• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DÜNYANIN EN ÜNLÜ ROCK GURUB'U SCORPİONS İSTANBUL'DA

Dünyanın en ünlü rock gruplarından Scorpions 50'nci yılını kutlamak için dünya turnesi kapsamında İstanbul'da da muhteşem bir performansa imza attı. 10 bin kişinin katıldığı konser Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşti. Scorpions grubunun öncesinde Şebnem Ferah ve TNK sahne aldı.

14 Temmuz 2016 Perşembe 12:01
Dünyanın en ünlü rock gurub'u Scorpions  İstanbul'da

Hayranlarını Türkçe 'Selamlar, nasılsınız' diyerek karşılayan rock gurubu Scorpions şarkılarını ekrana yansıtılan Türk Bayrağı eşliğinde söyledi. Konserin en güzel yanı ise 50 yıllık kariyerlerine rağmen grup üyelerinin seri hareketleri, detone olmayan sesleri ve canlı çalınmasına rağmen net duyulan enstürmanlardı.

 

Scorpions'un vokalisti Klaus Meine, "Yeniden İstanbul'da sahne almaktan dolayı mutluyuz" dedi. Konuşmanın ardından Scorpions hit olan "Still Loving You", "Wind of Change", "Rock You Like a Hurricane", "Send Me an Angel", "No One Like You", "Always Somewhere", "The Zoo" şarkılarını seslendirdi. Konserde Şebnem Ferah da "Sil Baştan", "Birileri Var", "Ya Hep Ya Hiç", "Mayın Tarlası", "Bu Aşk Fazla Sana" gibi şarkılarını seslendirdi.

 

POKEMON GO ÇILGINLIĞI

Konser alanı Pokemon Go oynayan kişilerin de ilgisini çekti. Konserler sırasında Pokemon toplayan hatrı sayılır derecede insan vardı. 5. kez gelen grubu izlemeye 10 binden fazla insan gelmesi seyircileri de şaşırttı.

 

YAT SPONSORU ALİ AĞAOĞLU

Ünlü rock grubu Scorpions, önceki gün özel jetleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Grup son anda Boğaz turu yapmak isteyince ünlü işadamı Ali Ağaoğlu da Türk misafirperverliğini gösterip yatını grup için tahsis etti. "Aga-3" adlı yatla gezen grup, İstanbul'daki ulaşımlarında da deniz yolunu tercih etti.

KAYNAK: MAYNET 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET