• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ABDULVAHAP BARAN İLE HİLAL COCİ MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

20 Ağustos 2016 Cumartesi 15:40
Abdulvahap Baran ile Hilal Coci muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

 

Samsun'un önemli işadamlarından Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran, en küçük oğlu Abdulvahap Baran'ı evlendirdi. 


Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Grand Amisos Otel'de havuz başında yapılan düğünde Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikahını Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıydı. 

 

 


İşadamı Nejat Baran'ın oğlu Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikah şahitliğini ise Vahap Çelik, Hasan Ateş ve Mehmet Maruf Baran yaptı. 


Grand Amisos Hotel'de çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem düğünde nikahı kıyan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, genç çifte evlilik cüzdanlarını vererek mutluluklar diledi. Havai fişeklerin atıldığı düğünde dünya evine giren Abdulvahap Baran ile Hilal Coci, Grand Hotel havuz başında dans ederek mutluluklarını perçinledi. 

 

 


Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin düğün törenine Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı'da katıldı.  Dünyaevine giren Abdulvahap Baran'ın babası Nejat Baran ve annesi Selma Baran ile gelin Hilal Coci'nin babası Aslan Coci ve annesi Yasemin Coci'de düğünde büyük mutluluk yaşadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ahmet Kaya'nın bugün doğum günü: Doğum günün kutlu olsun gözüm

Ahmet Kaya'nın bugün doğum günü: Doğum günün kutlu olsun gözüm Ahmet Kaya'nın bugün doğum günü: Doğum günün kutlu olsun gözüm. Sanatçı Ahmet Kaya yaşasaydı bugün 59 yaşında olacaktı. Ahmet Kaya'nun bugün doğum günü. Ahmet Kaya'nın Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili İbo Show'da söylediği sözler

Aleyna Tilki, efsane sanatçı Sibel Can'ı kaale bile almadı

Aleyna Tilki, efsane sanatçı Sibel Can'ı kaale bile almadı Aleyna Tilki, efsane sanatçı Sibel Can'ı kaale bile almadı! Son dönemlerde ismi gündemi fazlasıyla meşgul eden Aleyna Tilki, Sibel Can'ın "yaşını büyüt" önerisini dikkat almayacağını açıkladı.

En İyi Benim yarışmasında Samsunlu gelin adayı Begüm Umur elendi

En İyi Benim yarışmasında Samsunlu gelin adayı Begüm Umur elendi En İyi Benim yarışmasında Samsun Alaçamlı gelin adayı Begüm Umur elendi! FOX TV ekralarında yayınlanan evlilik yarışmasında Samsun Alaçamlı 25 yaşındaki gelin adayı Begüm Umur elendi.

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor! Önceki akşam Asmalımescit'te görüntülenen Usta oyuncu Şener Şen, "Setlere geri dönmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna "Teklif gelmiyor" yanıtını verdi.

KÖŞE YAZARLARI