• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SEVİYOR SEVMİYOR'DA DENİZ SELVİ BOYLUM AL YAZMALIM OLDU

Seviyor Sevmiyor'da Deniz Selvi Boylum Al Yazmalım oldu. ATV'de 11. yeni bölümü ile ekrana gelen Seviyor Sevmiyor'da Deniz, Selvi Boylum Al Yazmalım oldu.

25 Eylül 2016 Pazar 23:34
 Seviyor Sevmiyor'da Deniz Selvi Boylum Al Yazmalım oldu

Seviyor Sevmiyor'da Deniz Selvi Boylum Al Yazmalım oldu. ATV'de 11. yeni bölümü ile ekrana gelen Seviyor Sevmiyor'da Deniz, Selvi Boylum Al Yazmalım oldu.


ATV'de 11. bölümü ile 25 Eylül Pazar akşamı ekrana gelen Seviyor Sevmiyor'da Deniz (Zeynep Çamcı) Yiğit (Gökhan Alkan) ile ilgili bu kez de Selvi Boylum Al Yazmalım filminin hayalini kurdu.

 

Seviyor Sevmiyor yeni bölümünde Yiğit ile karşılaşan Deniz bir anda Selvi Boylum Al Yazmalım oluverdi. Türkan Şoray ile Kadir İnanır'ın efsane filmi Selvi Boylum Al Yazmalım filminde ki gibi kırmızı eşarp takan Deniz, Yiğit'i ise balıkçı kazagı ve deri mont ile hayal etti. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Söz dizisi ne zaman başlıyor: Söz dizisi başrol oyuncuları kimler

Söz dizisi ne zaman başlıyor: Söz dizisi başrol oyuncuları kimler Söz dizisi ne zaman başlıyor: Söz dizisi başrol oyuncuları kimler. Star TV'de başlayacak asker dizisi Söz, ilk bölümü ne zaman yayınlanacak. Söz dizisi fragmanları. Söz dizisi konusu ve oyuncuları kimler.

Ekin Mert Daymaz'dan ayrılan Hande Erçel, Hollanda'ya gitti

Ekin Mert Daymaz'dan ayrılan Hande Erçel, Hollanda'ya gitti Ekin Mert Daymaz'dan ayrılan Hande Erçel, Hollanda'ya gitti. Sevgilisiyle bir dargın bir barışık devam eden ilişkisi geçtiğimiz günlerde biten oyuncu Hande Erçel, soluğu son dönemlerde Türkiye ile yaşadığı krizle gündeme gelen Hollanda'da aldı.

Yataktan düşen yeşilçam yıldızı Nimet Alp öldü! Nimet Alp biyografisi

Yataktan düşen yeşilçam yıldızı Nimet Alp öldü! Nimet Alp biyografisi Yataktan düşen yeşilçam yıldızı Nimet Alp öldü! Nimet Alp biyografisi. Yeşilçam'ın 1950'li yıllarına damga vuran oyuncu 88 yaşındaki Nimet Alp, yatağından düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Aliyev'in kızından yürek hoplatan bacak dekoltesi

Aliyev'in kızından yürek hoplatan bacak dekoltesi Aliyev'in kızından yürek hoplatan bacak dekoltesi. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in güzelliğiyle dikkat çeken kızı Leyla Aliyeva'nın, bacak dekolteli Instagram paylaşımı göz kamaştırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET