• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ERKEK CEKET MODELLERİ

Erkek ceket ürünleri hem sportif giyimler için günlük yaşamda hem de ciddi bir iş toplantısında tercih edilebilir ürünler olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 13:33
Erkek ceket modelleri

Erkek ceket ürünleri hem sportif giyimler için günlük yaşamda hem de ciddi bir iş toplantısında tercih edilebilir ürünler olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Özellikle farklı ürünlerinde piyasada sıkça kendine yer bulmalarıyla birlikte erkek ceket ürünleri belli tabuları yıkarak hemen hemen her ürünle birlikte kombinlenebilir bir hal almıştır. Sadece belli kumaş türleri ile birlikte değil hem kot hem de spor bir tişört üzerine giyilebilirler. Bunun yanı sıra daha resmi kıyafetlerde de tercih edilebilen ceket ürünleri geniş ve yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Düğmelerin konumlandırılmasının değişkenliğiyle bile kişiye farklı havalar katan ceketler erkeklerin farklı tarzlara sahip olmasını son derece kolaylaştırıcı ürünlerdir. Ceketler aynı zamanda bir nevi şıklığın şifresidir.

 

Yaka ceplerine koyulan güzel bir aksesuarla da beslenebilir olmaları beyefendiliğe beyefendilik katar tarzdadır. Ayrıca her yaş grubuna hitap edebiliyor olması da yoğun tercih sebepleri arasındadır. Kış aylarında paltoların altında ki yerlerini kolayca almaları da erkekleri soğuk kış havalarında rahatlatan bir diğer unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Erkek ceket ürünlerine http://www.damattween.com/erkek-ceket-modelleri.html adresinden erişebilir ve dilediğiniz gibi inceledikten sonra aklınıza yatmayan konuları müşteri hizmetleri hattından firma çalışanları ile istişare edebilirsiniz. Farklı bedenlerde ve %80’e varan indirimlerden faydalanabileceğiniz Damattween çevrimiçi mağazaları sizlere tarzın ve seçkinliğin kapılarını sonuna kadar aralamaktadır. Ayrıca sağlanan beden ölçüm tablosu ile de ürünleri tam olarak kendi bedeninize göre seçebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Fatih Terim'in kızı Buse Terim anne oldu! Buse Terim'in kızının ismi nedir?

Fatih Terim'in kızı Buse Terim anne oldu! Buse Terim'in kızının ismi nedir? Fatih Terim'in kızı Buse Terim anne oldu! Buse Terim'in kızının ismi nedir? Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın “Nil” adını koyduğu kızı dünyaya geldi.

Acun Ilıcalı'dan flaş TV8,5 spor kanalı kararı: O program olmayacak

Acun Ilıcalı'dan flaş TV8,5 spor kanalı kararı: O program olmayacak Acun Ilıcalı'dan flaş TV8,5 spor kanalı kararı: O program olmayacak! Yeni kanalı TV8,5'u açan Acun Ilıcalı, kanalda sadece spor yayını olmayacağını duyurdu, "Sporla ilgili tartışma programı yapmayacağım." dedi.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil gece kulübünde görüntülendi

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil gece kulübünde görüntülendi Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil gece kulübünde görüntülendi! Babasının uyarılarını dikkate almayan Yasmin Erbil, dans ederken kendisinden geçmiş olduğu kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

15 yaşındaki Maddox babası Brad Pitt'i görmek istemedi

15 yaşındaki Maddox babası Brad Pitt'i görmek istemedi 15 yaşındaki Maddox babası Brad Pitt'i görmek istemedi! Boşanma kararı alan Brangelina çiftinin 15 yaşındaki oğlu Maddox, Brad Pitt'i görmek istemedi.

KÖŞE YAZARLARI