• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DAVUT GÜLOĞLU 'ŞOVA KATILMAYACAĞIM' DİYEN SILA GENÇOĞLU'NA KÜFÜR ETTİ

Davut Güloğlu 'Şova katılmayacağım' diyen Sıla Gençoğlu'na küfür etti. Davut Güloğlu, Demokrasi ve Şehitler mitingi için "Şova katılmayacağım' diyen Sıla Gençoğlu'na Beyaz Tv'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında küfür etti.

14 Ağustos 2016 Pazar 16:51
Davut Güloğlu 'Şova katılmayacağım' diyen Sıla Gençoğlu'na küfür etti

Beyaz TV'de yayımlanan röportajında Davut Güloğlu, Sıla için "s... olsun gitsin" dedi.

 

Demokrasi mitingleriyle ilgili sözleri nedeniyle kamuoyundan tepki gören akabinde konserleri iptal edilen şarkıcı Sıla'ya bir tepki de Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu'ndan geldi.

 

ÜNLÜ ŞARKICIYA AĞIR SÖZLER


Beyaz Tv'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında Sıla hakkında konuşan şarkıcı Davut Güloğlu, İstanbul'da yapılan "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile ilgili "Darbeye karşıyım ama Yenikapı'daki şova katılmayacağım." şeklinde ifadelerle fikrini açıklayan şarkıcı Sıla Gencoğlu'na "s... olsun gitsin" şeklinde küfür etti.

Kaynak: Milliyet

DİĞER HABERLER

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması. Müge Anlı, 16 yaşında gay barda sahne alan Aleyna Tilki ile ilgili konuşarak, "Çocukların yeri sahne değil, okuldur" dedi.

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı!

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi! Bir süre önce Damla Buket Çakıcı'yla tekrar birlikte çalışmaya başladıklarını açıklayan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşıma imza attı.

Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti

Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti. 1980'li yıllara Dead or Alive adlı grubuyla damga vuran ve son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarla gündeme gelen Pete Burns, 57 yaşında ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI