• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DÜNYANIN EN ÜNLÜ ROCK GURUB'U SCORPİONS İSTANBUL'DA

Dünyanın en ünlü rock gruplarından Scorpions 50'nci yılını kutlamak için dünya turnesi kapsamında İstanbul'da da muhteşem bir performansa imza attı. 10 bin kişinin katıldığı konser Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşti. Scorpions grubunun öncesinde Şebnem Ferah ve TNK sahne aldı.

14 Temmuz 2016 Perşembe 12:01
Dünyanın en ünlü rock gurub'u Scorpions  İstanbul'da

Hayranlarını Türkçe 'Selamlar, nasılsınız' diyerek karşılayan rock gurubu Scorpions şarkılarını ekrana yansıtılan Türk Bayrağı eşliğinde söyledi. Konserin en güzel yanı ise 50 yıllık kariyerlerine rağmen grup üyelerinin seri hareketleri, detone olmayan sesleri ve canlı çalınmasına rağmen net duyulan enstürmanlardı.

 

Scorpions'un vokalisti Klaus Meine, "Yeniden İstanbul'da sahne almaktan dolayı mutluyuz" dedi. Konuşmanın ardından Scorpions hit olan "Still Loving You", "Wind of Change", "Rock You Like a Hurricane", "Send Me an Angel", "No One Like You", "Always Somewhere", "The Zoo" şarkılarını seslendirdi. Konserde Şebnem Ferah da "Sil Baştan", "Birileri Var", "Ya Hep Ya Hiç", "Mayın Tarlası", "Bu Aşk Fazla Sana" gibi şarkılarını seslendirdi.

 

POKEMON GO ÇILGINLIĞI

Konser alanı Pokemon Go oynayan kişilerin de ilgisini çekti. Konserler sırasında Pokemon toplayan hatrı sayılır derecede insan vardı. 5. kez gelen grubu izlemeye 10 binden fazla insan gelmesi seyircileri de şaşırttı.

 

YAT SPONSORU ALİ AĞAOĞLU

Ünlü rock grubu Scorpions, önceki gün özel jetleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Grup son anda Boğaz turu yapmak isteyince ünlü işadamı Ali Ağaoğlu da Türk misafirperverliğini gösterip yatını grup için tahsis etti. "Aga-3" adlı yatla gezen grup, İstanbul'daki ulaşımlarında da deniz yolunu tercih etti.

KAYNAK: MAYNET 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor! Önceki akşam Asmalımescit'te görüntülenen Usta oyuncu Şener Şen, "Setlere geri dönmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna "Teklif gelmiyor" yanıtını verdi.

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması. Müge Anlı, 16 yaşında gay barda sahne alan Aleyna Tilki ile ilgili konuşarak, "Çocukların yeri sahne değil, okuldur" dedi.

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı!

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi! Bir süre önce Damla Buket Çakıcı'yla tekrar birlikte çalışmaya başladıklarını açıklayan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşıma imza attı.

KÖŞE YAZARLARI