• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GÜLŞEN BANGIR BANGIR İLE İREM DERİCİ'NİN YOU TUBE REKORUNU TOKATLAMIŞ

Gülşen Bangır Bangır ile İrem Derici'nin You Tube rekorunu tokatlamış. İrem Derici, Gülşen'in kendisini tokatladığını itiraf etti. İrem Derici, You Tube'de Kalbimin Tek Sahibine şarkısının tıklanmasını Gülşen'in Bangır Bangır şarkısıyla geçtiğini söyledi.

26 Temmuz 2016 Salı 18:48
Gülşen Bangır Bangır ile İrem Derici'nin You Tube rekorunu tokatlamış

İrem Derici Antalya'da sahne alacağı konser öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Gülşen'den büyük tokat yediğini itiraf etti.

 

İrem Derici önceki akşam Antalya’daki Starlight Resort Hotel’de sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerle gerçekleştirdiği sohbette İrem Derici, ‘YouTube tıklamalarında elinize su döken yok’ sözleri üzerine şu açıklamayı yaptı: “Var canım, nasıl yok? Gülşen ‘Bangır Bangır’la leğenle su döktü valla. 2 yıldır ‘Kalbimin Tek Sahibine’ Türkiye’nin ilk 100 milyona ulaşan videosu diye geziyordum ortada. Büyük tokatladı beni. Ama halimden memnunum, değilim dersem Allah çarpar!”


Geçtiğimiz Mart ayında Rıza Esendemir ile yollarını ayıran ve 3 aydır Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le birlikte olan İrem Derici, ilişkisi hakkında “Hayatımda ilk defa fotoğraf çektirme ihtiyacı duymuyorum. O kadar kıymetli anlar yaşıyorum ki hepsini zihnime kazımak istiyorum. Keyfim yerinde, özel bir şey yaşıyorum. Ulvi mi demeli, nasıl tarif etmeli bilmiyorum. Ne dillendirmek ne ortaya dökmek istiyorum. Klişe dışı bir ilişki bu ve öyle kalsın istiyorum!” şeklinde konuştu.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Söz dizisi ne zaman başlıyor: Söz dizisi başrol oyuncuları kimler

Söz dizisi ne zaman başlıyor: Söz dizisi başrol oyuncuları kimler Söz dizisi ne zaman başlıyor: Söz dizisi başrol oyuncuları kimler. Star TV'de başlayacak asker dizisi Söz, ilk bölümü ne zaman yayınlanacak. Söz dizisi fragmanları. Söz dizisi konusu ve oyuncuları kimler.

Ekin Mert Daymaz'dan ayrılan Hande Erçel, Hollanda'ya gitti

Ekin Mert Daymaz'dan ayrılan Hande Erçel, Hollanda'ya gitti Ekin Mert Daymaz'dan ayrılan Hande Erçel, Hollanda'ya gitti. Sevgilisiyle bir dargın bir barışık devam eden ilişkisi geçtiğimiz günlerde biten oyuncu Hande Erçel, soluğu son dönemlerde Türkiye ile yaşadığı krizle gündeme gelen Hollanda'da aldı.

Yataktan düşen yeşilçam yıldızı Nimet Alp öldü! Nimet Alp biyografisi

Yataktan düşen yeşilçam yıldızı Nimet Alp öldü! Nimet Alp biyografisi Yataktan düşen yeşilçam yıldızı Nimet Alp öldü! Nimet Alp biyografisi. Yeşilçam'ın 1950'li yıllarına damga vuran oyuncu 88 yaşındaki Nimet Alp, yatağından düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Aliyev'in kızından yürek hoplatan bacak dekoltesi

Aliyev'in kızından yürek hoplatan bacak dekoltesi Aliyev'in kızından yürek hoplatan bacak dekoltesi. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in güzelliğiyle dikkat çeken kızı Leyla Aliyeva'nın, bacak dekolteli Instagram paylaşımı göz kamaştırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET