• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ 23 NİSAN'DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÖĞRENCİLERE DEVRETTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında koltuğunu  Terme Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokulu öğrencilerine bıraktı.

23 Nisan 2017 Pazar 14:12
Yusuf Ziya Yılmaz 23 Nisan'da başkanlık koltuğunu öğrencilere devretti

Samsun'da coşku ile kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Yusuf Ziya Yılmaz'ın başkanlık koltuğuna  Terme Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokulu öğrencilerinden Şebnem Bilgin, Sıla Kılıçaslan ve Yusuf Ömer İrtem sırayla oturdu.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Nisan'da başkanlık koltuğunu Terme Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokulu öğrencilerine devretti. 

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarında koltukların çocuklara bırakılması geleneği bu bayramda da renkli görüntülere sahne oldu. Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ın makam koltuğuna oturarak sembolik olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olmanın zevkini yaşayan öğrenciler, okulları ve ilçelerinde yapılmasını istedikleri işlerin talimatını da verdi.  Yusuf Ziya Yılmaz ise 23 Nisan'da sembolik olarak başkan olan öğrencilerin ilettiği istekleri not alarak taleplerini en kısa sürede yerine getirme sözü verdi. 


Yusuf Ziya Yılmaz, daha sonra 23 Nisan Bayramında koltuğuna oturan öğrencilere hediyeler verdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI