• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ABDULVAHAP BARAN İLE HİLAL COCİ MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

20 Ağustos 2016 Cumartesi 15:40
Abdulvahap Baran ile Hilal Coci muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

 

Samsun'un önemli işadamlarından Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran, en küçük oğlu Abdulvahap Baran'ı evlendirdi. 


Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Grand Amisos Otel'de havuz başında yapılan düğünde Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikahını Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıydı. 

 

 


İşadamı Nejat Baran'ın oğlu Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikah şahitliğini ise Vahap Çelik, Hasan Ateş ve Mehmet Maruf Baran yaptı. 


Grand Amisos Hotel'de çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem düğünde nikahı kıyan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, genç çifte evlilik cüzdanlarını vererek mutluluklar diledi. Havai fişeklerin atıldığı düğünde dünya evine giren Abdulvahap Baran ile Hilal Coci, Grand Hotel havuz başında dans ederek mutluluklarını perçinledi. 

 

 


Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin düğün törenine Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı'da katıldı.  Dünyaevine giren Abdulvahap Baran'ın babası Nejat Baran ve annesi Selma Baran ile gelin Hilal Coci'nin babası Aslan Coci ve annesi Yasemin Coci'de düğünde büyük mutluluk yaşadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı. Ünlü manken Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer'in ayrılma kararı almalarının nedeni ortaya çıktı. Şahin, vücudu bozulur diye çocuk istemediğini söyleyince çift ayrılık kararı almış.

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu. Cumartesi akşamı 'fizy Kış Konserleri' kapsamında sevenleriyle buluşan İrem Derici, 'Evlenmene Bak' şarkısını seslendirirken giydiği gelinlikle hayranlarını şaşırttı.

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti. Ünlü oryantal Asena, Google ve bazı internet sitelerindeki ateşli pozlarını sildirmek için kolları sıvadı. Asena, evli çıkan sevgilisi Hasan Dere ile geçmişe sünger çekmek istiyor.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karara imza atarak Amerika'ya taşınan Yasemin Kay Allen, geri dönmek istiyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET