• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DENİZ AKKAYA'NIN RENKLİ SAYFALARDA YAYINLANAN OLAY GÖRÜNTÜLERİ

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.

23 Eylül 2016 Cuma 12:05
Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.


Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Ünlü manken Deniz Akkaya takside yanında bulunan kişiden tokat mı yedi.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalarda Deniz Akkaya'nın taksi de tokat yediği gündeme geldi. Deniz Akkaya'nın olay görüntülerini yayınlayan Renkli Sayfalar'da ünlü mankenin çalılıklar arasında ve takside tartıştığı bir kişiden dayak yediği gündeme geldi.


Deniz Akkaya yayınlanan olay görüntülerin ardından Renkli Sayfalara telefon ile bağlanarak, söz konusu dayak iddiasının doğru olmadığını söyledi. Görüntülerde yer alan kişinin yurt dışında yaşayan bir arkadaşı olduğunu belirterek, "Gece kulübü olarak ifade edilen yer benim evimin önü. Bu arkadaş benim 19 yaşımdan beri bir arkadaşım ve kendisi Türk değil. Takside kendisini el şakası yapmaması için uyardım. Benim ünlü birisi olduğumu bilmiyor.  Söz konusu olayda bir dayak söz konusu değil. Ortada bir itişme kakışma yok. Takside elini uzattı barışmak için ben elini ittim. Ortada bir dayak yok" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET