• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DİLARA KAYALI KİMDİR: İŞTE BENİM STİLİM YENİ SEZON YARIŞMACISI DİLARA KAYALI İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler. Dilara Kayalı İşte Benim Stilim tanıtım fragmanı. İşte Benim Stilim Dilara Kayalı hakkında merak edilenler haberimizde.

22 Kasım 2016 Salı 18:48
Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler

Dilara Kayalı kimdir: İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Dilara Kayalı ile ilgili merak edilenler.  Dilara Kayalı İşte Benim Stilim tanıtım fragmanı. İşte Benim Stilim Dilara Kayalı hakkında merak edilenler haberimizde. 

 

Merakla beklenen İşte Benim Stilim 7. sezonu başladı.

 

İşte Benim Stilim'de 10 yarışmacının sahne alacağı programda yarışacak isimler de belli oldu. Hafta içi hergün ekranlara gelecek olan programda 20 yaşındaki Dilara Kayalı'da boy gösterecek. Düzgün fiziği kadar güzelliği ile de dikkat çeken Dilara Kayalı hakkında bilinmeyenler haberimizde...

 

DİLARA KAYALI KİMDİR

 

İşte Benim Stilim 7, sezonun iddialı yarışmacılarından biri olan Dilara Kayalı henüz 20 yaşında.1996 Bursa doğumlu olan güzel yarışmacı 1. 74 boyunda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezun oldu. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen oldukça kendine güvenen ve iddialı olan yarışmacı birçok ülkeyi de gezme fırsatı bulmuş.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı

80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı 80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı! Eşref Karakaş isimli Kore gazisinin hikayesinin anlatıldığı 'Alemde 1 Gece' filmine 80 yaşındaki Aydemir Akbaş'ın Güney Koreli oyuncu Jae Hwa ile öpüşmesi damga vuracak.

Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı

Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı! Eşi Erhan Çelik ile boşanma kararı alan Gülben Ergen, magazin gündemini meşgul ettikten sonra yılbaşı ücretini geçen seneye göre 3 kat arttırarak, en yüksek ücret alan 3. ünlü oldu.

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu iken spor salonunda geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata giren Kenan Işık'ın sağlı durumu ciddiyetini koruyor.

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor! Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya programında yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek "Sosyal medya hesabımı da kapatacağım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET