• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DAMATLIK İLE GÜNÜN EN ŞIK ERKEĞİ OLUN

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:21
Damatlık ile günün en şık erkeği olun

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir. Her ne kadar uygun fiyatlarda birçok ürün bulunsa da kaliteyi ön planda tutanların tercihleri arasında yer alamazlar. Neredeyse bütün erkekler hayatlarında bir kez giyme fırsatını yakaladığı bu kıyafetleri üzerlerine geçirdikleri anda o gün salonda ki en şık erkeğin kendileri olmalarını isterler. Her erkeğin hakkı olan kaliteli ve uygun fiyatlı damat kıyafetlerine damattween farkıyla ulaşabilirsiniz. Düğünlerin genellikle bahar veya yaz sezonlarında olması da sezon ürünleri kapsamında bu kıyafetlerin değerini katlamaktadır. Damatlar hoş bir smokin ve aksesuar ile düğünün odak noktası olabilir ve gelinin düğün boyunca gözlerini üzerinden alamamasını sağlayabilir.

 

Şık görünmek için ve kaliteli bir eş imajı sergileyebilmek için doğru damatlık kıyafetini seçmek son derece önemlidir. Bu sayede sizi hayatında sayılı kez görme fırsatı yakalayan gelin tarafı ne kadar kaliteli bir erkek olduğunuzdan ve aileye gerçek bir beyefendinin girdiğinden uzun yıllar boyunca bahsedebilir. Damatlık, kemerden papyona kol düğmesinden yaka çiçeğine kadar bütün ürünlerin birleşmesiyle oluşan bir şaheser olmak zorundadır. Bu şekilde damat kalitesini daha göze çarpar bir şekilde yansıtabilir ve en mutlu gününde en ön planda ki erkek olmayı da başarabilir. Dilediğiniz şekilde ürünlere göz atmak için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresine ilerleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz ürünler hakkında detaylı bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu

Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu. Telefonla bağlandığı canlı yayında boşanma sürecini hala atlatamadığını belirten Yeşim Salkım, "O dönem rahim kanseri teşhisi konuldu. Rahmim alındı" dedi.

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı. Son dönemlerde Serdar Ortaç'tan boşanacağı yönünde haberler çıkan Chloe Loughnan, İrem Derici'nin de göğüs estetiği yaptırdığı hastanede özel bir operasyon geçirdi.

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir?

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, oyuncu sevgilisi İsmail Demirci ile aile arasında mütevazı bir törenle nişanlandı. İçerde dizisinde 'Melek' karakteriyle tanınan Bensu Soral, ablasının nişan sevincini yaşadı.

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme. Acun'un TIR üzerinde poz vererek Instagram'dan yaptığı Survivor 2017 paylaşımına, Avatar Atakan aracıyla çektiği videoyla gönderme yapıp, "2018'de kiralayabilirim" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET