• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
İbrahim Erkal'ın beyin ölümü gerçekleşti ünlü sanatçı hayatını kaybetti

İbrahim Erkal'ın beyin ölümü gerçekleşti ünlü sanatçı hayatını kaybetti. Sanatçı İbrahim Erkal'ın tedavi gördüğü hastanede beyin ölümünün gerçekleştiği ve hayatını kaybettiği açıklandı. 

Samsun'da çılgın matematikçi Aydın Cerit, 3 Adam programına katıldı

Samsun'da çılgın matematik soruları ile gündeme gelen Aydın Cerit, TV8'de yayınlanan 3 Adam programına katıldı.Aydın Cerit 3 Adam programında hazırladığı matematik sorusu ile Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ı şaşkına uğrattı.

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı. Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen çıplak fotoğraf biran da Türkiye'nin gündemine oturdu. Peki o çıplak fotoğraf gerçekten Ebru Şallı'ya mı ait. 

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Bülent Kayabaş vefat etti

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Bülent Kayabaş vefat etti. Türk sinemasının ünlü oyuncusu Bülent Kayabaş kansere yenik düştü. Bülent Kayabaş nerede toprağa verilecek.

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı. Cansu Taşkın'ın sabah sporu yaptığı seksi kalça sıkılaştırma videosu 50 bin kişi tarafından izlendi. Cansu Taşkın'ın yürek hoplatan kalça sıkılaştırma videosu..

Samsunlu şarkıcı Taylan Bayri O Ses Türkiye jürisini hayran bıraktı

Samsunlu Taylan Bayri O Ses Türkiye'de Yandım șarkısıyla jüriyi büyüledi. Sesinin gücüyle, șarkıya kattıklarıyla bütün jüriyi kendine döndürmeyi bașardı. O Ses Türkiye yarıșmasının genç ismi Samsunlu Taylan Bayri kimdir?

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok Semih Öztürk biyografisi

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok! Reyting rekorları kıran Survivor'da bu zamana kadar SMS oylamasında birinciliği kimseye kaptırmayan Semih Öztürk, bu hafta Serkay Tütüncü'ye boyun eğdi.

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru. Instagram’da 3,6 milyon kullanıcıya ulaşan Demet Akalın’ın en yakın rakibi ise 3,2 milyon takipçi ile Murat Boz oldu.

İşte Benim Stilim Ünlüler'de hangi ünlüler yarışacak

İşte Benim Stilim Ünlüler’de kimler yarışaca. İşte Benim Stilim Ünlüler jürisi kimler.

Sonuç Bulunamadı

KÖŞE YAZARLARI