• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FARKLI MODELLER İLE FARKLI GÖRÜNÜN

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir. 

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:05
Farklı modeller ile farklı görünün

 

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir.  Farklı kesim türlerinde ve farklı tarzlarda yüzlerce ve hatta belki de binlerce modelin bulunduğu bu ürünler kişilerin özel zevkline göre de düzenlenebilmektedir. Kıyafetlerin özelleştirilebilmesi sayesinde insanların kendini tek düze kıyafet yapılarından ve stillerden kurtarması mümkündür. Özellikle en mutlu günün de başka erkeklerden daha farklı görünmek isteyen beyler bu yöntemi tercih ederek kişisel isteklerini bir kıyafet ile karşısında ki insanlara yansıtabilir. Her vücut yapısına göre giyilmesi gereken tarz ve stil farklılık gösterebilmektedir. Bir mankenin üzerinde güzel duran kıyafet farklı bir insanın üzerinde de güzel duracak diye bir kaide yoktur.

 

Bu sebepten dolayı damatlık modelleri seçilirken kişinin kendi vücut yapısını ve beklentilerini iyi belirlemesi ve belirtmesi son derece büyük önem arz eder. Özellikle tercih edilen mağazanın ürün yelpazesi ve terzilik hizmetlerinin önemi son derece büyüktür. Damatlık modelleri ne kadar çeşitli olsa da o gün farklı ve özel görünmek isteyen beyler seçim yaparken biraz zorlanabilir. Aynı zamanda birçok insan kalite ve uygun fiyatın bir arada bulunmasını bekler ve alışverişinde temel kriter olarak bu noktaya parmak basar. Dilediğiniz uygunlukta ve kalite de ürünleri incelemek için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresinde ki ürünlere göz atabilir ve damattween farklıyla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu

Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu. Telefonla bağlandığı canlı yayında boşanma sürecini hala atlatamadığını belirten Yeşim Salkım, "O dönem rahim kanseri teşhisi konuldu. Rahmim alındı" dedi.

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı. Son dönemlerde Serdar Ortaç'tan boşanacağı yönünde haberler çıkan Chloe Loughnan, İrem Derici'nin de göğüs estetiği yaptırdığı hastanede özel bir operasyon geçirdi.

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir?

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, oyuncu sevgilisi İsmail Demirci ile aile arasında mütevazı bir törenle nişanlandı. İçerde dizisinde 'Melek' karakteriyle tanınan Bensu Soral, ablasının nişan sevincini yaşadı.

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme. Acun'un TIR üzerinde poz vererek Instagram'dan yaptığı Survivor 2017 paylaşımına, Avatar Atakan aracıyla çektiği videoyla gönderme yapıp, "2018'de kiralayabilirim" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET