• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DÜNYANIN EN ÜNLÜ ROCK GURUB'U SCORPİONS İSTANBUL'DA

Dünyanın en ünlü rock gruplarından Scorpions 50'nci yılını kutlamak için dünya turnesi kapsamında İstanbul'da da muhteşem bir performansa imza attı. 10 bin kişinin katıldığı konser Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşti. Scorpions grubunun öncesinde Şebnem Ferah ve TNK sahne aldı.

14 Temmuz 2016 Perşembe 12:01
Dünyanın en ünlü rock gurub'u Scorpions  İstanbul'da

Hayranlarını Türkçe 'Selamlar, nasılsınız' diyerek karşılayan rock gurubu Scorpions şarkılarını ekrana yansıtılan Türk Bayrağı eşliğinde söyledi. Konserin en güzel yanı ise 50 yıllık kariyerlerine rağmen grup üyelerinin seri hareketleri, detone olmayan sesleri ve canlı çalınmasına rağmen net duyulan enstürmanlardı.

 

Scorpions'un vokalisti Klaus Meine, "Yeniden İstanbul'da sahne almaktan dolayı mutluyuz" dedi. Konuşmanın ardından Scorpions hit olan "Still Loving You", "Wind of Change", "Rock You Like a Hurricane", "Send Me an Angel", "No One Like You", "Always Somewhere", "The Zoo" şarkılarını seslendirdi. Konserde Şebnem Ferah da "Sil Baştan", "Birileri Var", "Ya Hep Ya Hiç", "Mayın Tarlası", "Bu Aşk Fazla Sana" gibi şarkılarını seslendirdi.

 

POKEMON GO ÇILGINLIĞI

Konser alanı Pokemon Go oynayan kişilerin de ilgisini çekti. Konserler sırasında Pokemon toplayan hatrı sayılır derecede insan vardı. 5. kez gelen grubu izlemeye 10 binden fazla insan gelmesi seyircileri de şaşırttı.

 

YAT SPONSORU ALİ AĞAOĞLU

Ünlü rock grubu Scorpions, önceki gün özel jetleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Grup son anda Boğaz turu yapmak isteyince ünlü işadamı Ali Ağaoğlu da Türk misafirperverliğini gösterip yatını grup için tahsis etti. "Aga-3" adlı yatla gezen grup, İstanbul'daki ulaşımlarında da deniz yolunu tercih etti.

KAYNAK: MAYNET 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Niran Ünsal yeniden açıldı! Gerekçesi çok tartışılacak

Niran Ünsal yeniden açıldı! Gerekçesi çok tartışılacak Niran Ünsal yeniden açıldı! Gerekçesi çok tartışılacak. Bir yıl önce tesettüre girip kapandığını söyleyen Niran Ünsal, işlerinin yolunda gitmemesinin ardından tekrar saçlarını açtı. Ünlü sanatçının bu kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Murat Yıldırım'ın eşine 30 saniye için 500 bin TL teklif etti

Murat Yıldırım'ın eşine 30 saniye için 500 bin TL teklif etti Murat Yıldırım'ın eşine 30 saniye için 500 bin TL teklif etti. Kuzey Afrika ülkelerinden Fas'a da açılan ünlü bir giyim markası, reklam yüzü yapmak istediği Murat Yıldırım'ın eşi İmane Elbani'ye 30 saniyelik reklam filmi için 500 bin TL teklif etti.

Acun Ilıcalı'nın 4 yaşındaki kızı ana dili gibi ingilizce konuşuyor

Acun Ilıcalı'nın 4 yaşındaki kızı ana dili gibi ingilizce konuşuyor Acun Ilıcalı'nın 4 yaşındaki kızı ana dili gibi ingilizce konuşuyor. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın 4 yaşındaki kızları İngilizce konuşmasıyla görenleri şaşırttı. Melisa'nın bu anlarını annesi Subaşı, Instagram'dan paylaştı.

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, kadın oldu

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, kadın oldu Ünlü oyuncu Zafer Algöz, kadın oldu. Kurtlar Vadisi'nin Yalçın Yıldız'ı ünlü yıldız oyuncu Zafer Algöz, yeni filmde izleyiciyi şaşırtacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET