• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KENT HABER HAFTALIK BURÇ YORUMU

Astroloji uzmanı Şeref Batur Hoca tarafından hazırlanan haftalık burç yorumları sizleri bu adreste bekliyor. Burcunuzun nasıl bir hafta geçirebileceğini merak ediyorsanız haftalık burç yorumunuzu okuyarak detaylı bilgi sahibi olmayı deneyebilirsiniz.

30 Aralık 2016 Cuma 16:36
Samsun Kent Haber Haftalık burç yorumu

Akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay ve yengeç burçlarına ait Şeref Batur Hoca haftalık burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuz bugün ne söylüyor? Haftalık burç yorumlarını sizler için paylaşıyoruz.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Erkeklerin evleneceği kadından beklentileri nelerdir?

Erkeklerin evleneceği kadından beklentileri nelerdir? Erkeklerin evleneceği kadından beklentileri nelerdir? Psikoterapist/Aile Çift Ve Evlilik Terapisti Uzman Psikolog Naciye Tokaç, erkeklerin evleneceği kadından beklentileri konusunda değerlendirmelerde bulundu. Tokaç, "Kadın veya erkek herkes mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak, hayatını sevdiği bir insanla geçirmek ister. Ancak tanıştığı, sevdiği, flört ettiği partnerler her zaman beklenen, arzulanan ve 'evet işte bu kişi benim evleneceğim kişi' dedirtecek özelliklere sahip olmayabilir" dedi.

Çocukların davranışlarında ceza bir çözüm yolu değildir

Çocukların davranışlarında ceza bir çözüm yolu değildir Çocukların davranışlarında ceza bir çözüm yolu değildir. Çocukların davranışlarının değiştirilmeye çalışılması için ceza uygulamak bir çözüm yolu değil. Çocuklarda istenmeyen davranışlar ceza yerine ödül ile değiştirilmeli.

Kadın olmanın zorlukları nelerdir: 9 madde de kadın olmanın zorlukları

Kadın olmanın zorlukları nelerdir: 9 madde de kadın olmanın zorlukları Kadın olmanın zorlukları hep konuşulmuş, tartışılmış, üzerinde bilimsel ve toplumsal araştırmalar yapılmış, bu haberimizde de 9 maddede kadın olmanın zorlukları sıraladık

Bronz bir tene sahip olmak için içecek tarifi

Bronz bir tene sahip olmak için içecek tarifi Bronz bir tene sahip olmak için içecek tarifi. Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Şeber’in bronzlaştıran içecek tarifi ile bu yaz sağlıklı bronzlaşmak mümkün. İşte Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Şeber'den bronzlaştıran içecek tarifi...

KÖŞE YAZARLARI

ANKET