• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı: Lojistik Köy'de binlerce genç istihdam edilecek

Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı: Lojistik Köy'de binlerce genç istihdam edilecek. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı toplantısında Samsun'da yapılacak Lojistik Köy Merkezi yatırımı sayesinde binlerce gencin istihdam edileceğini söyledi.

Karadeniz bölgesinde en az işsizlik Samsun'da var

Karadeniz bölgesinde en az işsizlik Samsun'da var. Samsun Valisi İbrahim Şahin, bölgede en az işsizlik oranının Samsun'da olduğunu söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Amin Maalouf'un kitap setini satın aldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, TÜYAP Karadeniz 3'üncü Kitap Fuarında Lübnanlı yazar Amin Maalouf'un kitap setini satın aldı.

Samsun'da atık yağlar biyodizele dönüştürülecek

Samsun'da atık yağlar biyodizele dönüştürülecek. Samsun Valisi İbrahim Şahin toplanan atık yağların biyodizele dönüştürüleceğini söyledi.

Samsun merkezli İstanbul ve Kocaeli'nde eş zamanlı uyuşturucu operasyonu

Samsun merkezli İstanbul ve Kocaeli'nde eş zamanlı uyuşturucu operasyonu! Samsun Valisi İbrahim Şahin'in yaptığı açıklamada İstanbul, Kocaeli, Samsun 19 Mayıs, Bafra, Alaçam, Yakakent ilçelerinde eş zamanlı uyuşturucu operasyonu yapıldığı açıklandı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş Çarşamba Havalimanı açıklaması

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş Çarşamba Havalimanı açıklaması. Samsun Valisi İbrahim Şahin, 1 Mart 2017 tarihi itibari ile hava trafiğine kapatılacak olan Çarşamba Havalimanı ile ilgili son dakika gelişmesini açıkladı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Konfüçyus'un sözü ile mesaj verdi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Konfüçyus'un sözü ile mesaj verdi. Samsun Valisi İbrahim Şahin, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde Karadeniz 3. Kitap Fuarı'nın açılış töreninde konuşma yaparak Konfüçyus'un sözü ile mesaj verdi.

Samsun'da işsizliğe savaş açıldı

Samsun'da işsizliğe savaş açıldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin cuma günü kentteki tüm kamu ve sivil toplum örgütleri ile meslek kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra patronları ile yapacağı toplantıda işsizliğe çözüm arayacak.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: El yapımı bal, hakiki bal diye insanları kandırıyorlar

Samsun Valisi İbrahim Şahin: El yapımı bal, hakiki bal diye insanları kandırıyorlar. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Arıcılık Altyapısının Desteklenmesi Programında yaptığı konuşmada el yapımı bal-hakiki el yapımı bal denilerek insanların kandırıldıklarını açıkladı.

İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar

İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Hakiki el yapımı bal gibi reklamlarla insanların kandırıldığını söyleyerek "Ya bizi ‘keriz’ yerine koyuyorlar ya da gerçekten kendileri çok saflar" dedi.

Samsun Valisi Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz Gürcistan'a gidecek

Samsun Valisi Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz Gürcistan'a gidecek Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun ile Gürcistan arasındaki bağları güçlendirmek için Gürcistan'a gidecek

Gürcistan’ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze Samsun’da

Gürcistan’ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze Samsun’da Gürcistan’ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze Samsun’da! Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti. 

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Her alanda iyi olacağız atbaşı gitmemiz lazım

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Her alanda iyi olacağız atbaşı gitmemiz lazım Samsun Valisi İbrahim Şahin: Her alanda iyi olacağız atbaşı gitmemiz lazım. Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Hem tarımda iyi olacağız hem sanayide iyi olacağız. Becerebiliyorsak her alanda iyi olacağız. Bunların tamamının atbaşı gitmesi lazım" dedi.

NATO savaş gemisinin komutanları Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti

NATO savaş gemisinin komutanları Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti NATO savaş gemisinin komutanları Vali İbrahim Şahin'i ziyaret etti. Samsun Limanı'na demir atan NATO’ya ait 2 savaş gemisinin komutanları Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

Samsun Valiliği'nden İbrahim Şahin'in okul gezisi yasağına açıklama

Samsun Valiliği'nden İbrahim Şahin'in okul gezisi yasağına açıklama Samsun Valiliği'nden İbrahim Şahin'in okul gezisi yasağına açıklama! Samsun Valiliği, Vali İbrahim Şahin'in "Biz gezilerle ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yasak getirdik" sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek, "Böyle bir yasak söz konusu değildir" şeklinde açıklama yaptı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı: Okulların öğrenci gezileri yasaklandı

Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı: Okulların öğrenci gezileri yasaklandı Samsun Valisi İbrahim Şahin, Öğrencilerin Taşıma Güvenliği Toplantısında yaptığı açıklamada, okulların düzenlediği öğrenci gezilerine yasak getirildiğini açıkladı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, kar tatili isteyen öğrencilerin yazdığı küfürlerden yakındı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, kar tatili isteyen öğrencilerin yazdığı küfürlerden yakındı Samsun Valisi İbrahim Şahin öğrencilerin sosyal medyada kendisine yazdığı küfürlerden yakındı. Samsun Valisi İbrahum Şahin, özellikle kar yağdığında okulların tatil edilmesi ile ilgili öğrencilerin sosyal medyada kendisine yazdığı hakaret ve küfürlerden yakındı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e öğrencilerden hakaret

Samsun Valisi İbrahim Şahin'e öğrencilerden hakaret Samsun Valisi İbrahim Şahin'e öğrencilerden hakaret. Samsun'da öğrenciler Vali İbrahim Şahin'e hafif kar yağışında bile kendisini sosyal medya üzerinden bombardımana tuttarak hakarette bulunuyor.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den doğalgaz kesintisi ile ilgili önemli açıklama

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den doğalgaz kesintisi ile ilgili önemli açıklama Samsun Valisi İbrahim Şahin'den doğalgaz kesintisi ile ilgili önemli açıklama. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun'da doğalgaz ana borusunu delerek şehrin gazsız kalmasına neden olanlar hakkında idari ve adli soruşturma açılacağını duyurdu.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, polis ve jandarmaya baklava ikram etti

Samsun Valisi İbrahim Şahin, polis ve jandarmaya baklava ikram etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, yol kontrolü yapan polis ve jandarma görevlilerini ziyaret ederek baklava ikram etti.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Samsun medikal aletlerde Cazibe Merkezi olsun

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Samsun medikal aletlerde Cazibe Merkezi olsun Samsun Valisi İbrahim Şahin: Samsun medikal aletlerde Cazibe Merkezi olsun. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ürün Takip sistemi eğitim toplantısında Samsun'un medikal aletlerde Cazibe Merkezi olması gerektiğini söyledi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den gençlere istihdam açıklaması

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den gençlere istihdam açıklaması Samsun Valisi İbrahim Şahin'den gençlere istihdam açıklaması. Samsun Valisi İbrahim Şahin, gençlere hangi alanlarda istihdam sağlanması gerektiği konusunun tartışıldığı Genç İstihdamın Arttırılması Projesi toplantısında "İş sahibi olan bir insandan zarar gelmez. İş sahibi insan ne terörist ne de canlı bomba olur" dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Çalışan insan canlı bomba olmaz

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Çalışan insan canlı bomba olmaz Samsun Valisi İbrahim Şahin: Çalışan insan canlı bomba olmaz. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA)’nın düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada “Çalışan, iş sahibi insan ne terörist ne de canlı bomba olur” dedi.

Samsun 2017 TÜYAP Evleniyoruz Fuarı törenle açıldı

Samsun 2017 TÜYAP Evleniyoruz Fuarı törenle açıldı Samsun 2017 TÜYAP Evleniyoruz Fuarı Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın katılımı ile törenle açıldı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Uluslararası eşkıyalar ekonomik darbe süreci başlattı

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Uluslararası eşkıyalar ekonomik darbe süreci başlattı Samsun Valisi İbrahim Şahin: Uluslararası eşkıyalar ekonomik darbe süreci yürütüyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Temmuz darbe girişimi ile beraber uluslararası eşkıyaların Türkiye üzerinde ekonomik darbe süreci başlattığını söyledi.

İbrahim Şahin: Kızılırmak Deltasıyla ilgili kamuoyu oluşturmaya çalıştılar

İbrahim Şahin: Kızılırmak Deltasıyla ilgili kamuoyu oluşturmaya çalıştılar İbrahim Şahin: Kızılırmak Deltasıyla ilgili kamuoyu oluşturmaya çalıştılar. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Kızılırmak Deltası'nda arsa satan spekülatörler ‘Bu yıkımlar yavaş yavaş sizlerin köylerinize de gelecek' diye kamuoyu oluşturmaya çalıştılar" dedi.

Samsun Valisi Şahin'den önemli uyarı: Çocuklarınızın ceplerini kontrol edin

Samsun Valisi Şahin'den önemli uyarı: Çocuklarınızın ceplerini kontrol edin Samsun Valisi Şahin'den önemli uyarı: Çocuklarınızın ceplerini kontrol edin. Samsun Valisi İbrahim Şahin, uyuşturucuların çocuklara çok rahat ulaşabileceğine dikkat çekerek, velilerden okuldan eve gelen çocuklarının ceplerini kontrol etmelerini istedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş referandum açıklaması

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş referandum açıklaması Samsun Valisi İbrahim Şahin'den flaş referandum açıklaması. Samsun Valisi İbrahim Şahin, referandumun sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için hazırlıklara başladıklarını söyledi.

Samsun Valisi Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz şehit ailelerini ziyaret ediyor

Samsun Valisi Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz şehit ailelerini ziyaret ediyor Samsun Valisi Şahin ve Yusuf Ziya Yılmaz şehit ailelerini ziyaret ediyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz fırsat buldukları her an şehit ailelerini ziyaret ederek onlara moral vermeye ve destek olmaya devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET