• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DAMATLIK İLE GÜNÜN EN ŞIK ERKEĞİ OLUN

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:21
Damatlık ile günün en şık erkeği olun

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir. Her ne kadar uygun fiyatlarda birçok ürün bulunsa da kaliteyi ön planda tutanların tercihleri arasında yer alamazlar. Neredeyse bütün erkekler hayatlarında bir kez giyme fırsatını yakaladığı bu kıyafetleri üzerlerine geçirdikleri anda o gün salonda ki en şık erkeğin kendileri olmalarını isterler. Her erkeğin hakkı olan kaliteli ve uygun fiyatlı damat kıyafetlerine damattween farkıyla ulaşabilirsiniz. Düğünlerin genellikle bahar veya yaz sezonlarında olması da sezon ürünleri kapsamında bu kıyafetlerin değerini katlamaktadır. Damatlar hoş bir smokin ve aksesuar ile düğünün odak noktası olabilir ve gelinin düğün boyunca gözlerini üzerinden alamamasını sağlayabilir.

 

Şık görünmek için ve kaliteli bir eş imajı sergileyebilmek için doğru damatlık kıyafetini seçmek son derece önemlidir. Bu sayede sizi hayatında sayılı kez görme fırsatı yakalayan gelin tarafı ne kadar kaliteli bir erkek olduğunuzdan ve aileye gerçek bir beyefendinin girdiğinden uzun yıllar boyunca bahsedebilir. Damatlık, kemerden papyona kol düğmesinden yaka çiçeğine kadar bütün ürünlerin birleşmesiyle oluşan bir şaheser olmak zorundadır. Bu şekilde damat kalitesini daha göze çarpar bir şekilde yansıtabilir ve en mutlu gününde en ön planda ki erkek olmayı da başarabilir. Dilediğiniz şekilde ürünlere göz atmak için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresine ilerleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz ürünler hakkında detaylı bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da Kerimcan Durmaz'a saldıranlara Bu Vatan Sizinle Gurur Duyuyor tezahüratları yapıldı

Samsun'da Kerimcan Durmaz'a saldıranlara Bu Vatan Sizinle Gurur Duyuyor tezahüratları yapıldı Samsun'da Kerimcan Durmaz'a saldıranlara Bu Vatan Sizinle Gurur Duyuyor tezahüratları yapıldı. Samsun'da Kerimcan Durmaz'a saldırı olayı ile ilgili polise teslim olan 4 kişi karakol önünde "Gençliğimizi ibne yaptılar" diye bağırdı.

Samsun'da Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırı olayında flaş gelişme

Samsun'da Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırı olayında flaş gelişme Samsun'da Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırı olayında flaş gelişme. Samsun'da silahlı saldırıya uğradığı gündeme gelen Kerimcan Durmaz'a saldırdığı iddia edilen 4 kişi Emniyet Müdürlüğüne teslim oldu.

Angelina Jolie şok etti: Tam 34 kiloya düştü

Angelina Jolie şok etti: Tam 34 kiloya düştü Angelina Jolie şok etti: Tam 34 kiloya düştü! Sürekli kilo kaybetmesiyle gündeme gelen Angelina Jolie'nin, Brad Pitt'le boşanma sürecinde daha da zayıflayarak 34 kiloya düştüğü iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Erdal Tosun, diyalize giderken öldü! Kızının böbreğini almadı

Erdal Tosun, diyalize giderken öldü! Kızının böbreğini almadı Erdal Tosun, diyalize giderken öldü! Kızının böbreğini almadı! Böbrek rahatsızlığı nedeniyle diyalize girmek için yolda giderken İstanbul Sarıyer’de trafik kazasına kurban giden usta oyuncu Erdal Tosun'un kızının böbreğini almak istemediği ortaya çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET