• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DENİZ AKKAYA'NIN RENKLİ SAYFALARDA YAYINLANAN OLAY GÖRÜNTÜLERİ

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.

23 Eylül 2016 Cuma 12:05
Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.


Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Ünlü manken Deniz Akkaya takside yanında bulunan kişiden tokat mı yedi.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalarda Deniz Akkaya'nın taksi de tokat yediği gündeme geldi. Deniz Akkaya'nın olay görüntülerini yayınlayan Renkli Sayfalar'da ünlü mankenin çalılıklar arasında ve takside tartıştığı bir kişiden dayak yediği gündeme geldi.


Deniz Akkaya yayınlanan olay görüntülerin ardından Renkli Sayfalara telefon ile bağlanarak, söz konusu dayak iddiasının doğru olmadığını söyledi. Görüntülerde yer alan kişinin yurt dışında yaşayan bir arkadaşı olduğunu belirterek, "Gece kulübü olarak ifade edilen yer benim evimin önü. Bu arkadaş benim 19 yaşımdan beri bir arkadaşım ve kendisi Türk değil. Takside kendisini el şakası yapmaması için uyardım. Benim ünlü birisi olduğumu bilmiyor.  Söz konusu olayda bir dayak söz konusu değil. Ortada bir itişme kakışma yok. Takside elini uzattı barışmak için ben elini ittim. Ortada bir dayak yok" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor

Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor! 'Popstar' yarışması ile tanınan Bayhan, şimdilerde evlendirme programlarında boy gösteriyor.

Cem Yılmaz'ın oğluyla çektiği kısa film tepki aldı

Cem Yılmaz'ın oğluyla çektiği kısa film tepki aldı Cem Yılmaz'ın oğluyla çektiği kısa film tepki aldı! Ünlü komedyen Cem Yılmaz, oğlu Kemal Yılmaz'la birlikte bir video paylaştı. Yılmaz'ın bu paylaşımı tepki topladı.

Fatih Terim'in kızı Buse Terim anne oldu! Buse Terim'in kızının ismi nedir?

Fatih Terim'in kızı Buse Terim anne oldu! Buse Terim'in kızının ismi nedir? Fatih Terim'in kızı Buse Terim anne oldu! Buse Terim'in kızının ismi nedir? Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın “Nil” adını koyduğu kızı dünyaya geldi.

Acun Ilıcalı'dan flaş TV8,5 spor kanalı kararı: O program olmayacak

Acun Ilıcalı'dan flaş TV8,5 spor kanalı kararı: O program olmayacak Acun Ilıcalı'dan flaş TV8,5 spor kanalı kararı: O program olmayacak! Yeni kanalı TV8,5'u açan Acun Ilıcalı, kanalda sadece spor yayını olmayacağını duyurdu, "Sporla ilgili tartışma programı yapmayacağım." dedi.

KÖŞE YAZARLARI