• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TİYATRO OKULU KURS KAYITLARI BAŞLADI.

Canik Belediyesi Tiyatro okulu oyunculuğu meslek olaraka düşünen gençlere oyunculuk alanında deneyimli eğitmenler tarafından çeşitli alanlarda ders veriyor.

01 Eylül 2016 Perşembe 11:53
Samsun'da Tiyatro Okulu kurs kayıtları başladı.

Canik Belediyesi Tiyatro ekini tarafından kurulan Tiyatro Okulu için başvuru tarihileri 01.9.1016 - 25.09.2016 aransı online olarak yapılacak. Tiyatro okulunda temel çalışmalarda beden terbiyesi , ses-nefes organlarını tanıma , güzel ve etkili konuşma ve temel oyunculuk eğitimi verilecek.


Başvurular ; 

http://www.canikkulturmerkezi.com/tiyatro.php

 

Detaylı Bilgi 

444 55 90
0543 622 52 03

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Anadolu’dan Türküler konseri

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Anadolu’dan Türküler konseri Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Anadolu’dan Türküler konseri. Samsun Büyükşehir Belediyesi, Türk halk müziği severlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Fi Çi Pi kitabının yazarı Akilah Azra Kohen Samsun'a geliyor

Fi Çi Pi kitabının yazarı Akilah Azra Kohen Samsun'a geliyor Fi Çi Pi kitabının yazarı Akilah Azra Kohen Samsun'a geliyor. Fi Çi Pi kitabının yazarı Akilah Azra Kohen, TÜYAP tarafından Samsun'da düzenlenecek Karadeniz 3. Kitap Fuarı’na katılacak.

Samsun Devlet Opera ve Balesi'nde Carmen seyircisiyle buluşuyor

Samsun Devlet Opera ve Balesi'nde Carmen seyircisiyle buluşuyor Samsun Devlet Opera ve Balesi'nde Carmen seyircisiyle buluşuyor. Samsun Devlet Opera ve Balesi(SAMDOB), yeni yılın en büyük prodüksiyonlarından olan “Carmen” operasını seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Anadolu'dan Türküler konseri

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Anadolu'dan Türküler konseri Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Anadolu'dan Türküler konseri. Kültür ve sanat etkinliklerinin marka kurumlarından Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Konservatuarı, türkü severler için unutulmaz bir konsere imza atacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET