• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ATİLLA TAŞ'IN İBRAHİM ERKAL'IN ÇENGELLİ İĞNESİ İLE İLGİLİ SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Atilla Taş'ın İbrahim Erkal'ın çengelli iğnesi ile ilgili sözleri tepki çekti. Atilla Taş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar yemeğinde çengelli iğne takan İbrahim Erkal ile ilgili sözlerine tepki yağdı.

21 Haziran 2016 Salı 21:20
Atilla Taş'ın İbrahim Erkal'ın çengelli iğnesi ile ilgili sözleri tepki çekti

Atilla Taş'ın İbrahim Erkal'ın çengelli iğnesi ile ilgili sözleri tepki çekti. Atilla Taş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar yemeğinde çengelli iğne takan İbrahim Erkal ile ilgili sözlerine tepki yağdı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar davetine, ilginç yaka aksesuarı ile katılan İbrahim Erkal'a aşağılayıcı bir üslupla göndermede bulunan Atilla Taş'ın yorumu tepki çekti.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Pazar günü ünlü isimleri iftar yemeğinde buluşturdu. Yemeğe bir çok ünlü katıldı. Bu ünlü isimlerden en çok dikkat çeken isim İbrahim Erkal oldu. Erkal, yakasına taktığı çengel iğne ile sosyal medyada çok konuşuldu.

 

 

ATİLLA TAŞ'IN YORUMUNA TEPKİ YAĞDI

 

İbrahim Erkal'ın çengelli iğneli fotoğrafını alarak sosyal medya hesabından paylaşan Atilla Taş, takipçilerinden büyük tepkiler aldı.

Atilla Taş'ın yorumu şöyleydi:

'Efenim sayenizde iki yakamızı ancak bu şekilde bir araya getirebiliyoruz.'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

Beren Saat, Bohem Saat oldu! Kimse tanıyamadı

Beren Saat, Bohem Saat oldu! Kimse tanıyamadı Beren Saat, Bohem Saat oldu! Kimse tanıyamadı. Oyuncu Beren Saat, şıklığı ve tarzıyla hep gündeme geliyordu, Nişantaşı'nda öyle bir görüntülendi ki görenler gözlerine inanamadı.

Yeşilçam oyuncusu Nimet Alp'ın cenaze törenine kimse gitmedi

Yeşilçam oyuncusu Nimet Alp'ın cenaze törenine kimse gitmedi Yeşilçam oyuncusu Nimet Alp'ın cenaze törenine kimse gitmedi. Yeşilçam'a 'Gecekondu Yosması' adıyla damgasını vuran 88 yaşındaki Nimet Alp, düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi. Alp'in cenazesine sanat camiasında kimse katılmadı.

Güzel oyuncu Burcu Biricik'ten büyük itiraf: Hem rüküşüm hem pinti

Güzel oyuncu Burcu Biricik'ten büyük itiraf: Hem rüküşüm hem pinti Güzel oyuncu Burcu Biricik'ten büyük itiraf: Hem rüküşüm hem pinti. Güzel oyuncu Burcu Biricik verdiği röportajda nasıl biri olduğunu anlattı. Biricik, kıyafete verilen paraya acıdığını söyleyerek hem rüküşüm hem pinti diye itirafta bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET