• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ERSİN DEMİR, İSMİHAN AKTEPE İLE EVLENDİ

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Basın Danışmanı Ersin Demir ile İsmihan Aktepe Atakum ilçesinde bulunan Yalı Cafe'de dünya evine girdi.

16 Ağustos 2016 Salı 11:46
Ersin Demir, İsmihan Aktepe ile evlendi

Samsun'un Atakum ilçesinde Yalı Cafe'de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine giren Ersin ve İsmihan çiftinin düğününde davetliler oyun havalarıyla güzel vakit geçirdiler.


Heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunan Ersin ve İsmihan çiftinin kalabalık bir katılımla gerçekleşen düğün merasiminde tebrik ve hediyeleri kabul etti.


Ersin ve İsmihan çiftinin düğüne törenine, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Mahmut Erdoğan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni, İnternet Medya Bilişim Federasyonu (İMEF) Samsun İl Temsilcisi ve 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haydar Öztürk sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Samsun'da görev yapan basın mensupları ile çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

Beren Saat, Bohem Saat oldu! Kimse tanıyamadı

Beren Saat, Bohem Saat oldu! Kimse tanıyamadı Beren Saat, Bohem Saat oldu! Kimse tanıyamadı. Oyuncu Beren Saat, şıklığı ve tarzıyla hep gündeme geliyordu, Nişantaşı'nda öyle bir görüntülendi ki görenler gözlerine inanamadı.

Yeşilçam oyuncusu Nimet Alp'ın cenaze törenine kimse gitmedi

Yeşilçam oyuncusu Nimet Alp'ın cenaze törenine kimse gitmedi Yeşilçam oyuncusu Nimet Alp'ın cenaze törenine kimse gitmedi. Yeşilçam'a 'Gecekondu Yosması' adıyla damgasını vuran 88 yaşındaki Nimet Alp, düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi. Alp'in cenazesine sanat camiasında kimse katılmadı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET