• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ERSİN DEMİR, İSMİHAN AKTEPE İLE EVLENDİ

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Basın Danışmanı Ersin Demir ile İsmihan Aktepe Atakum ilçesinde bulunan Yalı Cafe'de dünya evine girdi.

16 Ağustos 2016 Salı 11:46
Ersin Demir, İsmihan Aktepe ile evlendi

Samsun'un Atakum ilçesinde Yalı Cafe'de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine giren Ersin ve İsmihan çiftinin düğününde davetliler oyun havalarıyla güzel vakit geçirdiler.


Heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunan Ersin ve İsmihan çiftinin kalabalık bir katılımla gerçekleşen düğün merasiminde tebrik ve hediyeleri kabul etti.


Ersin ve İsmihan çiftinin düğüne törenine, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Mahmut Erdoğan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni, İnternet Medya Bilişim Federasyonu (İMEF) Samsun İl Temsilcisi ve 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haydar Öztürk sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Samsun'da görev yapan basın mensupları ile çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması. Müge Anlı, 16 yaşında gay barda sahne alan Aleyna Tilki ile ilgili konuşarak, "Çocukların yeri sahne değil, okuldur" dedi.

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı!

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi! Bir süre önce Damla Buket Çakıcı'yla tekrar birlikte çalışmaya başladıklarını açıklayan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşıma imza attı.

Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti

Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti. 1980'li yıllara Dead or Alive adlı grubuyla damga vuran ve son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarla gündeme gelen Pete Burns, 57 yaşında ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI