• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EN İYİ BENİM YARIŞMASINDA SAMSUNLU GELİN ADAYI BEGÜM UMUR ELENDİ

En İyi Benim yarışmasında Samsun Alaçamlı gelin adayı Begüm Umur elendi! FOX TV ekralarında yayınlanan evlilik yarışmasında Samsun Alaçamlı 25 yaşındaki gelin adayı Begüm Umur elendi.

28 Ekim 2016 Cuma 12:20
En İyi Benim yarışmasında Samsunlu gelin adayı Begüm Umur elendi

En İyi Benim yarışmasında Samsun Alaçamlı gelin adayı Begüm Umur elendi! FOX TV ekralarında yayınlanan evlilik yarışmasında Samsun Alaçamlı 25 yaşındaki gelin adayı Begüm Umur elendi.

 

En iyi benim 28 ekim cuma günü Mustafa talip olan Samsunlu Begüm, Neslihan, Havva, ve Çağlayı evinde ağırlayacak ve final akşamında son kararını açıklayacak bakalım gün sonunda kimi seçecek. Selma hanım sabahtan hazırlıklara başlayarak kızları ağırladığında ikram edeceği yemekleri yapmaya başlarken Mustafa dışarı çıkarak her bir kıza ayrı ayrı hediye almaya çıktı en son hediyesini almadan önce Sivaslılar derneğine uğrayarak hemşerilerinin fikirlerini aldı selma hanım sarma mıhlama kek yapacak.


ilk eve gelen Havva oldu ikinci çağla geldi Selma hanımdan elbise dekolte eleştirisi aldı daha önce Çağlayı bu konuda uyarmasına rağmen eleştirilerinin dikkate alınmadığını gördüğünü Havva’ya ise dekolte yok eteğinin çok kısa olarak bu konuda eksi puan aldı eve üçüncü olarak gelen Samsun Alaçamlı Begümün elbisesi konusunda Selma hanımın eleştirisi hayal kırıklığı olarak belirtti. Eve son olarak gelen kişi Neslihan oldu Geçen hafta özgürün evin köpeği lady ile gelmişti fakat Selma hanımın evinde tüy döken hayvan istemediğini belirttiği için bugün köpeğini arkadaşına bırakarak geldi kıyafeti konusunda ise Selma hanım Neslihan’ın kendi uyarılarını dikkate aldığını bu durumun kendisini memnun ettiğini dile getirdi Neslihan mutfağa giderek Selma hanıma yardım edeceğini belirtti içeri gittiğinde ise diğer kızların kendisini beklemeden yemeye başladığını söyledi bu bilgi karşısında Selma hanım yanlış yaptıklarını söyledi.

 

 

 

Samsun Alaçamlı Begüm Neslihanın kendisi hakkında dün selma hanıma söylediklerini aktarırken bunu yanlış aktardığını sivasa giderim dediğini bu konuda farklı bir şey söylemediğini masada ise Mustafanın hadi şimdi Sivas’a gidelim şeklinde anladığını söylerken Selma hanım benimle dalgamı geçiyorsun diyerek tepkisini gösteriyor bu konuları daha atlatamadan Samsun Alaçamlı Begüm'ün kıyafet konusunun açılması Samsun Alaçamlı Begüm'ü zor durumda bıraktı. Masada kızlar birbirinin eksik yönlerini veya yan odada duyduklarını masaya dökmeleri ile hava çok gerilimli oldu. Bu süreçte Mustafa Neslihanı mutfağa davet ederek son kararı öncesinde onula konuştu Mustafa Neslihandan etkilendiğini dile getirirken.

Mutfakta Samsun Alaçamlı Begüm kendi kıyafetini nasıl bulduğunu dekolete oluo olmadığını sorarken Neslihan’ın ortalığı karıştırmaya çalıştığını dedikodu kazanı olduğunu belirtirken kıyafet konusunda ise bu şekilde kendisini dışarı çıkarmayacağını dile getirirken bu sırada masada Havva Samsun Alaçamlı Begüm'ün Mustafa denize düştüğümüzde annenimi benimi kurtarırsın sorusunu hatırlatması ile selma hanımın begüme olan eleştirileri artarken. Havva ve Mustafa mutfağa geçtiklerinde ise kendisini ağırladığı günün köydeki teyzeden Mustafa için atkı ördürdüğünü onu hediye etti masada ise begüm kendi kıyafetlerini beğenmediklerini belirtmelerine rağmen Mustafa’nın kıyafetinin beğendiğini belirtmesi sonucu Selma hanım bu durumun ailesi tarafından asla kabul edilmeyeceğini kendisini seçmesi durumunda ailesinden ayrı kalacağını söyleyerek tepki gösterirken begüm öyle olacak zaten demesi şaşkınlığa neden oldu. Mustafa geldiğinde ise mutfakta elbisesinden etkilenmediğini ama kıyafetinin güzel olduğunu söylediğini belirtti. Selma hanım bu kadar gerilim yeterli olduğunu hemen finale geçelim derken mutfağa geçti diğer kızlar hakkında Begümün kendisini şok ettiğini farklı konuştuğunu Neslihanın gammazcılık yaptığını ortayı karıştırdığını çağlanın kendisini savunduğunu ve diğer kızların Havvanın üstüne gittiklerini söylerken Selma hanım için Begüm ve Neslihanın kafasında elenecek isimler olduğunu anlıyoruz.


Mustafa Neslihan’a kemal paşa tatlısı alarak kendisinin istediği tatlının bu olduğu mesajını verirken hediye sahibi bu hediyeden memnun olduğunu belirterek afiyetle yiyeceğini belirtti. Begüme elbise alan Mustafanın hediyesi beğenilirken Çağlaya Sivasa ucu açık bilet aldı çağla ise ben yüzük bekliyordum demesine rağmen bu hediyeye bozulduğu görüldü. Havvaya ise oscar heykeli alırken başta çok heyecanlanırken heykelde yazan yılın en iyi dostuna alırken Havva bu hediyeye oldukça bozuldu.

 

Mustafa’nın ilk elediği isim Havva oldu ikinci olarak elediği isim olarak Samsun Alaçamlı  Begüm'ü belirleyerek onunla vedalaştı geriye çağla ve neslihan kalırken tercihini Çağla’dan yana kulandı böylece Mustafa Kimi seçti sorusu cevabını bulmuş oldu.

Medya Pusula

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Halk Müziğinin usta sanatçısı, Taşkın Doğanışık öldü! Taşkın Doğanışık kimdir

Halk Müziğinin usta sanatçısı, Taşkın Doğanışık öldü! Taşkın Doğanışık kimdir Halk Müziğinin usta sanatçısı, Taşkın Doğanışık öldü! Taşkın Doğanışık kimdir. Halk Müziğinin usta sanatçısı, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi Taşkın Doğanışık hayatını kaybetti.

Ayrılıkla ilgili Seda Sayan'ı çıldırtan iddia

Ayrılıkla ilgili Seda Sayan'ı çıldırtan iddia Ayrılıkla ilgili Seda Sayan'ı çıldırtan iddia. Erkan Çelik'in bazı malları kendi üzerine devretmesini istediği iddiasına yanıt veren Seda Sayan, "Erkan'ın kendi üzerine mal istemesi asılsızdır. Ben ona balık tutmayı öğrettim" dedi.

Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü

Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü. Ünlü oyuncu Başak Sayan'ın sosyal medyada paylaşılan 'hamile pozları' olay yarattı. Başak Sayan konuyla ilgili açıklama yaptı.

Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı

Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı. Kanal D'nin dün akşam başlayan 'Kara Yazı' dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Oyunculardan en çok Derya Uluçınar'ı oynayan Gülper Özdemir'in kim olduğu merak edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET