• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FARKLI MODELLER İLE FARKLI GÖRÜNÜN

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir. 

03 Ağustos 2016 Çarşamba 12:05
Farklı modeller ile farklı görünün

 

Damatlık modelleri her keseye, giyim tarzına ve vücut yapısına göre farklılık gösterebilen geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir.  Farklı kesim türlerinde ve farklı tarzlarda yüzlerce ve hatta belki de binlerce modelin bulunduğu bu ürünler kişilerin özel zevkline göre de düzenlenebilmektedir. Kıyafetlerin özelleştirilebilmesi sayesinde insanların kendini tek düze kıyafet yapılarından ve stillerden kurtarması mümkündür. Özellikle en mutlu günün de başka erkeklerden daha farklı görünmek isteyen beyler bu yöntemi tercih ederek kişisel isteklerini bir kıyafet ile karşısında ki insanlara yansıtabilir. Her vücut yapısına göre giyilmesi gereken tarz ve stil farklılık gösterebilmektedir. Bir mankenin üzerinde güzel duran kıyafet farklı bir insanın üzerinde de güzel duracak diye bir kaide yoktur.

 

Bu sebepten dolayı damatlık modelleri seçilirken kişinin kendi vücut yapısını ve beklentilerini iyi belirlemesi ve belirtmesi son derece büyük önem arz eder. Özellikle tercih edilen mağazanın ürün yelpazesi ve terzilik hizmetlerinin önemi son derece büyüktür. Damatlık modelleri ne kadar çeşitli olsa da o gün farklı ve özel görünmek isteyen beyler seçim yaparken biraz zorlanabilir. Aynı zamanda birçok insan kalite ve uygun fiyatın bir arada bulunmasını bekler ve alışverişinde temel kriter olarak bu noktaya parmak basar. Dilediğiniz uygunlukta ve kalite de ürünleri incelemek için http://www.damattween.com/erkek-smokin-modelleri.html adresinde ki ürünlere göz atabilir ve damattween farklıyla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor! İşe iade davasını kazandıktan sonra sosyal medyada taciz edildiğini belirten Zuhal Şengül kendisine atılan mesajları sosyal medyada ifşa etmeye başladı.

ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı

ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı! ABD' 14 yaşındaki öğrencisiyle birlikte olan Nicole Wilfinger isimli öğretmen, 38 ila 72 ay arasında hapis cezasına çarptırıldı..

Pınar Altuğ tam 8 yıl sonra podyumların tozunu attırdı

Pınar Altuğ tam 8 yıl sonra podyumların tozunu attırdı Pınar Altuğ tam 8 yıl sonra podyumların tozunu attırdı! Kansersiz Yaşam Derneği yararına düzenlenen defilede, Pınar Altuğ 8 yıl aradan sonra podyuma çıktı. Göz alıcı kırmızı tulumu ile yıllar sonra bile fit olduğunu gözler önüne serdi.

Dağ 2 filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, ne kadar para aldı

Dağ 2 filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, ne kadar para aldı Dağ 2 filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, ne kadar para aldı! Dağ 2 filminde rol alan Ufuk Bayraktar, yaptığı anlaşmada filmin gişe başarısından %10'luk ücret alacaktı. 1 milyon 800 bin civarı kişiyi salona çeken filmden 800 bin TL elde etmiş oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET