• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ERSİN DEMİR, İSMİHAN AKTEPE İLE EVLENDİ

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Basın Danışmanı Ersin Demir ile İsmihan Aktepe Atakum ilçesinde bulunan Yalı Cafe'de dünya evine girdi.

16 Ağustos 2016 Salı 11:46
Ersin Demir, İsmihan Aktepe ile evlendi

Samsun'un Atakum ilçesinde Yalı Cafe'de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine giren Ersin ve İsmihan çiftinin düğününde davetliler oyun havalarıyla güzel vakit geçirdiler.


Heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunan Ersin ve İsmihan çiftinin kalabalık bir katılımla gerçekleşen düğün merasiminde tebrik ve hediyeleri kabul etti.


Ersin ve İsmihan çiftinin düğüne törenine, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Mahmut Erdoğan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni, İnternet Medya Bilişim Federasyonu (İMEF) Samsun İl Temsilcisi ve 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haydar Öztürk sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Samsun'da görev yapan basın mensupları ile çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu. Şarkıcı Rita Ora, sosyal medya hesabında 11 milyon takipçiye ulaşınca kutlama için iç çamaşırına kadar soyundu.

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi. Skandallarıyla gündemden düşmeyen izdivaç programının gözde gelin adaylarından Naz'a damat adayı Ali'nin araba hediye etmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu. Sosyal medya hesabından cesur mutfak pozu paylaşan sosyetik güzel Eda Taşpınar için "At yavrusu mübarek" şeklinde yorumlar yapıldı.

Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi

Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi. O ses Türkiye jüri üyesi ünlü sanatçı Hadise'nin Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise Hakan Sabancı'nın arabasına binerken görüntülendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET