• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DENİZ AKKAYA'NIN RENKLİ SAYFALARDA YAYINLANAN OLAY GÖRÜNTÜLERİ

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.

23 Eylül 2016 Cuma 12:05
Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.


Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Ünlü manken Deniz Akkaya takside yanında bulunan kişiden tokat mı yedi.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalarda Deniz Akkaya'nın taksi de tokat yediği gündeme geldi. Deniz Akkaya'nın olay görüntülerini yayınlayan Renkli Sayfalar'da ünlü mankenin çalılıklar arasında ve takside tartıştığı bir kişiden dayak yediği gündeme geldi.


Deniz Akkaya yayınlanan olay görüntülerin ardından Renkli Sayfalara telefon ile bağlanarak, söz konusu dayak iddiasının doğru olmadığını söyledi. Görüntülerde yer alan kişinin yurt dışında yaşayan bir arkadaşı olduğunu belirterek, "Gece kulübü olarak ifade edilen yer benim evimin önü. Bu arkadaş benim 19 yaşımdan beri bir arkadaşım ve kendisi Türk değil. Takside kendisini el şakası yapmaması için uyardım. Benim ünlü birisi olduğumu bilmiyor.  Söz konusu olayda bir dayak söz konusu değil. Ortada bir itişme kakışma yok. Takside elini uzattı barışmak için ben elini ittim. Ortada bir dayak yok" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hande Yener bütün sanatçılara meydan okudu

Hande Yener bütün sanatçılara meydan okudu Hande Yener bütün sanatçılara meydan okudu. Hande Yener "Yaşımın 44 olmasına rağmen Türkiye'nin en genç sanatçısı benim" dedi.

Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi

Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi. Hadise, Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddialarına "O gece güzel bir jest yaptı. Aşk falan yok. Bekarım, biri olursa çekinmem söylerim. Sansanyon yaratmam" şeklinde yanıt verdi.

Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı

Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı. Kimsenin ismini duymadığı Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham ile aşk yaşamaya başladıktan sonra şöhret basamaklarını hızla tırmandı.

Pınar Altuğ dekolte giydi: Takipçileri yorum yağmuruna tuttu

Pınar Altuğ dekolte giydi: Takipçileri yorum yağmuruna tuttu Pınar Altuğ dekolte giydi: Takipçileri yorum yağmuruna tuttu. Ünlü oyuncu Pınar Altuğ'un katıldığı düğünde giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetine sosyal medyada yorum yağdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET