• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ERKEK CEKET MODELLERİ

Erkek ceket ürünleri hem sportif giyimler için günlük yaşamda hem de ciddi bir iş toplantısında tercih edilebilir ürünler olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 13:33
Erkek ceket modelleri

Erkek ceket ürünleri hem sportif giyimler için günlük yaşamda hem de ciddi bir iş toplantısında tercih edilebilir ürünler olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Özellikle farklı ürünlerinde piyasada sıkça kendine yer bulmalarıyla birlikte erkek ceket ürünleri belli tabuları yıkarak hemen hemen her ürünle birlikte kombinlenebilir bir hal almıştır. Sadece belli kumaş türleri ile birlikte değil hem kot hem de spor bir tişört üzerine giyilebilirler. Bunun yanı sıra daha resmi kıyafetlerde de tercih edilebilen ceket ürünleri geniş ve yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Düğmelerin konumlandırılmasının değişkenliğiyle bile kişiye farklı havalar katan ceketler erkeklerin farklı tarzlara sahip olmasını son derece kolaylaştırıcı ürünlerdir. Ceketler aynı zamanda bir nevi şıklığın şifresidir.

 

Yaka ceplerine koyulan güzel bir aksesuarla da beslenebilir olmaları beyefendiliğe beyefendilik katar tarzdadır. Ayrıca her yaş grubuna hitap edebiliyor olması da yoğun tercih sebepleri arasındadır. Kış aylarında paltoların altında ki yerlerini kolayca almaları da erkekleri soğuk kış havalarında rahatlatan bir diğer unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Erkek ceket ürünlerine http://www.damattween.com/erkek-ceket-modelleri.html adresinden erişebilir ve dilediğiniz gibi inceledikten sonra aklınıza yatmayan konuları müşteri hizmetleri hattından firma çalışanları ile istişare edebilirsiniz. Farklı bedenlerde ve %80’e varan indirimlerden faydalanabileceğiniz Damattween çevrimiçi mağazaları sizlere tarzın ve seçkinliğin kapılarını sonuna kadar aralamaktadır. Ayrıca sağlanan beden ölçüm tablosu ile de ürünleri tam olarak kendi bedeninize göre seçebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti! Dün gece Beyaz Show'un konuğu Bengü'ye Beyaz ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. "Seni Eskişehir'de gezdireyim, etkileşim olur" dedikten sonra "Camiada son kalan iki bekarız" diyerek herkesi güldürdü.

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu! Dün gecenin en çok izlenen dizilerinden olan Kiralık Aşk'ta izleyiciler, Ömer ve Defne'nin tutkulu öpüşme sahnesine kilitlendi.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı! İki yıl önce evlenen ve geçtiğimiz günlerde boşanacaklarını açıklayan Gülben Ergen ve Erhan Çelik, yoğun iş tempolarından dolayı mahkemeye gidemedi.

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi! Ünlü aktris Aniston, katıldığı TV şovunda 'sır itiraf ettirme oyunu'nda uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hatta hostesle ilişki yaşadığını kabul etti. Aniston'ın cevapları kafaları karıştırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET