• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DİLARA KAYALI KİMDİR: İŞTE BENİM STİLİM YENİ SEZON YARIŞMACISI DİLARA KAYALI İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler. Dilara Kayalı İşte Benim Stilim tanıtım fragmanı. İşte Benim Stilim Dilara Kayalı hakkında merak edilenler haberimizde.

22 Kasım 2016 Salı 18:48
Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler

Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler.  Dilara Kayalı İşte Benim Stilim tanıtım fragmanı. İşte Benim Stilim Dilara Kayalı hakkında merak edilenler haberimizde. 

 

Merakla beklenen İşte Benim Stilim 7. sezonu başladı.

 

İşte Benim Stilim'de 10 yarışmacının sahne alacağı programda yarışacak isimler de belli oldu. Hafta içi hergün ekranlara gelecek olan programda 20 yaşındaki Dilara Kayalı'da boy gösterecek. Düzgün fiziği kadar güzelliği ile de dikkat çeken Dilara Kayalı hakkında bilinmeyenler haberimizde...

 

DİLARA KAYALI KİMDİR

 

İşte Benim Stilim 7, sezonun iddialı yarışmacılarından biri olan Dilara Kayalı henüz 20 yaşında.1996 Bursa doğumlu olan güzel yarışmacı 1. 74 boyunda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezun oldu. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen oldukça kendine güvenen ve iddialı olan yarışmacı birçok ülkeyi de gezme fırsatı bulmuş.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET