• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DAMATLIK İLE GÜNÜN EN ŞIK ERKEĞİ OLUN

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:21
Damatlık ile günün en şık erkeği olun

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir. Her ne kadar uygun fiyatlarda birçok ürün bulunsa da kaliteyi ön planda tutanların tercihleri arasında yer alamazlar. Neredeyse bütün erkekler hayatlarında bir kez giyme fırsatını yakaladığı bu kıyafetleri üzerlerine geçirdikleri anda o gün salonda ki en şık erkeğin kendileri olmalarını isterler. Her erkeğin hakkı olan kaliteli ve uygun fiyatlı damat kıyafetlerine damattween farkıyla ulaşabilirsiniz. Düğünlerin genellikle bahar veya yaz sezonlarında olması da sezon ürünleri kapsamında bu kıyafetlerin değerini katlamaktadır. Damatlar hoş bir smokin ve aksesuar ile düğünün odak noktası olabilir ve gelinin düğün boyunca gözlerini üzerinden alamamasını sağlayabilir.

 

Şık görünmek için ve kaliteli bir eş imajı sergileyebilmek için doğru damatlık kıyafetini seçmek son derece önemlidir. Bu sayede sizi hayatında sayılı kez görme fırsatı yakalayan gelin tarafı ne kadar kaliteli bir erkek olduğunuzdan ve aileye gerçek bir beyefendinin girdiğinden uzun yıllar boyunca bahsedebilir. Damatlık, kemerden papyona kol düğmesinden yaka çiçeğine kadar bütün ürünlerin birleşmesiyle oluşan bir şaheser olmak zorundadır. Bu şekilde damat kalitesini daha göze çarpar bir şekilde yansıtabilir ve en mutlu gününde en ön planda ki erkek olmayı da başarabilir. Dilediğiniz şekilde ürünlere göz atmak için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresine ilerleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz ürünler hakkında detaylı bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor! Önceki akşam Asmalımescit'te görüntülenen Usta oyuncu Şener Şen, "Setlere geri dönmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna "Teklif gelmiyor" yanıtını verdi.

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması. Müge Anlı, 16 yaşında gay barda sahne alan Aleyna Tilki ile ilgili konuşarak, "Çocukların yeri sahne değil, okuldur" dedi.

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı!

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi! Bir süre önce Damla Buket Çakıcı'yla tekrar birlikte çalışmaya başladıklarını açıklayan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşıma imza attı.

KÖŞE YAZARLARI