• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ABDULVAHAP BARAN İLE HİLAL COCİ MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

20 Ağustos 2016 Cumartesi 15:40
Abdulvahap Baran ile Hilal Coci muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

 

Samsun'un önemli işadamlarından Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran, en küçük oğlu Abdulvahap Baran'ı evlendirdi. 


Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Grand Amisos Otel'de havuz başında yapılan düğünde Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikahını Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıydı. 

 

 


İşadamı Nejat Baran'ın oğlu Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikah şahitliğini ise Vahap Çelik, Hasan Ateş ve Mehmet Maruf Baran yaptı. 


Grand Amisos Hotel'de çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem düğünde nikahı kıyan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, genç çifte evlilik cüzdanlarını vererek mutluluklar diledi. Havai fişeklerin atıldığı düğünde dünya evine giren Abdulvahap Baran ile Hilal Coci, Grand Hotel havuz başında dans ederek mutluluklarını perçinledi. 

 

 


Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin düğün törenine Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı'da katıldı.  Dünyaevine giren Abdulvahap Baran'ın babası Nejat Baran ve annesi Selma Baran ile gelin Hilal Coci'nin babası Aslan Coci ve annesi Yasemin Coci'de düğünde büyük mutluluk yaşadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı. Son dönemlerde Serdar Ortaç'tan boşanacağı yönünde haberler çıkan Chloe Loughnan, İrem Derici'nin de göğüs estetiği yaptırdığı hastanede özel bir operasyon geçirdi.

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir?

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, oyuncu sevgilisi İsmail Demirci ile aile arasında mütevazı bir törenle nişanlandı. İçerde dizisinde 'Melek' karakteriyle tanınan Bensu Soral, ablasının nişan sevincini yaşadı.

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme. Acun'un TIR üzerinde poz vererek Instagram'dan yaptığı Survivor 2017 paylaşımına, Avatar Atakan aracıyla çektiği videoyla gönderme yapıp, "2018'de kiralayabilirim" dedi.

Bülent Ersoy, Ispartalı köpek canilerine dava açtı

Bülent Ersoy, Ispartalı köpek canilerine dava açtı Bülent Ersoy, Ispartalı köpek canilerine dava açtı. Isparta'da bir köpeğin kulaklarını kesip sosyal medyada paylaşan canilerin peşini bırakmayan Bülent Ersoy, "Bugün avukatım çocuklar hakkında dava açıyor" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET