• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AYDİ MORİ KONSERİ, İSTANBULULARA KEYİFLİ BİR AKŞAM YAŞATTI

Aydi Mori konseri, İstanbululara keyifli bir akşam yaşattı! Küçükçekmece Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Aydi Mori" konseri, dinleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.

02 Aralık 2016 Cuma 13:08
Aydi Mori konseri, İstanbululara keyifli bir akşam yaşattı

Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe, Küçükçekmece Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Salih Nurettin Çevik ile çok sayıda müziksever katıldı.

 

‘’AYDİ MORİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ VE İLK KÖŞE TAŞIDIR’’

 

Ayde Mori grubunun akordeon ustası Muammer Ketencoğlu, “1996- 2000 yılları arasında yaptığımız birçok konserden geriye kalan eserlerle kendimize bir hatıra albümü yapalım dedik ve Aydi Mori albümünü hazırladık. Ayde Mori hem grubumuzun hem de albümümüzün adıdır. Ayde Mori dinleyicilerden inanılmaz güzel tepkiler aldı ve Balkan yolculuğu devam etti. Aydi Mori’yi önemli ve ilk köşe taşı olarak hep koruduk, büyüttük, besledik ve içimizde zenginleştirdik. Yeniden yıllar sonra karşınıza çıkardık. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e ve bizi dinlemeye gelen müzikseverlere çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

 

Ayde Mori ekibi konserde, Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Trakya yörelerine ait eserleri seslendirdi. İki saat süren konser sonunda Küçükçekmece Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Salih Nurettin Çevik, sanatçılara teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Canik Belediyesi engelli çocuklara sinema etkinliği düzenlendi

Canik Belediyesi engelli çocuklara sinema etkinliği düzenlendi Canik Belediyesi, Ak Parti Canik Kadın Kolları ve Canik Özel Çocuk ve Engelli Aileleri Dayanışma Derneği organizesiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli çocuklara sinema etkinliği düzenlendi.

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde Engeller Günü resim sergisi açıldı

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde Engeller Günü resim sergisi açıldı Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde Engeller Günü resim sergisi açıldı! Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı. 

Samsun Vezirköprü'de el sanatları kursu açıldı

Samsun Vezirköprü'de el sanatları kursu açıldı Samsun Vezirköprü'de el sanatları kursu açıldı! Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan el sanatları kursunun yoğun ilgi gördüğü bildirildi.

Samsun'da okul müdürü Mehmet Ali Var şiir kitabı yazdı

Samsun'da okul müdürü Mehmet Ali Var şiir kitabı yazdı Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Ali Var daha önce birincisi yayınlanan "Sana geldim" şiir kitabının ikinci baskısını yazdı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET