• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DAMATLIK İLE GÜNÜN EN ŞIK ERKEĞİ OLUN

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:21
Damatlık ile günün en şık erkeği olun

Damatlık, erkeklerin en özel günlerinde en özelini giymek istediği şık ve pahalı kıyafetlerdir. Her ne kadar uygun fiyatlarda birçok ürün bulunsa da kaliteyi ön planda tutanların tercihleri arasında yer alamazlar. Neredeyse bütün erkekler hayatlarında bir kez giyme fırsatını yakaladığı bu kıyafetleri üzerlerine geçirdikleri anda o gün salonda ki en şık erkeğin kendileri olmalarını isterler. Her erkeğin hakkı olan kaliteli ve uygun fiyatlı damat kıyafetlerine damattween farkıyla ulaşabilirsiniz. Düğünlerin genellikle bahar veya yaz sezonlarında olması da sezon ürünleri kapsamında bu kıyafetlerin değerini katlamaktadır. Damatlar hoş bir smokin ve aksesuar ile düğünün odak noktası olabilir ve gelinin düğün boyunca gözlerini üzerinden alamamasını sağlayabilir.

 

Şık görünmek için ve kaliteli bir eş imajı sergileyebilmek için doğru damatlık kıyafetini seçmek son derece önemlidir. Bu sayede sizi hayatında sayılı kez görme fırsatı yakalayan gelin tarafı ne kadar kaliteli bir erkek olduğunuzdan ve aileye gerçek bir beyefendinin girdiğinden uzun yıllar boyunca bahsedebilir. Damatlık, kemerden papyona kol düğmesinden yaka çiçeğine kadar bütün ürünlerin birleşmesiyle oluşan bir şaheser olmak zorundadır. Bu şekilde damat kalitesini daha göze çarpar bir şekilde yansıtabilir ve en mutlu gününde en ön planda ki erkek olmayı da başarabilir. Dilediğiniz şekilde ürünlere göz atmak için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresine ilerleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz ürünler hakkında detaylı bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 filmini sinemalarda kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 ne kadar hasılat yaptı.

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu. ABD'de düzenlenen bir güzellik yarışmasında dikkatleri üzerine çeken başörtülü manken Halima Aden, güzelliğiyle Amerika'yı kasıp kavuruyor.

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi. Hadise, Hakan Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen partiye katıldı. Dj kabinine giren Hadise, Sabancı için "Ölürüm Sana" şarkısını çaldı.

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu. 'İncirler olana kadar' şarkısıyla üne kavuşan İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET