• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ABDULVAHAP BARAN İLE HİLAL COCİ MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

20 Ağustos 2016 Cumartesi 15:40
Abdulvahap Baran ile Hilal Coci muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

 

Samsun'un önemli işadamlarından Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran, en küçük oğlu Abdulvahap Baran'ı evlendirdi. 


Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Grand Amisos Otel'de havuz başında yapılan düğünde Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikahını Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıydı. 

 

 


İşadamı Nejat Baran'ın oğlu Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikah şahitliğini ise Vahap Çelik, Hasan Ateş ve Mehmet Maruf Baran yaptı. 


Grand Amisos Hotel'de çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem düğünde nikahı kıyan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, genç çifte evlilik cüzdanlarını vererek mutluluklar diledi. Havai fişeklerin atıldığı düğünde dünya evine giren Abdulvahap Baran ile Hilal Coci, Grand Hotel havuz başında dans ederek mutluluklarını perçinledi. 

 

 


Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin düğün törenine Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı'da katıldı.  Dünyaevine giren Abdulvahap Baran'ın babası Nejat Baran ve annesi Selma Baran ile gelin Hilal Coci'nin babası Aslan Coci ve annesi Yasemin Coci'de düğünde büyük mutluluk yaşadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hastaneden acı haber geldi: Kenan Işık'ın son sağlık durumu

Hastaneden acı haber geldi: Kenan Işık'ın son sağlık durumu Hastaneden acı haber geldi: Kenan Işık'ın son sağlık durumu! 2 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağı kayan ve kafasına aldığı darbe sonucu komaya giren Kenan Işık'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Ebru Gündeş, lüks hayatı bıraktı

Ebru Gündeş, lüks hayatı bıraktı Ebru Gündeş, lüks hayatı bıraktı! ABD'de tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'dan boşanma kararı alan Ebru Gündeş, kemer sıkma politikasına devam ediyor. Ünlü sanatçı şimdi de kızını okula götüren deniz taşıtında ekonomi yaptı.

Lady Gaga, uğradığı tecavüz sonrası hastalığa yakalandı

Lady Gaga, uğradığı tecavüz sonrası hastalığa yakalandı Lady Gaga, uğradığı tecavüz sonrası hastalığa yakalandı! ABD'li pop yıldızı Lady Gaga, 19 yaşında tecavüze uğradığı günden itibaren travma sonrası stres bozukluğu (PTSD) yaşadığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, 150 Bin Dolarını bozdurup dekontunu paylaştı

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, 150 Bin Dolarını bozdurup dekontunu paylaştı Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, 150 Bin Dolarını bozdurup dekontunu paylaştı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek vermek amacıyla 150 bin dolarını bozduran Ferman Toprak, dekontunu paylaşmayı da ihmal etmedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET