• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
Samsun Alaçam'da harabe şekildeki Kitaplı Konağı, kültür merkezi olacak

Samsun Alaçam'da harabe şekildeki Kitaplı Konağı, kültür merkezi olacak. Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi değerleri yeniden turizme kazandırmak için başlattığı restorasyon hamleleri devam ediyor.

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor

Samsun'un Tekkeköy ilçesinin büyüleyici tarihi kitap haline dönüştürülüyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy tarihini gün yüzüne çıkaracak bilimsel anlamda en kapsamlı ilk ve tek tarih kitabının yazım işlemlerinin sonuna gelindiğini açıkladı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Kar tatilinde kitap okuyun

Samsun Valisi İbrahim Şahin, sosyal medya adresinde yaptığı paylaşımda öğrencilere kar tatilinde kitap okuyun çağrısında bulundu.

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 1. Çocuk Kitapları Günleri başladı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 1. Çocuk Kitapları Günleri başladı. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde belediye tarafından düzenlenen "Vezirköprü 1. Çocuk Kitapları Günleri" başladı.

Utanıyorum Şehidim şiiri Aziz Nesin'e mi ait: Aziz Nesin'in 10 sözünü sizler için derledik

Utanıyorum Şehidim şiiri Aziz Nesin'e mi ait: Aziz Nesin'in 10 sözünü sizler için derledik. Aziz Nesin'in bugün 101'inci doğum günü. Aziz nesin kimdir, kitapları ve şiirleri. Utanıyorum Şehidim isimli şiiri Aziz Nesin mi yazdı. Aziz Nesin sözleri.

Saddam'ı sorgulayan CIA ajanından tarihi itiraf

Saddam'ı sorgulayan CIA ajanından tarihi itiraf! Saddam'ın yakalandıktan sonra CIA tarafından yapılan sorgusu kitaplaştırıldı. Kitabında tarihin Saddam'ı haklı çıkardığını itiraf eden CIA ajanı Nixon, Saddam'ın kendisine, "Başarısız olacaksınız çünkü Irak'ı tanımıyorsunuz" dediğini yazdı.

Samsun'da kitap kurtları kitap zinciri oluşturdu

Samsun'da kitap kurtları kitap zinciri oluşturdu! Samsun’un Vezirköprü ilçesi Cumhuriyet Anaokulu tarafından, okuma alışkanlığı kazandırmak için "Kitap Zincirim Projesi" kapsamında çalışma başlatıldığı bildirildi.

The Following dizisi, FETÖ'yü anlatıyor

The Following dizisi, FETÖ'yü anlatıyor! Cumhurbaşkanlığı, 10 soruda 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ’yü anlatan 42 sayfalık İngilizce ve Türkçe kitapçık hazırladı.

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun! MEB, öğretmenlerin eğitimleri sürecinde izlemeleri için 30 film, okumaları için de 30 kitap önerdi. Filmler arasında Hababam sınıfı, kitaplar arasında Oğuz Atay romanı var.

Bitlis'te Azad Özdemir okula gitmeden okuma yazma öğrendi, iki kitap yazdı

Bitlis'te Azad Özdemir okula gitmeden okuma yazma öğrendi, iki kitap yazdı! Bitlis’in Tatvan ilçesinde ikamet eden doğuştan bedensel ve konuşma engelli Azad Özdemir (15), azmederek okula gitmeden hem okuma yazmayı söktü hem de biri şiir diğeri hikaye kitabı olmak üzere iki de kitap yazdı.

Kitapevleri teknolojiye yenik düştü

Kitapevleri teknolojiye yenik düştü Kitapevleri teknolojiye yenik düştü! Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaygınlaşan akıllı telefon ve tablet kullanımıyla yüzlerce kitabı bir arada bulunduran elektronik uygulamalar, kitapevlerini bitme aşamasına geldi.

Samsun'da Zamansız ve Mekansız Okuyoruz etkinliği

Samsun'da Zamansız ve Mekansız Okuyoruz etkinliği Samsun’un Çarşamba ilçesi Zübeyde Hanım Meydanı’nda “Zamansız ve Mekansız Okuyoruz” etkinliğinde öğrenciler öğretmenlerle birlikte kitap okudu.

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç: Kütüphaneler olmazsa olmazımız

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç: Kütüphaneler olmazsa olmazımız Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, kütüphanelerin üniversitelerin olmazsa olmazı olduğunu, çok meşhur ve başarılı üniversitelerin kütüphanelerinin büyüklüğü, donanımı ve kitap sayısı ile övündüklerini söyledi.

KPSS-20 Kasım 2016 Pazar sınavı temel soru kitapçığı ve  cevap anahtarı yayımlandı

KPSS-20 Kasım 2016 Pazar sınavı temel soru kitapçığı ve  cevap anahtarı yayımlandı KPSS-20 Kasım 2016 Pazar sınavı temel soru kitapçığı ve  cevap anahtarı yayımlandı. ÖSYM bugün yapılan(20 Kasım 2016 Pazar) KPSS sınavına ait emel soru kitapçığı ve  cevap anahtarını internet sitesinde yayınladı. KPSS 2016- Kasım sınav soru ve cevapları

İbrahim Kalın TÜYAP Fuarında Sincar açıklaması yaptı

İbrahim Kalın TÜYAP Fuarında Sincar açıklaması yaptı İbrahim Kalın TÜYAP Fuarında Sincar açıklaması yaptı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TÜYAP Kitap Fuarı’nda Sinvar'ın ikinci Kandil olmasına izin vermeyeceklerini açıkladı.

Samsun'da minik kitap kurtları kütüphanede

Samsun'da minik kitap kurtları kütüphanede Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri Fazıl Ahmet Paşa Halk Kütüphanesi’ni gezdi.

Samsun'un Canik ilçesinde çocuklar kitapla buluştu

Samsun'un Canik ilçesinde çocuklar kitapla buluştu Çocuklar, Canik Belediyesi tarafından Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle bu yıl 2.’sini düzenlediği "Canik Çocuk Kitapları Günleri’nde kitapla buluştu.

Samsun'un Tekkeköy ilçe belediyesinden mahkumlara kitap

Samsun'un Tekkeköy ilçe belediyesinden mahkumlara kitap Tekkeköy Belediyesi ile Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesi işbirliğinde yürütülen ‘1 Kitap 1 Hayat projesi’ kapsamında Bafra T Tipi Cezaevi kütüphanesine yüzlerce kitap bağışı yapıldı.

Samsun'un Bafra ilçesinde şehit Mehmet Güder kütüphanesi açıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde şehit Mehmet Güder kütüphanesi açıldı Samsun il Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Kitap Kardeşliği” projesi kapsamsında AK Parti İstanbul Fatih İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın katkılarıyla Bafra Milli İrade İmam Hatip Ortaokulu’nda “Şehit Mehmet Güder Kütüphanesi” açıldı.

Canik’ten 2. çocuk kitapları günleri

Canik’ten 2. çocuk kitapları günleri
Canik Belediyesi, 18-20 Kasım tarihleri arasında ’Canik Çocuk Kitapları Günleri’nin ikincisini düzenleyecek.

Canik Belediyesi'nin düzenlediği 2. Canik Kitap Günleri sona erdi

Canik Belediyesi'nin düzenlediği 2. Canik Kitap Günleri sona erdi Canik Belediyesi'nin düzenlediği 2. Canik Kitap Günleri sona erdi. 2. Canik Kitap Günleri sona erdi. Büyük ilgi gören etkinlikte ünlü yazarlar ve yayın evleri üç gün boyunca okuyucularla buluştu.

Samsun'un Canik ilçesibde Kitap Günleri başladı

Samsun'un Canik ilçesibde Kitap Günleri başladı Canik Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Canik Kitap Günleri’nin başlamasıyla yazarlar ile okuyucular buluştu.

Samsun'da 17 yaşındaki Gülce Demirkaya kitap yazdı

Samsun'da 17 yaşındaki Gülce Demirkaya kitap yazdı Samsun'da 17 yaşındaki Gülce Demirkaya kitap yazdı! Küçük yaşlardan beri yazmayı çok seven lise son sınıf öğrencisi Gülce Demirkaya, kardeşinin tedavisini yaptırabilmek için 17 yaşında "Ay Işığında Güneşi Hissettin mi?" isimli ilk kitabını çıkardı.

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan ayakkabıcı adli kontrol şartı ile serbest kaldı

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan ayakkabıcı adli kontrol şartı ile serbest kaldı Samsun’da oturduğu apartmanın ortak kullanım alanında FETÖ’ye ait kitap, kaset ve CD ele geçen bir kişi, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da ayakkabıcıya FETÖ baskını: Kaset ve kitap dökümanları bulundu

Samsun'da ayakkabıcıya FETÖ baskını: Kaset ve kitap dökümanları bulundu Samsun'da ayakkabıcıya FETÖ baskını: Kaset ve kitap dökümanları bulundu! Samsun'da oturduğu apartmanın ortak kullanım alanında FETÖ'ye ait kitap, kaset ve CD ele geçen bir kişi, polis tarafından gözaltına alınmasının ardından serbest bırakıldı

Samsun'da FETÖ’nün kitap ve kaseti ele geçen ayakkabıcı gözaltına alındı

Samsun'da FETÖ’nün kitap ve kaseti ele geçen ayakkabıcı gözaltına alındı Samsun’da oturduğu apartmanın ortak kullanım alanında FETÖ’ye ait kitap, kaset ve CD ele geçen bir kişi, polis tarafından gözaltına alındı.

Samsun'da 15 Temmuz kitaplaştı

Samsun'da 15 Temmuz kitaplaştı 15 Temmuz gecesi darbe girişimi öncesi ve sonrasında yaşananlar Canik Belediyesi tarafından kitap haline getirildi.

Samsun'da yıkılan binadan Fetullah Gülen kitapları çıktı polis soruşturma başlattı

Samsun'da yıkılan binadan Fetullah Gülen kitapları çıktı polis soruşturma başlattı Samsun'da yıkılan binadan Fetullah Gülen kitapları çıktı polis soruşturma başlattı. Samsun'un İlkadım ilçesi Kıran mahallesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan binadan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in kitapları çıktı.

Samsun'da yıkılan binadan Fetullah Gülen'in kitapları çıktı

Samsun'da yıkılan binadan Fetullah Gülen'in kitapları çıktı Samsun'da yıkılan binadan Fetullah Gülen'in kitapları çıktı! Samsun'da kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan binadan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ele başısı Fetullah Gülen'in kitapları çıkınca polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Samsun'da yıkılan binadan FETÖ kitapları çıktı

Samsun'da yıkılan binadan FETÖ kitapları çıktı Samsun’da kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan binadan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ele başısı Fetullah Gülen’in kitapları çıkınca polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET