• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN EN ÖZEL DESTEK

Bafra Hasan Çakın Anadolu Teknik Lisesi’nde özel öğrenciler için gerçekleştirilen ’Taş Üstüne Taş Koyduk’ adlı projeye Samsun Büyükşehir Belediyesi de destek oldu.

15 Haziran 2016 Çarşamba 15:33
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden en özel destek

Özel eğitim alan öğrencilerin eğitim sürecine etkin bir şekilde katılmaları ve eğitim-öğretim hayatında daha etkin yararlanması hedeflenen projenin ilk meyvelerini veren öğrencilere Samsun Büyükşehir Belediyesi destek oldu. Öğrenciler için açılan Hobi Atölyesi’nde üretilen ürünler Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm A.Ş. tarafından satın alındı.

 

BU ÇÖPLER ÇOK BAŞKA

Proje kapsamında özel öğrenciler tarafından üretilen ilk ürünleri satın alan Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm A.Ş. ürünleri belediyeye ait hediyelik eşya satış merkezlerinde satışa sunacak.  Atık malzemeleri geri dönüştürerek ve boyayarak üretilen el emeği ürünler öğrencilerin el-göz koordinasyonunu ve kas gelişimlerine katkı sağlıyor.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İlkadım Belediyesi çocuklara Levent ile Şirin Müzikal Tiyatro gösterisini izlettirdi

İlkadım Belediyesi çocuklara Levent ile Şirin Müzikal Tiyatro gösterisini izlettirdi Samsun'un İlkadım Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Levent ile Şirin Müzikal Tiyatro gösterisini izlettirdi.

Samsun Piazza'da ortaokul ve lise öğrencileri karma sergi açtı

Samsun Piazza'da ortaokul ve lise öğrencileri karma sergi açtı Samsun Piazza'da ortaokul ve lise öğrencileri karma sergi açtı. Samsun Sınav Ortaokulu ve Anadolu Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan karma sergi, 16 Nisan Pazar gününe kadar Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor. 

Samsun Piazza AVM'ye Pınar Resim Atölyesi geliyor

Samsun Piazza AVM'ye Pınar Resim Atölyesi geliyor Çocuklara sanat sevgisini aşılamak için yola çıkan Pınar’ın 6 ilde düzenleyeceği resim atölyesi etkinliğinin 5’incisi Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde olacak. Karadenizli minikler 31 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Piazza’da hayallerini resme dökecek.

Samsun'da Canik Tiyatro Festivali sona erdi

Samsun'da Canik Tiyatro Festivali sona erdi Samsun'da Canik Tiyatro Festivali sona erdi. Canik Belediyesi tarafından düzenlenen ve 4 farklı şehirden 5 tiyatro gurubunun katıldığı Canik Tiyatro Festivali, düzenlenen kapanış töreniyle sona erdi. Festivalin finaline Türk tiyatrosunun duayenlerinden Çocuklar Duymasın dizisinin ünlü karakteri Ferdi Akarnur'un onur konuğu oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET