• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FARKLI MODELLER İLE FARKLI GÖRÜNÜN

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir. 

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:05
Farklı modeller ile farklı görünün

 

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir.  Farklı kesim türlerinde ve farklı tarzlarda yüzlerce ve hatta belki de binlerce modelin bulunduğu bu ürünler kişilerin özel zevkline göre de düzenlenebilmektedir. Kıyafetlerin özelleştirilebilmesi sayesinde insanların kendini tek düze kıyafet yapılarından ve stillerden kurtarması mümkündür. Özellikle en mutlu günün de başka erkeklerden daha farklı görünmek isteyen beyler bu yöntemi tercih ederek kişisel isteklerini bir kıyafet ile karşısında ki insanlara yansıtabilir. Her vücut yapısına göre giyilmesi gereken tarz ve stil farklılık gösterebilmektedir. Bir mankenin üzerinde güzel duran kıyafet farklı bir insanın üzerinde de güzel duracak diye bir kaide yoktur.

 

Bu sebepten dolayı damatlık modelleri seçilirken kişinin kendi vücut yapısını ve beklentilerini iyi belirlemesi ve belirtmesi son derece büyük önem arz eder. Özellikle tercih edilen mağazanın ürün yelpazesi ve terzilik hizmetlerinin önemi son derece büyüktür. Damatlık modelleri ne kadar çeşitli olsa da o gün farklı ve özel görünmek isteyen beyler seçim yaparken biraz zorlanabilir. Aynı zamanda birçok insan kalite ve uygun fiyatın bir arada bulunmasını bekler ve alışverişinde temel kriter olarak bu noktaya parmak basar. Dilediğiniz uygunlukta ve kalite de ürünleri incelemek için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresinde ki ürünlere göz atabilir ve damattween farklıyla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı. Ünlü manken Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer'in ayrılma kararı almalarının nedeni ortaya çıktı. Şahin, vücudu bozulur diye çocuk istemediğini söyleyince çift ayrılık kararı almış.

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu. Cumartesi akşamı 'fizy Kış Konserleri' kapsamında sevenleriyle buluşan İrem Derici, 'Evlenmene Bak' şarkısını seslendirirken giydiği gelinlikle hayranlarını şaşırttı.

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti. Ünlü oryantal Asena, Google ve bazı internet sitelerindeki ateşli pozlarını sildirmek için kolları sıvadı. Asena, evli çıkan sevgilisi Hasan Dere ile geçmişe sünger çekmek istiyor.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karara imza atarak Amerika'ya taşınan Yasemin Kay Allen, geri dönmek istiyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET