• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜLŞEN BANGIR BANGIR İLE İREM DERİCİ'NİN YOU TUBE REKORUNU TOKATLAMIŞ

Gülşen Bangır Bangır ile İrem Derici'nin You Tube rekorunu tokatlamış. İrem Derici, Gülşen'in kendisini tokatladığını itiraf etti. İrem Derici, You Tube'de Kalbimin Tek Sahibine şarkısının tıklanmasını Gülşen'in Bangır Bangır şarkısıyla geçtiğini söyledi.

26 Temmuz 2016 Salı 18:48
Gülşen Bangır Bangır ile İrem Derici'nin You Tube rekorunu tokatlamış

İrem Derici Antalya'da sahne alacağı konser öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Gülşen'den büyük tokat yediğini itiraf etti.

 

İrem Derici önceki akşam Antalya’daki Starlight Resort Hotel’de sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerle gerçekleştirdiği sohbette İrem Derici, ‘YouTube tıklamalarında elinize su döken yok’ sözleri üzerine şu açıklamayı yaptı: “Var canım, nasıl yok? Gülşen ‘Bangır Bangır’la leğenle su döktü valla. 2 yıldır ‘Kalbimin Tek Sahibine’ Türkiye’nin ilk 100 milyona ulaşan videosu diye geziyordum ortada. Büyük tokatladı beni. Ama halimden memnunum, değilim dersem Allah çarpar!”


Geçtiğimiz Mart ayında Rıza Esendemir ile yollarını ayıran ve 3 aydır Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le birlikte olan İrem Derici, ilişkisi hakkında “Hayatımda ilk defa fotoğraf çektirme ihtiyacı duymuyorum. O kadar kıymetli anlar yaşıyorum ki hepsini zihnime kazımak istiyorum. Keyfim yerinde, özel bir şey yaşıyorum. Ulvi mi demeli, nasıl tarif etmeli bilmiyorum. Ne dillendirmek ne ortaya dökmek istiyorum. Klişe dışı bir ilişki bu ve öyle kalsın istiyorum!” şeklinde konuştu.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı

80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı 80 yaşıdaki Aydemir Akbaş genç kızın dudaklarına yapıştı! Eşref Karakaş isimli Kore gazisinin hikayesinin anlatıldığı 'Alemde 1 Gece' filmine 80 yaşındaki Aydemir Akbaş'ın Güney Koreli oyuncu Jae Hwa ile öpüşmesi damga vuracak.

Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı

Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı Güben Ergen'in fiyatı boşandıktan sonra 3 kat arttı! Eşi Erhan Çelik ile boşanma kararı alan Gülben Ergen, magazin gündemini meşgul ettikten sonra yılbaşı ücretini geçen seneye göre 3 kat arttırarak, en yüksek ücret alan 3. ünlü oldu.

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu iken spor salonunda geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata giren Kenan Işık'ın sağlı durumu ciddiyetini koruyor.

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor! Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya programında yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek "Sosyal medya hesabımı da kapatacağım" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET