• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DENİZ AKKAYA'NIN RENKLİ SAYFALARDA YAYINLANAN OLAY GÖRÜNTÜLERİ

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.

23 Eylül 2016 Cuma 12:05
Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri

Deniz Akkaya'nın Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüleri. Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Deniz Akkaya erkek arkadaşından dayak mı yedi. Deniz Akkaya Renkli Sayfalarda yayınlanan olay görüntüler için ne dedi.


Deniz Akkaya takside tokat mı yedi. Ünlü manken Deniz Akkaya takside yanında bulunan kişiden tokat mı yedi.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalarda Deniz Akkaya'nın taksi de tokat yediği gündeme geldi. Deniz Akkaya'nın olay görüntülerini yayınlayan Renkli Sayfalar'da ünlü mankenin çalılıklar arasında ve takside tartıştığı bir kişiden dayak yediği gündeme geldi.


Deniz Akkaya yayınlanan olay görüntülerin ardından Renkli Sayfalara telefon ile bağlanarak, söz konusu dayak iddiasının doğru olmadığını söyledi. Görüntülerde yer alan kişinin yurt dışında yaşayan bir arkadaşı olduğunu belirterek, "Gece kulübü olarak ifade edilen yer benim evimin önü. Bu arkadaş benim 19 yaşımdan beri bir arkadaşım ve kendisi Türk değil. Takside kendisini el şakası yapmaması için uyardım. Benim ünlü birisi olduğumu bilmiyor.  Söz konusu olayda bir dayak söz konusu değil. Ortada bir itişme kakışma yok. Takside elini uzattı barışmak için ben elini ittim. Ortada bir dayak yok" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti! Dün gece Beyaz Show'un konuğu Bengü'ye Beyaz ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. "Seni Eskişehir'de gezdireyim, etkileşim olur" dedikten sonra "Camiada son kalan iki bekarız" diyerek herkesi güldürdü.

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu! Dün gecenin en çok izlenen dizilerinden olan Kiralık Aşk'ta izleyiciler, Ömer ve Defne'nin tutkulu öpüşme sahnesine kilitlendi.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı! İki yıl önce evlenen ve geçtiğimiz günlerde boşanacaklarını açıklayan Gülben Ergen ve Erhan Çelik, yoğun iş tempolarından dolayı mahkemeye gidemedi.

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi! Ünlü aktris Aniston, katıldığı TV şovunda 'sır itiraf ettirme oyunu'nda uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hatta hostesle ilişki yaşadığını kabul etti. Aniston'ın cevapları kafaları karıştırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET