• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ERSİN DEMİR, İSMİHAN AKTEPE İLE EVLENDİ

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Basın Danışmanı Ersin Demir ile İsmihan Aktepe Atakum ilçesinde bulunan Yalı Cafe'de dünya evine girdi.

16 Ağustos 2016 Salı 11:46
Ersin Demir, İsmihan Aktepe ile evlendi

Samsun'un Atakum ilçesinde Yalı Cafe'de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine giren Ersin ve İsmihan çiftinin düğününde davetliler oyun havalarıyla güzel vakit geçirdiler.


Heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunan Ersin ve İsmihan çiftinin kalabalık bir katılımla gerçekleşen düğün merasiminde tebrik ve hediyeleri kabul etti.


Ersin ve İsmihan çiftinin düğüne törenine, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Mahmut Erdoğan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni, İnternet Medya Bilişim Federasyonu (İMEF) Samsun İl Temsilcisi ve 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haydar Öztürk sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Samsun'da görev yapan basın mensupları ile çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu iken spor salonunda geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata giren Kenan Işık'ın sağlı durumu ciddiyetini koruyor.

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor! Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya programında yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek "Sosyal medya hesabımı da kapatacağım" dedi.

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı! 'Sen Benim Herşeyimsin' filminde rol alan ve dublör kullanmayan Tolga Çevik, 10'uncu kattan aşağıya atladı.

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor! İlgiyle izlenen şaka programlarından 'Çok Aramızda'yı bırakacağını açıklayan Demet Akbağ, "Böyle şeyler uzayınca tadı kaçıyor. Onların devam edesi varsa da benim yok" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET