• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ERSİN DEMİR, İSMİHAN AKTEPE İLE EVLENDİ

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Basın Danışmanı Ersin Demir ile İsmihan Aktepe Atakum ilçesinde bulunan Yalı Cafe'de dünya evine girdi.

16 Ağustos 2016 Salı 11:46
Ersin Demir, İsmihan Aktepe ile evlendi

Samsun'un Atakum ilçesinde Yalı Cafe'de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine giren Ersin ve İsmihan çiftinin düğününde davetliler oyun havalarıyla güzel vakit geçirdiler.


Heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunan Ersin ve İsmihan çiftinin kalabalık bir katılımla gerçekleşen düğün merasiminde tebrik ve hediyeleri kabul etti.


Ersin ve İsmihan çiftinin düğüne törenine, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Mahmut Erdoğan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni, İnternet Medya Bilişim Federasyonu (İMEF) Samsun İl Temsilcisi ve 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haydar Öztürk sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Samsun'da görev yapan basın mensupları ile çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 filmini sinemalarda kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 ne kadar hasılat yaptı.

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu. ABD'de düzenlenen bir güzellik yarışmasında dikkatleri üzerine çeken başörtülü manken Halima Aden, güzelliğiyle Amerika'yı kasıp kavuruyor.

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi. Hadise, Hakan Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen partiye katıldı. Dj kabinine giren Hadise, Sabancı için "Ölürüm Sana" şarkısını çaldı.

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu. 'İncirler olana kadar' şarkısıyla üne kavuşan İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET