• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ: BU MİLLETİ ASLA BÖLEMEYECEKSİNİZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Bu milleti asla bölemeyeceksiniz! Samsun ve ilçelerinde vatandaşların Fethullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) karşı başlattıkları demokrasi nöbeti 20. gününde de devam ediyor.

04 Ağustos 2016 Perşembe 09:58
Yusuf Ziya Yılmaz: Bu milleti asla bölemeyeceksiniz

FETÖ’nün 15 Temmuz akşamı yaptığı darbe girişiminin ardında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara inen Samsunlular 20. günde de alanları boş bırakmadı. 15 Temmuz akşamından bu yanan milletle birlikte nöbet tutan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da Terme ve Samsun meydanındaki demokrasi nöbetlerine katıldı.

 

“ KÜRESEL ŞER GÜÇLERİN YERLİ UŞAĞI FETÖ”

Terme'de büyük bir kalabalığın 20 gündür ilk günkü gibi demokrasi nöbeti tuttuğunu gören Başkan Yılmaz,katılımın yoğun olması karşısında hem duygulandı hem de mutluluğunu ifade etti. Kalabalığa hitap eden Başkan Yılmaz,"Ey küresel şer güçler ve onun FETÖ gibi yerli uşakları, Milletimiz 7'den 70'e hergün meydanlarda. Asla amacınıza ulaşamayacak bizi bölemeyeceksiniz.Hani derlerya bir tükürükte boğuldular işte milletimiz onları bir tükürükte boğdu rezil oldular. Çünkü onlar rezil olmaya değer insanlar"diye konuştu.

 

 

“TÜRK MİLLETİ EŞKİYALARIN KARŞISINDA DİM DİK DURDU”

Türk Milleti'nin 15 Temmuz'da bir tarihe imza attığını da kaydeden Başkan Yılmaz,"Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir kabus gecesini tekrar yaşatmasın.Bizim için kutsal olan peygamber ocağımızın içine sızarak bu milletin parasıyla alınan silahları millete doğrultular. Bu ne kadar büyük bir kahpelik. Utanç duyuyoruz o hainlerden ancak bu olay Türk Milletinin demokrasi dersini tüm dünyaya gösterdi.  Bir avuç eşkiyanın karşısına dikilen halk darbeye kalkışanlara hayır dur yapamazsın, benim demokratik hakkımın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın üzerinde bir güç tanımıyorum demiştir. Bu millet yeniden bir tarih yazdı. Milli Birliğimizle tek yumruk olduk"ifadelerini kullandı.

 

 

KALABALIK ALANA SIĞMADI, BAŞKAN YILMAZ TERME'YE MEYDAN SÖZÜ VERDİ

Terme Meydanı'ndaki kalabalıktan etkilenen Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Başkan Yılmaz,o anları ise kendi cep telefonlarından görüntüledi. Alanın kalabalığa dar geldiğini gören Başkan Yılmaz,Termelilere bir de meydan sözü verdi. 

 

 

MİLLİ İRADE NÖBETİ HATIRASI

Terme'deki demokrasi nöbetinin ardından Vali İbrahim Şahin ve Başkan Yılmaz,Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda nöbet tutan vatandaşlarla buluştu. Alana girişte İlkadım Gençlik Merkezi tarafından yaptırılan Milli İrade Nöbeti Hatırası yazısının önünde gençlerle fotoğraf çektiren Vali Şahin ve Başkan Yılmaz,daha sonra vatandaşlarla birlikte nöbetlerine devam ettiler.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret 5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret. İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan ve Finlandiya ülkelerinin okullarından gelen yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 19 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET