• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
Samsun polisinin gerçekleştirdiği operasyonda DEAŞ’ın bombacısı itiraf etti

Samsun polisinin gerçekleştirdiği operasyonda DEAŞ’ın bombacısı itiraf etti. erör örgütü DEAŞ ile ilgili Samsun İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir operasyonla bağlantılı olarak yakalanan DEAŞ'ın bombacısı önce itiraf etti, sonra inkar etti

Samsun'da suçunu itiraf eden şahıs uyuşturucudan tutuklandı

Samsun'da suçunu itiraf eden şahıs uyuşturucudan tutuklandı. Samsun'da "uyuşturucu ticareti" suçundan tutuklanan bir kişi 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılırken, diğer tutuklu sanık ise beraat etti.

Nurgül Yeşilçay bekarlıktan dert yandı, itiraf etti: Birini istiyorum

Nurgül Yeşilçay bekarlıktan dert yandı, itiraf etti: Birini istiyorum. Eşi Cem Özer'den ayrıldıktan sonra yalnızlığa bürünen ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, hayatına dair detaylardan bahsederken, yalnızlığı hakkında da konuştu.

Cristiano Ronaldo'nun oğluna sürekli yükleniyorlar

Cristiano Ronaldo'nun oğluna sürekli yükleniyorlar. Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, kendisini sevmeyenlerin oğluna "Babandan daha iyi futbolcular var." sözleriyle yüklendiğini itiraf etti.

Esad rejiminden mecliste itiraf etti: DEAŞ'ı biz yönlendiriyoruz

Esad rejiminden mecliste itiraf etti: DEAŞ'ı biz yönlendiriyoruz. Suriye'de Beşşar Esad'ın partisi Baas'ın kontrolündeki meclisin genel sekreteri Halid Abbud, rejim istihbaratının terör örgütü DEAŞ'ın içine sızdığını ve yönlendirdiğini itiraf etti.

FETÖ elebaşı ByLock'tan yazmış! İşte attığı mesaj

FETÖ elebaşı ByLock'tan yazmış! İşte attığı mesaj. FETÖ itirafçısı polis memuru, 17-25 Aralık'tan sonra Gülen'in ByLock'tan 'Üzerimize çok güçlü geliyorlar, sarsılacağız ama yıkılmayacağız' yönünde mesaj gönderdiğini itiraf etti.

Gizli tanıktan şok itiraf: Samsun PMYO'da okul ağabeyliği yaptım

Tokat’ta emniyet memurları birim abisi olarak görev yapan itirafçı, örgütle ilk tanışması ve kendisine verilen görevleri anlattı. Gizli tanık, 4 yıl boyunca Samsun Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) ‘okul ağabeyliği’ görevi yaptığını söyledi.

Acun Ilıcalı, milli atletlerin itirafını açıkladı

Acun Ilıcalı, milli atletlerin itirafını açıkladı. Acun Ilıcalı Survivor 2016'ya iki milli kadın atletin katılacağını ve yarışmaya katılan atletlerin, "Nagihan abla, sorun yaşadığımız zaman bizi yatıştırandı" dediğini söyledi.

Yarışmada cinsel ilişki itirafı yaptı: Kocasını boşadı

Yarışmada cinsel ilişki itirafı yaptı: Kocasını boşadı. Kadın yarışmacının para ödülünü kazanmak için, kocasını aldattığını ve başka bir erkeği sevdiğini itiraf ettiği görüntüler sosyal medyada tekrar üne kavuştu.

Yüzbaşıdan korkunç 15 Temmuz itirafı: Cephaneliğin yüzde 10'unu...

Yüzbaşıdan korkunç 15 Temmuz itirafı: Cephaneliğin yüzde 10'unu... Zonguldak’ta 15 Temmuz gecesi emrindeki sahil güvenlik botuyla denize açılan yüzbaşı O.M., kendisini Ankara’dan arayan bir binbaşı tarafından cephaneliğin yüzde 10’unu kullanarak atış yapması istendiğini anlattı.

ABD itiraf etti: Suriye'de başarısız olduk

ABD itiraf etti: Suriye'de başarısız olduk ABD itiraf etti: Suriye'de başarısız olduk! ABD'den, Suriye'de politik bir geçiş süreci sağlama yönündeki diplomatik girişimlerde başarısız oldukları itirafı geldi.

Saddam'ı sorgulayan CIA ajanından tarihi itiraf

Saddam'ı sorgulayan CIA ajanından tarihi itiraf Saddam'ı sorgulayan CIA ajanından tarihi itiraf! Saddam'ın yakalandıktan sonra CIA tarafından yapılan sorgusu kitaplaştırıldı. Kitabında tarihin Saddam'ı haklı çıkardığını itiraf eden CIA ajanı Nixon, Saddam'ın kendisine, "Başarısız olacaksınız çünkü Irak'ı tanımıyorsunuz" dediğini yazdı.

Samsunlu Tanju çolak'tan Hülya Avşar itirafı: 5 kuruşumu yemedi

Samsunlu Tanju çolak'tan Hülya Avşar itirafı: 5 kuruşumu yemedi Samsunlu Tanju çolak'tan Hülya Avşar itirafı: 5 kuruşumu yemedi! Samsunlu efsane futbolcu Tanju Çolak, Hülya Avşar ile yaşadığı ilişkiye dair itiraflarda bulundu. Büyük aşk yaşadıklarını yineleyen efsane futbolcu, Hülya Avşar ile evliliğin kıyısından döndüğünü anlattı.

Nihat Doğan Survivor ile ilgili öyle bir itirafta bulunduki

Nihat Doğan Survivor ile ilgili öyle bir itirafta bulunduki Nihat Doğan Survivor ile ilgili öyle bir itirafta bulunduki! Survivor'a katıldığı dönemde adından çok bahsettiren Nihat Doğan, Survivor macerasını anlattı. Doğan "Yarışmayı bırakıyordum. 50 kişi geldi beni ikna etti" dedi.

FETÖ'cü Jandarma Binbaşı Haydar Hacıpaşalıoğlu, her şeyi itiraf etti

FETÖ'cü Jandarma Binbaşı Haydar Hacıpaşalıoğlu, her şeyi itiraf etti FETÖ'cü Jandarma Binbaşı Haydar Hacıpaşalıoğlu, her şeyi itiraf etti! İtirafçı olan Jandarma Binbaşı Haydar Hacıpaşalıoğlu, "Darbeye teşebbüs emrini liderimiz Gülen verdi. Eşim sol görüşlü, ona cemaat mensubu olduğumu söylemedim. Söylesem ihbar ederdi." dedi.

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi! Ünlü aktris Aniston, katıldığı TV şovunda 'sır itiraf ettirme oyunu'nda uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hatta hostesle ilişki yaşadığını kabul etti. Aniston'ın cevapları kafaları karıştırdı.

FETÖ'nün Yeğen'i ByLock ve Eagle’nin sırrını itiraf etti

FETÖ'nün Yeğen'i ByLock ve Eagle’nin sırrını itiraf etti FETÖ'nün Yeğen'i ByLock ve Eagle’nin sırrını itiraf etti! 15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştirerek 248 kişiyi şehit eden Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) gizli haberleşme ağları ByLock ve Eagle’nin, İzmir’de itirafçı olan ‘Yeğen’ kod adlı gizli tanığın ifadesiyle deşifre edildiği ortaya çıktı.

FETÖ'nün KPSS yolsuzluğu ifşa oldu

FETÖ'nün KPSS yolsuzluğu ifşa oldu FETÖ'nün KPSS yolsuzluğu ifşa oldu! Soruşturmada itirafçı olan karı-koca: ByLock üzerinden Gülen’in sohbetleri ve kısa notları gönderiliyordu.

Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını Kerim Tosun itiraf etti

Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını Kerim Tosun itiraf etti Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını itirafçı Kerim Tosun itiraf etti.  HSYK eski üyesi itirafçı Kerim Tosun yaptığı itiraflarda Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını da ifşa etti.

Samsun polisinin yakaladığı DEAŞ'ın bombacısı Elazığ'da Adliye'ye sevk edildi

Samsun polisinin yakaladığı DEAŞ'ın bombacısı Elazığ'da Adliye'ye sevk edildi Samsun polisinin yakaladığı DEAŞ'ın bombacısı Elazığ'da Adliye'ye sevk edildi. Samsun polisinin düzenlediği operasyonda yakalanan DEAŞ terör örgütünün bombacısı verdiği ifadede bomba eğitimi aldığını itiraf ederken Elazığ'da Adliye'ye sevk edildi.

Şener Şen'e teklif gelmiyormuş

Şener Şen'e teklif gelmiyormuş Şener Şen'e teklif gelmiyormuş. Şener Şen dizide oynayacak mı. Şener Şen setlere geri dönecek mi. Şener Şen, film teklifi gelmediğini söyleyerek acı bir itirafta bulundu.

Beratcan Karakütük'ü öldüren Ersin Kaşıkçı'dan şok itiraf: Annesi öldürmemi istedi

Beratcan Karakütük'ü öldüren Ersin Kaşıkçı'dan şok itiraf: Annesi öldürmemi istedi Beratcan Karakütük'ü öldüren Ersin Kaşıkçı'dan şok itiraf: Annesi öldürmemi istedi. Beratcan Karakütük'ün öldürülmesi olayında yargılanan katil Ersin Kaşıkçı'dan şok itiraflar geldi. Katil duruşmada, anne Türkan Karakütük'ün kendisine Beratcan'ı öldürmesini söylediğini itiraf etti.

Samsun Bafra'da FETÖ'nün tutuklu komiserler imamı polis şefi herşeyi itiraf etti

Samsun Bafra'da FETÖ'nün tutuklu komiserler imamı polis şefi herşeyi itiraf etti Samsun'un Bafra ilçesinde tutuklanan FETÖ'nün Bafra emniyeti komiserler imamı polis şefi verdiği ifadede 15 Temmuz darbe gecesi ByLock'tan kendisine gelen mesajları tek tek deşifre etti.

Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan FETÖ'cü Zekeriya Kuzu itiraf etti

Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan FETÖ'cü Zekeriya Kuzu itiraf etti Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan FETÖ'cü Zekeriya Kuzu itiraf etti! 15 Temmuz'da Erdoğan'a suikast girişiminde bulunanlardan Zekeriya Kuzu, ifadesinde darbecilerin FETÖ bağlantısı, suikast planının ayrıntıları ve olay yerinden nasıl kaçtıklarını anlattı.

Manisa'da tecavüz edilerek öldürelen Irmak'ın katili Himmet Aktürk'e idam istemi

Manisa'da tecavüz edilerek öldürelen Irmak'ın katili Himmet Aktürk'e idam istemi Manisa'da tecavüz edilerek öldürelen Irmak'ın katili Himmet Aktürk'e idam istemi. Müge Anlı'da 4 yaşında ki Irmak'ı tecavüz ettikten sonra öldürdüğünü itiraf eden Himmet Aktürk'e idam cezasi istendi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nda şok itiraf: Eşim beni tehdit etti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nda şok itiraf: Eşim beni tehdit etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nda şok itiraf: Eşim beni tehdit etti! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, eşinin kendisini tehdit ettiğini açıklayarak, "Benim eşim de o travmayı yaşadı" dedi.

Adana'da yakalanan bombacıdan Murat Karayılan itirafı

Adana'da yakalanan bombacıdan Murat Karayılan itirafı Adana'da yakalanan bombacıdan Murat Karayılan itirafı! Adana'da, bomba yüklü araçlarla saldırı hazırlığındayken 4 kişi ile birlikte yakalanan üniversiteli zanlının ifadesinde, "PKK ile YPG aynı, ben önce PKK'ya katıldım, sonra YPG kamplarında bomba eğitimi aldım, Murat Karayılan da bu kampa geldi" dediği ileri sürüldü. Aynı zamanda PKK ve YPG'nin aynı amaca hizmet ettiğini söyleyen İhsan O.'nun, "İkisi de Suriye ve Türkiye'de bir Kürdistan devleti kurmak istiyor" dediği öğrenildi.

Bombacı teröristin itirafları: PKK ekonomiyi hedef almış

Bombacı teröristin itirafları: PKK ekonomiyi hedef almış Bombacı teröristin itirafları: PKK ekonomiyi hedef almış! İzmir’de yakalanan terör örgütü PKK’nın bombacısı, ifadesinde örgütün polis ve askerin yanı sıra Türkiye’nin ekonomisine katkı sağlayan tesislere de saldırı emri verdiğini, böylece ekonomiye darbe vurulmak istendiğini söyledi.

Darbeci FETÖ İtirafçıları 1 Doların sırrını anlattı

Darbeci FETÖ İtirafçıları 1 Doların sırrını anlattı Darbeci FETÖ İtirafçıları 1 Doların sırrını anlattı! Örgütte 'müdür yardımcısı' görevini yürüttükleri gerekçesiyle gözaltına alınan ve itirafçı olan 2 kişi, 1 dolarların sırrını da anlattı.

Müge Anlı Himmet Okatan cinayetini çözdü: Katil Yusuf Sipahi çıktı

Müge Anlı Himmet Okatan cinayetini çözdü: Katil Yusuf Sipahi çıktı Müge Anlı Himmet Okatan cinayetini çözdü: Katil Yusuf Sipahi çıktı. ATV'de Müge Anlı, Himmet Okatan cinayetinde şok itiraf. Müge Anlı'da Himmet Okatan cinayetini Yusuf Sipahi'nin işlediği ortaya çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET