• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DAMATLIK İLE GÜNÜN EN ŞIK ERKEĞİ OLUN

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:21
Damatlık ile günün en şık erkeği olun

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir. Her ne kadar uygun fiyatlarda birçok ürün bulunsa da kaliteyi ön planda tutanların tercihleri arasında yer alamazlar. Neredeyse bütün erkekler hayatlarında bir kez giyme fırsatını yakaladığı bu kıyafetleri üzerlerine geçirdikleri anda o gün salonda ki en şık erkeğin kendileri olmalarını isterler. Her erkeğin hakkı olan kaliteli ve uygun fiyatlı damat kıyafetlerine damattween farkıyla ulaşabilirsiniz. Düğünlerin genellikle bahar veya yaz sezonlarında olması da sezon ürünleri kapsamında bu kıyafetlerin değerini katlamaktadır. Damatlar hoş bir smokin ve aksesuar ile düğünün odak noktası olabilir ve gelinin düğün boyunca gözlerini üzerinden alamamasını sağlayabilir.

 

Şık görünmek için ve kaliteli bir eş imajı sergileyebilmek için doğru damatlık kıyafetini seçmek son derece önemlidir. Bu sayede sizi hayatında sayılı kez görme fırsatı yakalayan gelin tarafı ne kadar kaliteli bir erkek olduğunuzdan ve aileye gerçek bir beyefendinin girdiğinden uzun yıllar boyunca bahsedebilir. Damatlık, kemerden papyona kol düğmesinden yaka çiçeğine kadar bütün ürünlerin birleşmesiyle oluşan bir şaheser olmak zorundadır. Bu şekilde damat kalitesini daha göze çarpar bir şekilde yansıtabilir ve en mutlu gününde en ön planda ki erkek olmayı da başarabilir. Dilediğiniz şekilde ürünlere göz atmak için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresine ilerleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz ürünler hakkında detaylı bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET