• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, kendisini ziyaret eden Samsunspor yönetimi ile görüşerek, Samsunspor’a ek gelir sağlamak amacıyla düzenlenen 51. Yıl Milli Piyango bileti satın aldı.

İbrahim Şahin: Samsun'dan Halep'e 150 TIR yardım

İbrahim Şahin: Samsun'dan Halep'e 150 TIR yardım. Samsun Valisi İbrahim Şahin, "İnsanlığın Sınavı Halep’in Çocukları" projesinin tanıtımı ve protokol imza töreninde yaptığı konuşmada “Samsun’dan bugüne kadar yardım için çıkan tır sayısı 150’yi buldu” dedi.

Samsun'da Yeşilyurt Limanı Kıyı Tesisi geçici deniz hudut kapısı oldu

Samsun'da Yeşilyurt Limanı Kıyı Tesisi geçici deniz hudut kapısı oldu. Samsun Valisi İbrahim Şahin, İçişleri Bakanlığının onayı ile Yeşilyurt Kıyı Tesisinin geçici hudut kapısı olarak tayin edildiğini açıkladı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Üzerimizde büyük sorumluluk var

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Atakum ilçesi Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen, ‘Samsun Lojistik Merkezi İdare Komite Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Vali Şahin, "Lojistik köyün bir an önce tamamlanması için üzerimizde büyük sorumluluk var" dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den Samsunspor için 20 Ocak mesajı

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den Samsunspor için 20 Ocak mesajı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunspor Yönetiminin yaptığı ziyarette 20 Ocak 1989 yılında yaşanan trafik kazası ile ilgili konuştu.

Samsunspor yönetiminden Vali İbrahim Şahin'e ziyaret

Samsunspor yönetiminden Vali İbrahim Şahin'e ziyaret. Samsunspor Başkan Yardımcısı Ömer Çoruh ve beraberindekiler, Vali İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den Hızlı Tren açıklaması: İhale bitti yapım aşamasına geçiliyor

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den Hızlı Tren açıklaması: İhale bitti yapım aşamasına geçiliyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun-Ankara arası Hızlı Tren projesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "İhale bitti yapım aşamasına geçiliyor" dedi.

Samsun Çarşamba Havalimanı 2016 yılında 1 milyon 792 bin 438 yolcuya hizmet verdi

Samsun Çarşamba Havalimanı 2016 yılında 1 milyon 792 bin 438 yolcuya hizmet verdi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Çarşamba Havalimanı 2016 yılına ait iç-dış hat yolcu trafiği, iniş-kalkış yapan uçak trafiği ve yük trafiği hakkında basın açıklaması yaptı.

Samsun Valisi Şahin Amasya'da selfie yapan şehzade heykeli ile fotoğraf çekindi

Samsun Valisi Şahin Amasya'da selfie yapan şehzade heykeli ile fotoğraf çekindi. OKA Yönetim Kurulu toplantısına katılmak üzere Amasya’ya giden Samsun Valisi İbrahim Şahin, selfie yapan şehzade heykeli ile hatıra selfiesi yaptı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, OKA dönem başkanı oldu

Samsun Valisi İbrahim Şahin, OKA dönem başkanı oldu. Amasya Valilik toplantı salonunda düzenlenen OKA Ocak ayı toplantısında OKA Dönem Başkanı Çorum Valisi Sayın Necmeddin Kılıç görevini Samsun Valisi İbrahim Şahin'e devretti. 

Vali Şahin canlı yayında açıkladı: Bu proje Samsun'u ayağa kaldıracak

Vali Şahin canlı yayında açıkladı: Bu proje Samsun'u ayağa kaldıracak Samsun Valisi İbrahim Şahin, katıldığı televizyon programında çok önemli açıklamalarda bılundu. hızlı tren projesinin önemine vurgu yaparan Vali Şahin, "Bu proje Samsun'u ayağa kaldıracak" dedi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Akıllı Şehir Stratejisi sunumunu beğenmedi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Akıllı Şehir Stratejisi sunumunu beğenmedi Samsun Valisi İbrahim Şahin, Akıllı Şehir Stratejisi sunumunu beğenmedi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Amerikalı bir şirket uzmanının yaptığı “akıllı şehir” sunumunu beğenmeyerek, “Sömürge ülkesi gibi görüldüğümüzü hissediyorum” dedi.

Samsun'da genel ve özel bütçeli kaç proje var? Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı

Samsun'da genel ve özel bütçeli kaç proje var? Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı Samsun'da genel ve özel bütçeli kaç proje var? Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, İl Koordinasyon Kurulu toplantısında Samsun genelinde devam eden kamu yatırımları ve 2016 yılı harcamaları hakkında bilgiler verdi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: İnternet haberciliği önem kazanıyor

Samsun Valisi İbrahim Şahin: İnternet haberciliği önem kazanıyor Samsun Valisi İbrahim Şahin: İnternet haberciliği önem kazanıyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlendiği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ödül töreni'nde yaptığı konuşmada, "İnternet haberciliği önem kazanıyor" dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e gönderilen kar tatili mesajları güldürdü

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e gönderilen kar tatili mesajları güldürdü Samsun Valisi İbrahim Şahin, kar tatili isteyen öğrencilerin kendisine Twitter'den gönderdiği esprili mesajlara güldüğünü söyledi.

Samsun Valisi Şahin: Rusçayı öğrenmemiz gerekiyor

Samsun Valisi Şahin: Rusçayı öğrenmemiz gerekiyor Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Rusça konuşan 350 milyon insan var. Kapı komşumuzun dilini bilmezsek onlarla anlaşma şansımız olmaz. Onun için bizim Rusçayı öğrenmemiz gerekiyor" dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Kar tatilinde kitap okuyun

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Kar tatilinde kitap okuyun Samsun Valisi İbrahim Şahin, sosyal medya adresinde yaptığı paylaşımda öğrencilere kar tatilinde kitap okuyun çağrısında bulundu.

Samsun Valisi Şahin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

Samsun Valisi Şahin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı Samsun Valisi Şahin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, “Zor şartlar altında toplumun bilgilendirilmesi, ülke menfaatine yönlendirilmesi ve aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirmekte olan basın çalışanlarının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum” dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz'dan öğrencilere kar tatili mesajı

Yusuf Ziya Yılmaz'dan öğrencilere kar tatili mesajı Samsun Valisi İbrahim Şahin'i 9 Ocak Pazartesi günü kent genelinde okulların yoğun kar yağışı nedeniyle tatil olduğunu açıklamasının ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, öğrencilere seslendi.

Samsun'a gelen YÖK Başkanı Yekta Saraç, Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti

Samsun'a gelen YÖK Başkanı Yekta Saraç, Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti Samsun'a gelen Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, öğrencilerin açık uçlu sorularla tanışmasını sağlayacak bir geçiş sürecinibaşlatacaklarını ve tedirginliğe ne öğrencilerin ne de ebeveynlerin düşmesine gerek olmadığını söyledi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunluların 2017 yılını kutladı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunluların 2017 yılını kutladı Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsunluların 2017 yılını kutladı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, 2017 yeni yıl mesajında Samsunlulara seslenerek, "Samsunlu hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, sağlık ve mutluluklar dileklerimle, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Samsun Merkez ve Gıda OSB toplantısı yapıdlı

Samsun Merkez ve Gıda OSB toplantısı yapıdlı Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi ve Gıda Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı, Vali  İbrahim Şahin’in başkanlığında Samsun Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin muhtarlara seslendi: Gün birlik günüdür

Samsun Valisi İbrahim Şahin muhtarlara seslendi: Gün birlik günüdür Samsun Valisi İbrahim Şahin muhtarlara seslendi: Gün birlik günüdür. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Kavak ilçesinde muhtarlarla yaptığı toplantıda, "Gün birlik günüdür" mesajı verdi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e kar tatili ile ilgili atılan komik tweetler

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e kar tatili ile ilgili atılan komik tweetler Samsun Valisi İbrahim Şahin'in kar tatili yapmasını bekleyen öğrenciler sosyal medya adresi Twitter'dan bir birinden komik tweetler atmaya devam ediyorlar.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Aralık Perşembe günü kar tatili verilen ilçeleri açıkladı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Aralık Perşembe günü kar tatili verilen ilçeleri açıkladı Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Aralık Perşembe günü kar tatili verilen ilçeleri açıkladı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, bugün (15 Aralık 2016 Perşembe) kar tatili verilen ilçeleri açıkladı. Samsun'da 5 ilçede kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.

Samsun'da bu ilçelerde okullar 15 Aralık Perşembe günü tatil edildi

Samsun'da bu ilçelerde okullar 15 Aralık Perşembe günü tatil edildi Samsun'da bu ilçelerde okullar 15 Aralık Perşembe tatil edildi. Samsun Valisi İbrahim Şahin 15 Aralık 2016 Perşembe günü 6 ilçede okulların kar yağışı nedeniyle tatil edildiğini duyurdu.

Samsun Valisi İbrahim Şahin Çevik Kuvvet polislerini ziyaret etti

Samsun Valisi İbrahim Şahin Çevik Kuvvet polislerini ziyaret etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Çevik Kuvvet polislerini ziyaret ederek, "İhanet şebekelerini yerle bir etmek için her zaman polisimin yanındayım" dedi.

Samsun'da okullara kar tatili olacak mı: Samsun Valisinden son dakika kar tatili açıklaması

Samsun'da okullara kar tatili olacak mı: Samsun Valisinden son dakika kar tatili açıklaması Samsun'da okullara kar tatili olacak mı: Samsun Valisinden son dakika kar tatili açıklaması. Samsun ve ilçelerde okullar kar tatili yapacak mı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, okullarda kar tatili ile ilgili son dakika açıklaması yaptı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den öğrencilere kötü haber: Kar tatili yapılmayacak

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den öğrencilere kötü haber: Kar tatili yapılmayacak Samsun Valisi İbrahim Şahin'den öğrencilere kötü haber: Kar tatili yapılmayacak! Samsun Valisi İbrahim Şahin, “İyi bir vali olmanın yolunu dün gece ıskaladık, belki bu akşam tadına varabiliriz. Bu anlamda belki sevimsiz gibi gözükebiliriz ama öğrencilerle ilgili mümkün mertebe kar tatili yapmama üzerine çalışıyoruz. Karla beraber okula gitmenin bir eğitimin parçası olduğuna inanıyorum” dedi.

Samsun Çarşamba Havalimanı'nda Kasım Ayında 138 bin yolcu uçtu

Samsun Çarşamba Havalimanı'nda Kasım Ayında 138 bin yolcu uçtu Samsun Çarşamba Havalimanı'nda Kasım Ayında 138 bin yolcu uçtu! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Çarşamba Havalimanı'nde 2016 yılı Kasım ayında 138 bin 906 yolcuya hazimet verdiğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET