• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KENT HABER HAFTALIK BURÇ YORUMU

Astroloji uzmanı Şeref Batur Hoca tarafından hazırlanan haftalık burç yorumları sizleri bu adreste bekliyor. Burcunuzun nasıl bir hafta geçirebileceğini merak ediyorsanız haftalık burç yorumunuzu okuyarak detaylı bilgi sahibi olmayı deneyebilirsiniz.

30 Aralık 2016 Cuma 16:36
Samsun Kent Haber Haftalık burç yorumu

Akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay ve yengeç burçlarına ait Şeref Batur Hoca haftalık burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuz bugün ne söylüyor? Haftalık burç yorumlarını sizler için paylaşıyoruz.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Doğum sonrası çatlaklar için 5 önemli öneri

Doğum sonrası çatlaklar için 5 önemli öneri Doğum sonrası çatlaklar için 5 önemli öneri. Hamilelikte ortaya çıkan çatlaklar kadınların en önemli sorunları arasında yer alıyor. Peki doğum sonrası bu çatlaklardan nasıl kurtulursunuz? Doğum sonrası oluşan çatlaklardan kurtulmanın çok basit yöntemleri haberimizde...

Tesettür giyimde yükselen trend: Askılı etekler

Tesettür giyimde yükselen trend: Askılı etekler Tesettür giyimde yükselen trend: Askılı etekler. Tek tip tunik ve elbiselerden sıkılan tesettürlü kadınlar; bu stil tam size göre.

Erkeklerin evleneceği kadından beklentileri nelerdir?

Erkeklerin evleneceği kadından beklentileri nelerdir? Erkeklerin evleneceği kadından beklentileri nelerdir? Psikoterapist/Aile Çift Ve Evlilik Terapisti Uzman Psikolog Naciye Tokaç, erkeklerin evleneceği kadından beklentileri konusunda değerlendirmelerde bulundu. Tokaç, "Kadın veya erkek herkes mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak, hayatını sevdiği bir insanla geçirmek ister. Ancak tanıştığı, sevdiği, flört ettiği partnerler her zaman beklenen, arzulanan ve 'evet işte bu kişi benim evleneceğim kişi' dedirtecek özelliklere sahip olmayabilir" dedi.

Çocukların davranışlarında ceza bir çözüm yolu değildir

Çocukların davranışlarında ceza bir çözüm yolu değildir Çocukların davranışlarında ceza bir çözüm yolu değildir. Çocukların davranışlarının değiştirilmeye çalışılması için ceza uygulamak bir çözüm yolu değil. Çocuklarda istenmeyen davranışlar ceza yerine ödül ile değiştirilmeli.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET