• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KAVAKLILAR DERNEĞİ SANATÇILARI BİRARAYA GETİRDİ

Samsun'da Kavaklılar Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programında bir araya gelen Samsunlu sanatçılar, yeni projeler için fikir alışverişinde bulundu.

23 Ekim 2016 Pazar 14:04
Samsun'da Kavaklılar Derneği sanatçıları biraraya getirdi

Kavaklılar Derneği'nin düzenlediği kahvaltı programında bir araya gelen Samsunlu sanatçılar, yeni projeler için fikir alışverişinde bulundu.


Kavaklılar Derneği'nde düzenlenen kahvaltıya Kavaklılar Derneği Başkanı Ersin Erge, Samsun Kültür ve Sanat Platformu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Eker ve Samsunlu sanatçılar katıldı.

 

Kahvaltıdan önce bir konuşma yapan Kavaklılar Derneği Başkanı Ersin Erge, sanatı ve ülkeyi daha ileri taşımak için sanatçılarla fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.


Sanatsal anlamda Samsun için birçok önemli projeleri olduğunu söyleyen Samsun Kültür ve Sanat Platformu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Eker, sanat kurulları ve üye derneklerin getireceği projeleri Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve diğer kurumlara sunarak destek arayacaklarını söyledi.


Fikirlerin konuşulduğu kahvaltının ardından Kavaklılar Derneği Başkanı Ersin Erge, günün anısına Prof. Dr. Metin Eker'e plaket takdim etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun Piazza AVM'ye Pınar Resim Atölyesi geliyor

Samsun Piazza AVM'ye Pınar Resim Atölyesi geliyor Çocuklara sanat sevgisini aşılamak için yola çıkan Pınar’ın 6 ilde düzenleyeceği resim atölyesi etkinliğinin 5’incisi Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde olacak. Karadenizli minikler 31 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Piazza’da hayallerini resme dökecek.

Samsun'da Canik Tiyatro Festivali sona erdi

Samsun'da Canik Tiyatro Festivali sona erdi Samsun'da Canik Tiyatro Festivali sona erdi. Canik Belediyesi tarafından düzenlenen ve 4 farklı şehirden 5 tiyatro gurubunun katıldığı Canik Tiyatro Festivali, düzenlenen kapanış töreniyle sona erdi. Festivalin finaline Türk tiyatrosunun duayenlerinden Çocuklar Duymasın dizisinin ünlü karakteri Ferdi Akarnur'un onur konuğu oldu.

Samsun Piazza AVM’den unutulan el sanatlarını hatırlatacak sergi

Samsun Piazza AVM’den unutulan el sanatlarını hatırlatacak sergi Samsun Piazza AVM’den unutulan el sanatlarını hatırlatacak sergi. Karadenizlilerin buluşma noktası Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 27 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında gezilebilecek olan sergi ile günümüzde kaybolmakta olan el sanatlarına dikkat çekiliyor.

Samsun'da Sizi Bekleyenler Var Fotoğraf sergisi açıldı

Samsun'da Sizi Bekleyenler Var Fotoğraf sergisi açıldı Samsun'da Sizi Bekleyenler Var Fotoğraf sergisi açıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği işbirliğiyle yaşlı vatandaşların ve Samsun Huzurevi sakilerinin fotoğraflarının yer aldığı Fotoğraf Sergisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde açıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET