• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DÜNYANIN EN ÜNLÜ ROCK GURUB'U SCORPİONS İSTANBUL'DA

Dünyanın en ünlü rock gruplarından Scorpions 50'nci yılını kutlamak için dünya turnesi kapsamında İstanbul'da da muhteşem bir performansa imza attı. 10 bin kişinin katıldığı konser Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşti. Scorpions grubunun öncesinde Şebnem Ferah ve TNK sahne aldı.

14 Temmuz 2016 Perşembe 12:01
Dünyanın en ünlü rock gurub'u Scorpions  İstanbul'da

Hayranlarını Türkçe 'Selamlar, nasılsınız' diyerek karşılayan rock gurubu Scorpions şarkılarını ekrana yansıtılan Türk Bayrağı eşliğinde söyledi. Konserin en güzel yanı ise 50 yıllık kariyerlerine rağmen grup üyelerinin seri hareketleri, detone olmayan sesleri ve canlı çalınmasına rağmen net duyulan enstürmanlardı.

 

Scorpions'un vokalisti Klaus Meine, "Yeniden İstanbul'da sahne almaktan dolayı mutluyuz" dedi. Konuşmanın ardından Scorpions hit olan "Still Loving You", "Wind of Change", "Rock You Like a Hurricane", "Send Me an Angel", "No One Like You", "Always Somewhere", "The Zoo" şarkılarını seslendirdi. Konserde Şebnem Ferah da "Sil Baştan", "Birileri Var", "Ya Hep Ya Hiç", "Mayın Tarlası", "Bu Aşk Fazla Sana" gibi şarkılarını seslendirdi.

 

POKEMON GO ÇILGINLIĞI

Konser alanı Pokemon Go oynayan kişilerin de ilgisini çekti. Konserler sırasında Pokemon toplayan hatrı sayılır derecede insan vardı. 5. kez gelen grubu izlemeye 10 binden fazla insan gelmesi seyircileri de şaşırttı.

 

YAT SPONSORU ALİ AĞAOĞLU

Ünlü rock grubu Scorpions, önceki gün özel jetleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Grup son anda Boğaz turu yapmak isteyince ünlü işadamı Ali Ağaoğlu da Türk misafirperverliğini gösterip yatını grup için tahsis etti. "Aga-3" adlı yatla gezen grup, İstanbul'daki ulaşımlarında da deniz yolunu tercih etti.

KAYNAK: MAYNET 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı. Son dönemlerde Serdar Ortaç'tan boşanacağı yönünde haberler çıkan Chloe Loughnan, İrem Derici'nin de göğüs estetiği yaptırdığı hastanede özel bir operasyon geçirdi.

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir?

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, oyuncu sevgilisi İsmail Demirci ile aile arasında mütevazı bir törenle nişanlandı. İçerde dizisinde 'Melek' karakteriyle tanınan Bensu Soral, ablasının nişan sevincini yaşadı.

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme. Acun'un TIR üzerinde poz vererek Instagram'dan yaptığı Survivor 2017 paylaşımına, Avatar Atakan aracıyla çektiği videoyla gönderme yapıp, "2018'de kiralayabilirim" dedi.

Bülent Ersoy, Ispartalı köpek canilerine dava açtı

Bülent Ersoy, Ispartalı köpek canilerine dava açtı Bülent Ersoy, Ispartalı köpek canilerine dava açtı. Isparta'da bir köpeğin kulaklarını kesip sosyal medyada paylaşan canilerin peşini bırakmayan Bülent Ersoy, "Bugün avukatım çocuklar hakkında dava açıyor" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET