• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ERKEK CEKET MODELLERİ

Erkek ceket ürünleri hem sportif giyimler için günlük yaşamda hem de ciddi bir iş toplantısında tercih edilebilir ürünler olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 13:33
Erkek ceket modelleri

Erkek ceket ürünleri hem sportif giyimler için günlük yaşamda hem de ciddi bir iş toplantısında tercih edilebilir ürünler olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Özellikle farklı ürünlerinde piyasada sıkça kendine yer bulmalarıyla birlikte erkek ceket ürünleri belli tabuları yıkarak hemen hemen her ürünle birlikte kombinlenebilir bir hal almıştır. Sadece belli kumaş türleri ile birlikte değil hem kot hem de spor bir tişört üzerine giyilebilirler. Bunun yanı sıra daha resmi kıyafetlerde de tercih edilebilen ceket ürünleri geniş ve yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Düğmelerin konumlandırılmasının değişkenliğiyle bile kişiye farklı havalar katan ceketler erkeklerin farklı tarzlara sahip olmasını son derece kolaylaştırıcı ürünlerdir. Ceketler aynı zamanda bir nevi şıklığın şifresidir.

 

Yaka ceplerine koyulan güzel bir aksesuarla da beslenebilir olmaları beyefendiliğe beyefendilik katar tarzdadır. Ayrıca her yaş grubuna hitap edebiliyor olması da yoğun tercih sebepleri arasındadır. Kış aylarında paltoların altında ki yerlerini kolayca almaları da erkekleri soğuk kış havalarında rahatlatan bir diğer unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Erkek ceket ürünlerine http://www.damattween.com/erkek-ceket-modelleri.html adresinden erişebilir ve dilediğiniz gibi inceledikten sonra aklınıza yatmayan konuları müşteri hizmetleri hattından firma çalışanları ile istişare edebilirsiniz. Farklı bedenlerde ve %80’e varan indirimlerden faydalanabileceğiniz Damattween çevrimiçi mağazaları sizlere tarzın ve seçkinliğin kapılarını sonuna kadar aralamaktadır. Ayrıca sağlanan beden ölçüm tablosu ile de ürünleri tam olarak kendi bedeninize göre seçebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı

Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5'in fragmanında yer alan Azerbaycanlı boksörün Recep İvedik'ten yumruk yediği sahnenin filmden kaldırıldığını duyurdu.

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu. Şarkıcı Rita Ora, sosyal medya hesabında 11 milyon takipçiye ulaşınca kutlama için iç çamaşırına kadar soyundu.

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi. Skandallarıyla gündemden düşmeyen izdivaç programının gözde gelin adaylarından Naz'a damat adayı Ali'nin araba hediye etmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu. Sosyal medya hesabından cesur mutfak pozu paylaşan sosyetik güzel Eda Taşpınar için "At yavrusu mübarek" şeklinde yorumlar yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET