• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DİLARA KAYALI KİMDİR: İŞTE BENİM STİLİM YENİ SEZON YARIŞMACISI DİLARA KAYALI İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler. Dilara Kayalı İşte Benim Stilim tanıtım fragmanı. İşte Benim Stilim Dilara Kayalı hakkında merak edilenler haberimizde.

22 Kasım 2016 Salı 18:48
Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler

Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler.  Dilara Kayalı İşte Benim Stilim tanıtım fragmanı. İşte Benim Stilim Dilara Kayalı hakkında merak edilenler haberimizde. 

 

Merakla beklenen İşte Benim Stilim 7. sezonu başladı.

 

İşte Benim Stilim'de 10 yarışmacının sahne alacağı programda yarışacak isimler de belli oldu. Hafta içi hergün ekranlara gelecek olan programda 20 yaşındaki Dilara Kayalı'da boy gösterecek. Düzgün fiziği kadar güzelliği ile de dikkat çeken Dilara Kayalı hakkında bilinmeyenler haberimizde...

 

DİLARA KAYALI KİMDİR

 

İşte Benim Stilim 7, sezonun iddialı yarışmacılarından biri olan Dilara Kayalı henüz 20 yaşında.1996 Bursa doğumlu olan güzel yarışmacı 1. 74 boyunda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezun oldu. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen oldukça kendine güvenen ve iddialı olan yarışmacı birçok ülkeyi de gezme fırsatı bulmuş.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı Gamze Özçelik, El Bab'da şehit olan arkadaşı uzman çavuş Selim Topal için yazdığı mesaj ile yürekleri dağladı. El Bab'da şehit düşen uzman çavuş Selim Topal'ın Gamze Özçelik'in arkadaşı olduğu öğrenildi. Gamze Özçelik, Selim Topal'ın şehit olduğu haberi ile adeta yıkıldı.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke. Güzelliği ve kendine has tarzı ile dikkat çeken oyuncu Yasemin Allen, dizi sektörünün kendisini yorduğunu belirterek "Bir süre Los Angeles'ta yaşayacağım" dedi.

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı. Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Zuhal Topal tarafından yayından kovulan damat adayı Deniz, yayınladığı videoda sitemini dile getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı Kenan İmirzalıoğlu, 2 adet dairesinin kirasıyla şehit ailelerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine bağışladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET