• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FARKLI MODELLER İLE FARKLI GÖRÜNÜN

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir. 

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:05
Farklı modeller ile farklı görünün

 

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir.  Farklı kesim türlerinde ve farklı tarzlarda yüzlerce ve hatta belki de binlerce modelin bulunduğu bu ürünler kişilerin özel zevkline göre de düzenlenebilmektedir. Kıyafetlerin özelleştirilebilmesi sayesinde insanların kendini tek düze kıyafet yapılarından ve stillerden kurtarması mümkündür. Özellikle en mutlu günün de başka erkeklerden daha farklı görünmek isteyen beyler bu yöntemi tercih ederek kişisel isteklerini bir kıyafet ile karşısında ki insanlara yansıtabilir. Her vücut yapısına göre giyilmesi gereken tarz ve stil farklılık gösterebilmektedir. Bir mankenin üzerinde güzel duran kıyafet farklı bir insanın üzerinde de güzel duracak diye bir kaide yoktur.

 

Bu sebepten dolayı damatlık modelleri seçilirken kişinin kendi vücut yapısını ve beklentilerini iyi belirlemesi ve belirtmesi son derece büyük önem arz eder. Özellikle tercih edilen mağazanın ürün yelpazesi ve terzilik hizmetlerinin önemi son derece büyüktür. Damatlık modelleri ne kadar çeşitli olsa da o gün farklı ve özel görünmek isteyen beyler seçim yaparken biraz zorlanabilir. Aynı zamanda birçok insan kalite ve uygun fiyatın bir arada bulunmasını bekler ve alışverişinde temel kriter olarak bu noktaya parmak basar. Dilediğiniz uygunlukta ve kalite de ürünleri incelemek için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresinde ki ürünlere göz atabilir ve damattween farklıyla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu. ABD'de düzenlenen bir güzellik yarışmasında dikkatleri üzerine çeken başörtülü manken Halima Aden, güzelliğiyle Amerika'yı kasıp kavuruyor.

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi. Hadise, Hakan Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen partiye katıldı. Dj kabinine giren Hadise, Sabancı için "Ölürüm Sana" şarkısını çaldı.

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu. 'İncirler olana kadar' şarkısıyla üne kavuşan İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı.

Sahnede bayılan Bahar Candan'a Kerimcan'dan anında müdahale

Sahnede bayılan Bahar Candan'a Kerimcan'dan anında müdahale Sahnede bayılan Bahar Candan'a Kerimcan'dan anında müdahale! İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan, Bülent Ersoy taklidi yaparak sahnede bayılınca, Kerimcan Durmaz duruma el attı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET