• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CEM YILMAZ VE AHU YAĞTU BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu birlikte görüntülendi! Önceki gece DJ'lik yapan kankası Ozan Güven'i dinleyen Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, "çok iyi geceydi" demekle yetindi.

19 Kasım 2016 Cumartesi 14:23
Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu birlikte görüntülendi

Cem Yılmaz ile eski eşi Ahu Yağtu, geçtiğimiz akşam önce Levent'te objektiflere takıldı. Ünlü komedyenin bir mekanda DJ'lik yapan kankası Ozan Güven'i dinleyen ikili, geç saatlere kadar eğlendi.

 

"ÇOK İYİ GECEYDİ"

Çkışta neşeli halleriyle dikkati çeken ve "Çok iyi geceydi" açıklaması yapan çiftin keyfi, Yılmaz'ın Levent'teki evine girerken flaşlar patlayınca kaçtı.

 

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTILAR

Yüzleri asılan ikili, soruları yanıtsız bıraktı.

 

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 filmini sinemalarda kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 ne kadar hasılat yaptı.

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu. ABD'de düzenlenen bir güzellik yarışmasında dikkatleri üzerine çeken başörtülü manken Halima Aden, güzelliğiyle Amerika'yı kasıp kavuruyor.

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi. Hadise, Hakan Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen partiye katıldı. Dj kabinine giren Hadise, Sabancı için "Ölürüm Sana" şarkısını çaldı.

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu. 'İncirler olana kadar' şarkısıyla üne kavuşan İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET