• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ABDULVAHAP BARAN İLE HİLAL COCİ MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

20 Ağustos 2016 Cumartesi 15:40
Abdulvahap Baran ile Hilal Coci muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi

Samsun'da Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran'ın en küçük oğlu Abdulvahap Baran, Grand Amisos Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

 

Samsun'un önemli işadamlarından Baran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Baran, en küçük oğlu Abdulvahap Baran'ı evlendirdi. 


Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Grand Amisos Otel'de havuz başında yapılan düğünde Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikahını Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç kıydı. 

 

 


İşadamı Nejat Baran'ın oğlu Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin nikah şahitliğini ise Vahap Çelik, Hasan Ateş ve Mehmet Maruf Baran yaptı. 


Grand Amisos Hotel'de çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem düğünde nikahı kıyan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, genç çifte evlilik cüzdanlarını vererek mutluluklar diledi. Havai fişeklerin atıldığı düğünde dünya evine giren Abdulvahap Baran ile Hilal Coci, Grand Hotel havuz başında dans ederek mutluluklarını perçinledi. 

 

 


Abdulvahap Baran ile Hilal Coci'nin düğün törenine Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı'da katıldı.  Dünyaevine giren Abdulvahap Baran'ın babası Nejat Baran ve annesi Selma Baran ile gelin Hilal Coci'nin babası Aslan Coci ve annesi Yasemin Coci'de düğünde büyük mutluluk yaşadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

89. Oscar Ödülleri töreni canlı izle: Oscar 2017 Ödüllerini hangi filmler kazandı

89. Oscar Ödülleri töreni canlı izle: Oscar 2017 Ödüllerini hangi filmler kazandı 89. Oscar Ödülleri töreni canlı izle: Oscar 2017 Ödüllerini hangi filmler kazandı. 89'uncu Oscar ödül töreni 26 Şubat'ı 27 Şubat'a bağlayan gecede, Türkiye'de Digiturk platformunda yayınlanacak.

Seksenler dizisinin Ahmet’i Şoray Uzun nasıl oyuncu olduğunu anlattı

Seksenler dizisinin Ahmet’i Şoray Uzun nasıl oyuncu olduğunu anlattı Seksenler dizisinin Ahmet’i Şoray Uzun nasıl oyuncu olduğunu anlattı. Şoray Uzun'un asıl mesleği neydi. Seksenler dizisinin Ahmet'i Şoray Uzun, çalıştığı gazetede gönderildiği bir röportaj sonrası nasıl oyuncu olduğunu anlattı.

Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı

Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'a konuk olan Halit Ergenç, şarkı performansıyla herkesi mest etti.

Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor

Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor. Akıbeti henüz netleşmeyen 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde Polat Alemdar'ın sevgilisi rolünü canlandıran Çiğdem Batur, sosyal medyadan günde 20 evlenme teklifi aldığını belirtti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET