• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DENİZ AKKAYA'NIN RENKLİ SAYFALARDA YAYINLANAN OLAY GÖRÜNTÜLERİ

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.

23 Eylül 2016 Cuma 12:05
Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.


Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Ünlü manken Deniz Akkaya takside yanında bulunan kişiden tokat mı yedi.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalarda Deniz Akkaya'nın taksi de tokat yediği gündeme geldi. Deniz Akkaya'nın olay görüntülerini yayınlayan Renkli Sayfalar'da ünlü mankenin çalılıklar arasında ve takside tartıştığı bir kişiden dayak yediği gündeme geldi.


Deniz Akkaya yayınlanan olay görüntülerin ardından Renkli Sayfalara telefon ile bağlanarak, söz konusu dayak iddiasının doğru olmadığını söyledi. Görüntülerde yer alan kişinin yurt dışında yaşayan bir arkadaşı olduğunu belirterek, "Gece kulübü olarak ifade edilen yer benim evimin önü. Bu arkadaş benim 19 yaşımdan beri bir arkadaşım ve kendisi Türk değil. Takside kendisini el şakası yapmaması için uyardım. Benim ünlü birisi olduğumu bilmiyor.  Söz konusu olayda bir dayak söz konusu değil. Ortada bir itişme kakışma yok. Takside elini uzattı barışmak için ben elini ittim. Ortada bir dayak yok" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Sahnede bayılan Bahar Candan'a Kerimcan'dan anında müdahale

Sahnede bayılan Bahar Candan'a Kerimcan'dan anında müdahale Sahnede bayılan Bahar Candan'a Kerimcan'dan anında müdahale! İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan, Bülent Ersoy taklidi yaparak sahnede bayılınca, Kerimcan Durmaz duruma el attı.

Survivor'dan ayrılan Eser'den kafa karıştıran sözler

Survivor'dan ayrılan Eser'den kafa karıştıran sözler Survivor'dan ayrılan Eser'den kafa karıştıran sözler. Survivor'da Gönüllüler Takımı'nda yarışan Eser West, yaptığı iddialı paylaşımla kafaları karıştırdı.

Ceyda Düvenci'nin kocası Bülent Şakrak evlilik teklifi etti

Ceyda Düvenci'nin kocası Bülent Şakrak evlilik teklifi etti Ceyda Düvenci'nin kocası Bülent Şakrak evlilik teklifi etti. Bülent Şakrak ile 2015 yılında nikah masasına oturan ve anne olmak için gün sayan Ceyda Düvenci ikinci kez evlenme teklifi aldı.

Mahmut Tuncer Show'da evlenen gelin dolandırıcı çıktı

Mahmut Tuncer Show'da evlenen gelin dolandırıcı çıktı Mahmut Tuncer Show'da evlenen gelin dolandırıcı çıktı. Mahmut Tuncer Show'da 10 aylık evli olan bir çifte düğün yapılıyordu. Canlı yayın sırasında telefona bağlanan üç kişi gelinin dolandırıcı olduğunu söyledi. Gelin tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET