşekkürü ile karşılaştı.

 

Samsun'da görev yapan basın mensuplarına Bafra Türbe-Kalaycılı Köprüsünü gösterirken köprünün üzerinden aracıyla geçen bir vatandaş Yusuf Ziya Yılmaz'ı görünce durdu. Başkan Yılmaz'a yapılan köprü için teşükkür eden vatandaş, "Sayenizde çilemiz bitti. Allah Sizden razı olsun" dedi. 

 

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'da vatandaşın teşekkür sözleri üzerine "İşte bütün derdimiz bu. Vatandaşımızdan duyduğumuz bu söz ve bu gurur bize yeter. Rabbim bizlere daha fazla hizmet etme gücünü nasip etsin." diye konuştu.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında 24 evin daha restore edileceği bildirildi.

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından İstanbul Maltepe Sahil Yolu Miting Alanında düzenlenen "9. Samsun Tanıtım Günleri" etkinliğinde Kavak Belediyesi’nin standı fuarın gözdesi haline geldi.

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu İstanbul'da devam eden Samsun Tanıtım Günlerine damgasını vuran Atakum Belediyesi standı, gurbetçi Samsunluların buluşma noktası haline geldi.

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı Samulaş, yoğunluk olan istasyonlarda Samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajlarını hızlandırdı.

KÖŞE YAZARLARI