• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜLBEN ERGEN'DEN SURİYELİLERİ İSTEMİYORUM TWEETİ

Gülben Ergen'den Suriyelileri İstemiyorum tweeti. Ünlü sanatçı Gülben Ergen'in Twitter'de #suriyelileriistemiyorum etiketi ile yayınladığı mesaj gündeme oturdu.

11 Temmuz 2016 Pazartesi 18:11
Gülben Ergen'den Suriyelileri İstemiyorum tweeti

Gülben Ergen'den Suriyelileri İstemiyorum tweeti. Ünlü sanatçı Gülben Ergen'in Twitter'de  #suriyelileriistemiyorum etiketi ile yayınladığı mesaj gündeme oturdu. 

 

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in Suriyeliler ile ilgili tweeti takipçileri tarafından tepki gördü. 

 

Twitter'da açılan #suriyelileriistemiyorum etiketiyle tweet atıp tepkisini ortaya koyan Gülben Ergen'i takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu.

 

Son günlerde Suriyeli sığınmacılara vatandaşlık verilmesiyle ilgili başlayan tartışmalar sosyal medyaya da taştı. Suriyelilere vatandaşlık verilmesini istemeyenler micro paylaşım sitesi Twitter'da #suriyelileriistemiyoruz diye etiket açıp tepkilerini paylaştı.GÜLBEN ERGEN DE O ETİKETLE TWEET ATTI

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen de #suriyelileriistemiyorum etiketiyle tweet attı. Ergen tweetinde "#suriyelileriistemiyorum dersen,ülkende bombalar patladığında hatırlatırlar sana bunu,canını kurtarmak için sığınmak zorunda olursan bir gün" dedi.

 

 

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTULAR

Ancak Ergen'in paylaşımına birçok takipçisinden tepki geldi. Tweet'i Bodrum'dan atmasından başlayıp, Suriyeli çocuğu evlat edinmesi gerektiğine varana kadar birçok konuyla ilgili ünlü şarkıcıyı eleştiri yağmuruna tuttular.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Kiralık Aşk ekranlara veda ediyor: Kiralık Aşk son bölümü ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk ekranlara veda ediyor: Kiralık Aşk son bölümü ne zaman yayınlanacak Kiralık Aşk ekranlara veda ediyor: Kiralık Aşk son bölümü ne zaman yayınlanacak. Kiralık Aşk dizisi20 Ocak 2017 günü yayınlanacak son bölümü ile ekranlara veda edecek. Kiralık Aşk oyuncusu Nergis Kumbasar dizinin bitecek olması nedeniyle gözyaşlarına boğuldu.

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu. Şarkıcı Rita Ora, sosyal medya hesabında 11 milyon takipçiye ulaşınca kutlama için iç çamaşırına kadar soyundu.

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi. Skandallarıyla gündemden düşmeyen izdivaç programının gözde gelin adaylarından Naz'a damat adayı Ali'nin araba hediye etmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu. Sosyal medya hesabından cesur mutfak pozu paylaşan sosyetik güzel Eda Taşpınar için "At yavrusu mübarek" şeklinde yorumlar yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET