• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TİYATRO OKULU KURS KAYITLARI BAŞLADI.

Canik Belediyesi Tiyatro okulu oyunculuğu meslek olaraka düşünen gençlere oyunculuk alanında deneyimli eğitmenler tarafından çeşitli alanlarda ders veriyor.

01 Eylül 2016 Perşembe 11:53
Samsun'da Tiyatro Okulu kurs kayıtları başladı.

Canik Belediyesi Tiyatro ekini tarafından kurulan Tiyatro Okulu için başvuru tarihileri 01.9.1016 - 25.09.2016 aransı online olarak yapılacak. Tiyatro okulunda temel çalışmalarda beden terbiyesi , ses-nefes organlarını tanıma , güzel ve etkili konuşma ve temel oyunculuk eğitimi verilecek.


Başvurular ; 

http://www.canikkulturmerkezi.com/tiyatro.php

 

Detaylı Bilgi 

444 55 90
0543 622 52 03

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi'den 4 dilde 4 dergi

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi'den 4 dilde 4 dergi Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi'den 4 dilde 4 dergi. Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi(AİHL) Arapça, İngilizce, Osmanlıca ve Türkçe dillerinde dergi çıkardı.

Samsun OMÜ'de hasta çocuklar müzikle moral buldu

Samsun OMÜ'de hasta çocuklar müzikle moral buldu Samsun OMÜ'de hasta çocuklar müzikle moral buldu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Kliniğinde tedavi görmekte olan çocuklar, yeni haftaya düzenlenen bir etkinlikle giriş yaptı. 

Piazza AVM’den 15 Temmuz Şehitleri’ni anma sergisi

Piazza AVM’den 15 Temmuz Şehitleri’ni anma sergisi Piazza AVM’den 15 Temmuz Şehitleri’ni anma sergisi. Açıldığı günden bu yana Karadenizlilerin yaşam merkezi olan Piazza, Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan ‘15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Zaferi Resim Sergisi’ni ziyaretçileri ile buluşturacak.

Samsun'da Temel Samangül atık şişeleri sanat eserine dönüştürüyor

Samsun'da Temel Samangül atık şişeleri sanat eserine dönüştürüyor Samsun'da Temel Samangül atık şişeleri sanat eserine dönüştürüyor. Samsun'da heykel ve seramik sanatçısı Temel Samangül, çöpten topladığı atık şişeleri sanat eserine dönüştürüyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET