• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DÜNYANIN EN ÜNLÜ ROCK GURUB'U SCORPİONS İSTANBUL'DA

Dünyanın en ünlü rock gruplarından Scorpions 50'nci yılını kutlamak için dünya turnesi kapsamında İstanbul'da da muhteşem bir performansa imza attı. 10 bin kişinin katıldığı konser Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşti. Scorpions grubunun öncesinde Şebnem Ferah ve TNK sahne aldı.

14 Temmuz 2016 Perşembe 12:01
Dünyanın en ünlü rock gurub'u Scorpions  İstanbul'da

Hayranlarını Türkçe 'Selamlar, nasılsınız' diyerek karşılayan rock gurubu Scorpions şarkılarını ekrana yansıtılan Türk Bayrağı eşliğinde söyledi. Konserin en güzel yanı ise 50 yıllık kariyerlerine rağmen grup üyelerinin seri hareketleri, detone olmayan sesleri ve canlı çalınmasına rağmen net duyulan enstürmanlardı.

 

Scorpions'un vokalisti Klaus Meine, "Yeniden İstanbul'da sahne almaktan dolayı mutluyuz" dedi. Konuşmanın ardından Scorpions hit olan "Still Loving You", "Wind of Change", "Rock You Like a Hurricane", "Send Me an Angel", "No One Like You", "Always Somewhere", "The Zoo" şarkılarını seslendirdi. Konserde Şebnem Ferah da "Sil Baştan", "Birileri Var", "Ya Hep Ya Hiç", "Mayın Tarlası", "Bu Aşk Fazla Sana" gibi şarkılarını seslendirdi.

 

POKEMON GO ÇILGINLIĞI

Konser alanı Pokemon Go oynayan kişilerin de ilgisini çekti. Konserler sırasında Pokemon toplayan hatrı sayılır derecede insan vardı. 5. kez gelen grubu izlemeye 10 binden fazla insan gelmesi seyircileri de şaşırttı.

 

YAT SPONSORU ALİ AĞAOĞLU

Ünlü rock grubu Scorpions, önceki gün özel jetleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Grup son anda Boğaz turu yapmak isteyince ünlü işadamı Ali Ağaoğlu da Türk misafirperverliğini gösterip yatını grup için tahsis etti. "Aga-3" adlı yatla gezen grup, İstanbul'daki ulaşımlarında da deniz yolunu tercih etti.

KAYNAK: MAYNET 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı

80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı 80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı! Eşref Karakaş isimli Kore gazisinin hikayesinin anlatıldığı 'Alemde 1 Gece' filmine 80 yaşındaki Aydemir Akbaş'ın Güney Koreli oyuncu Jae Hwa ile öpüşmesi damga vuracak.

Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı

Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı! Eşi Erhan Çelik ile boşanma kararı alan Gülben Ergen, magazin gündemini meşgul ettikten sonra yılbaşı ücretini geçen seneye göre 3 kat arttırarak, en yüksek ücret alan 3. ünlü oldu.

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu iken spor salonunda geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata giren Kenan Işık'ın sağlı durumu ciddiyetini koruyor.

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor! Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya programında yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek "Sosyal medya hesabımı da kapatacağım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET