• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜLŞEN BANGIR BANGIR İLE İREM DERİCİ'NİN YOU TUBE REKORUNU TOKATLAMIŞ

Gülşen Bangır Bangır ile İrem Derici'nin You Tube rekorunu tokatlamış. İrem Derici, Gülşen'in kendisini tokatladığını itiraf etti. İrem Derici, You Tube'de Kalbimin Tek Sahibine şarkısının tıklanmasını Gülşen'in Bangır Bangır şarkısıyla geçtiğini söyledi.

26 Temmuz 2016 Salı 18:48
Gülşen Bangır Bangır ile İrem Derici'nin You Tube rekorunu tokatlamış

İrem Derici Antalya'da sahne alacağı konser öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Gülşen'den büyük tokat yediğini itiraf etti.

 

İrem Derici önceki akşam Antalya’daki Starlight Resort Hotel’de sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerle gerçekleştirdiği sohbette İrem Derici, ‘YouTube tıklamalarında elinize su döken yok’ sözleri üzerine şu açıklamayı yaptı: “Var canım, nasıl yok? Gülşen ‘Bangır Bangır’la leğenle su döktü valla. 2 yıldır ‘Kalbimin Tek Sahibine’ Türkiye’nin ilk 100 milyona ulaşan videosu diye geziyordum ortada. Büyük tokatladı beni. Ama halimden memnunum, değilim dersem Allah çarpar!”


Geçtiğimiz Mart ayında Rıza Esendemir ile yollarını ayıran ve 3 aydır Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le birlikte olan İrem Derici, ilişkisi hakkında “Hayatımda ilk defa fotoğraf çektirme ihtiyacı duymuyorum. O kadar kıymetli anlar yaşıyorum ki hepsini zihnime kazımak istiyorum. Keyfim yerinde, özel bir şey yaşıyorum. Ulvi mi demeli, nasıl tarif etmeli bilmiyorum. Ne dillendirmek ne ortaya dökmek istiyorum. Klişe dışı bir ilişki bu ve öyle kalsın istiyorum!” şeklinde konuştu.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı Kenan İmirzalıoğlu, 2 adet dairesinin kirasıyla şehit ailelerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine bağışladı.

Lambada şarkısının efsane sesi Loalwa Braz yanmış aracın içinde ölü bulundu

Lambada şarkısının efsane sesi Loalwa Braz yanmış aracın içinde ölü bulundu Lambada şarkısının efsane sesi Loalwa Braz yanmış aracın içinde ölü bulundu. 1990'lı yılları kasıp kavuran Lambada şarkısının solisti Loalwa Braz Rio de Janeiro'da yanmış aracının içinde ölü bulundu

Güreş Federasyonu Recep İvedik 5 filminde ki güreş sahneleri kınadı

Güreş Federasyonu Recep İvedik 5 filminde ki güreş sahneleri kınadı Güreş Federasyonu Recep İvedik 5 filminde ki güreş sahneleri kınadı. Türkiye Güreş Federasyonu, Recep İvedik 5 isimli filmin fragmanındaki bazı sahnelerden dolayı kınama yayınladı, "Ya görüntüleri değiştirin ya da sahneden çıkarın." dedi.

Adriana Lima yine yürek hoplattı: Karın kaslarımı öp

Adriana Lima yine yürek hoplattı: Karın kaslarımı öp Adriana Lima yine yürek hoplattı: Karın kaslarımı öp. Dünyaca ünlü manken Adriana Lima, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yürek hoplattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET