• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ AÇIKLADI: SAMSUN KUŞ CENNETİNE TURİST AKINI OLACAK

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Golf Sahasında yerel gazete, ajans ve Samsun internet medya temsilcileri ile toplantı yaptı. Başkan Yılmaz, Kuş Cenneti'ne turist yağacağını belirtti.

07 Eylül 2016 Çarşamba 09:59
Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı: Samsun Kuş Cennetine turist akını olacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Golf Sahasında yerel gazete, ajans ve Samsun internet medya temsilcileri ile yaptığı toplantıda, "Çarsamba'da köprü inşaatının son rötuşlarını atıyoruz. Köprü tamamlanacak. Unesco'da Türkiye'nin temsilcisi aradı, 'gözünüz aydın Kizilirmak Kuş Cenneti doğal miras listesine girdi' dedi. Unesco'nun internet sitesinde de bu yayınlandı. Kuş cenneti'nin Unesco'nun dogal miras geçici listesine girmesi dolayısıyla çok mutlu olduk" şeklinde konuştu


Başkan Yılmaz, "Gecici listeye girmek daimi listeye aday olmak demektir. Biz kesin listeye girmek icin yoğun bir tempo göstereceğiz. Kızılırmak deltasının kesin listeye girmesini saglayacağız. Kesin listeye girmemizi engelleyen birşey yok. Samsun bundan ne kazanacak; Kesin listeye girmemiz halinde dünyanın korunması gereken alanlarından birine sahip olmak turizmin en önemli unsuru olacak. Turist akını getirecek, bir turizm populiteresi yaratacak" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur

Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur Mevlid Kandili'nde nasıl tövbe edilir: Mevlid Kandilinde Selat-u Selam nasıl okunur. Mevlid Kandili 11 Aralık 2016 Pazar. Mevlid Kandili gecesinde hangi dualar okunmalı. Mevlid Kandili nedir, faziletleri nelerdir. Mevlid Kandilinde nasıl tövbe edilir detaylar haberimizde

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür

Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür Abdulkadir Emeksiz: Türk ve İslam kültüründe gülme daha çok tebessümdür! İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdulkadir Emeksiz, Türk ve İslam kültüründe gülmek yerine daha çok tebessüm edildiğini söyledi.

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi

Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi Canik Kent Konseyi'nde Mahmut Aydın güven tazeledi! Canik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Genel Kurulu'nda Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Aydın Başkan seçildi.

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti

Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti Küçük çocuğa sigara verip çakmakla yakmaya çalışan adamın görüntüleri tepki çekti. Küçük çocuğa sigara içirmeye kalkan adamın video görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET