• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EBRU ŞALLI ÇIPLAK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI, GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı. Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen çıplak fotoğraf biran da Türkiye'nin gündemine oturdu. Peki o çıplak fotoğraf gerçekten Ebru Şallı'ya mı ait. 

21 Nisan 2017 Cuma 20:34
Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Ünlü manken Ebru Şallı'nın Snapchat hesabından çıplak fotoğrafını yayınladığı iddiası sosyal medyada gündem oldu.Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafı görenler gözlerine inanamadı. 

 

Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen Çıplak fotoğrafı görenler önce gözlerine inanamadı. Zira fotoğrafta ki çıplak kadın Ebru Şallı'ya benziyordu. Twitter'da biran da gündeme olan Ebru Şallı'nın çıplak fotoğraf olayı ise merak konusu oldu. Gerçektende o çıplak fotoğraf Ebru Şallı'ya mı aitti. 

 

Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafla ilgili ise menejeri bir açıklama yaptı. Ebru Şallı'nın menejeri söz konusu çıplak fotoğrafla ilgili yaptığı açıklamada, "Fotoğrafta ki kişi Ebru Şallı değil" açıklaması yaptı.

 

Menejer çıplak fotoğrafın EBru Şallı'ya ait olmadığını açıklarken sosyal medya kullanıcıları söz konusu fotoğrafta yer alan kişinin kim olduğunu ise merak etmeye başladı. Ebru Şallı'ya benzeyen ve Ebru Şallı olduğu iddia edilen çıplak kadının kim olduğu sorusunun yanıtı ise henüz cevaplanamadı. 

 


Ancak Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı ile ilgili dikkat çeken bir ayrıntı ise gözlerden kaçmadı. Ebru Şallı'nın menejeri her ne kadar çıplak fotoğrafın Ebru Şallı'ya ait olmadığını söylesede, EBru Şallı'nın daha önce çekindiği fotoğraflarda kullandığı cep telefonunun, çıplak fotoğrafta yer alan telefonla aynı olması ve telefonu tutarken soru işareti parmağının da çıplak fotoğrafta ki gibi aynı şekilde olması dikkat çekti. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı. Cansu Taşkın'ın sabah sporu yaptığı seksi kalça sıkılaştırma videosu 50 bin kişi tarafından izlendi. Cansu Taşkın'ın yürek hoplatan kalça sıkılaştırma videosu..

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok Semih Öztürk biyografisi

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok Semih Öztürk biyografisi SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok! Reyting rekorları kıran Survivor'da bu zamana kadar SMS oylamasında birinciliği kimseye kaptırmayan Semih Öztürk, bu hafta Serkay Tütüncü'ye boyun eğdi.

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru. Instagram’da 3,6 milyon kullanıcıya ulaşan Demet Akalın’ın en yakın rakibi ise 3,2 milyon takipçi ile Murat Boz oldu.

İşte Benim Stilim Ünlüler'de hangi ünlüler yarışacak

İşte Benim Stilim Ünlüler'de hangi ünlüler yarışacak İşte Benim Stilim Ünlüler’de kimler yarışaca. İşte Benim Stilim Ünlüler jürisi kimler.

KÖŞE YAZARLARI