• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DİLARA AKSÜYEK: DENİZE GİTTİK, HABERSİZ FOTOĞRAF ÇEKMEYİN

Dilara Aksüyek: Denize gittik, habersiz fotoğraf çekmeyin! Oyuncu Dilara Aksüyek, sevgilisi Ceyhun Mengiroğlu'dan ayrıldıktan sonra "Denize gittik, başıma güneş geçti habersiz fotoğraf çekmeyin" diye sitem etti.

22 Haziran 2016 Çarşamba 17:37
Dilara Aksüyek: Denize gittik, habersiz fotoğraf çekmeyin

Oyuncu Ceyhun Mengiroğlu, önceki günCihangir'de oturan sevgilisi Dilara Aksüyek'i evine bıraktı.

 

"HABERSİZ FOTOĞRAF ÇEKMEYİN"

Motosikletten inen Aksüyek, "Dikkatli git sevgilim" diyerek ona veda etti. Ardından Aksüyek, muhabirlere "Denize gittik, başıma güneş geçti. Rica edeceğim, habersiz fotoğraf çekmeyin" diye sitem etti.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Güreş Federasyonu Recep İvedik 5 filminde ki güreş sahneleri kınadı

Güreş Federasyonu Recep İvedik 5 filminde ki güreş sahneleri kınadı Güreş Federasyonu Recep İvedik 5 filminde ki güreş sahneleri kınadı. Türkiye Güreş Federasyonu, Recep İvedik 5 isimli filmin fragmanındaki bazı sahnelerden dolayı kınama yayınladı, "Ya görüntüleri değiştirin ya da sahneden çıkarın." dedi.

Adriana Lima yine yürek hoplattı: Karın kaslarımı öp

Adriana Lima yine yürek hoplattı: Karın kaslarımı öp Adriana Lima yine yürek hoplattı: Karın kaslarımı öp. Dünyaca ünlü manken Adriana Lima, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yürek hoplattı.

Mesut Özil ve Hadise arasında aşk dedikoduları çıkmaya başladı

Mesut Özil ve Hadise arasında aşk dedikoduları çıkmaya başladı Mesut Özil ve Hadise arasında aşk dedikoduları çıkmaya başladı. Hakan Sabancı'dan ayrıldıktan sonra "Hayatımda kimse yok ama her an her şey olabilir" diyen Hadise'nin, daha önce birlikte olduğu iddia edilen Arsenal'lı futbolcu Mesut Özil'i kastettiği ortaya çıktı.

Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı

Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5'in fragmanında yer alan Azerbaycanlı boksörün Recep İvedik'ten yumruk yediği sahnenin filmden kaldırıldığını duyurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET