• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GÜLŞEN ÇOLAKOĞLU'NUN BEBEĞİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU! GÜLŞEN KİMDİR? OZAN ÇOLAKOĞLU BİYOGRAFİSİ

Gülşen Çolakoğlu'nun bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Gülşen kimdir? Ozan Çolakoğlu biyografisi. Ünlü şarkıcı Gülşen ile Ozan Çolakoğlu'nun bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Uzun süredir hamileliği nedeniyle sahnelerde uzak kalan güzel şarkıcı Gülşen'i yakalayan muhabirler bebeğin cinsiyetini sordu. Gülşen Çolakoğlu bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu söyledi. Gülşen'in kızı olacağını, Hürriyet Kelebek yazarı Ömür Gedik köşe yazısından üblü sanatçının hayranlarına müjdeli haberi verdi.

14 Temmuz 2016 Perşembe 16:40
Gülşen Çolakoğlu'nun bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Gülşen kimdir? Ozan Çolakoğlu biyografisi

Gülşen Çolakoğlu'nun bebeğinin cinseyi belli oldu! Gülşen kimdir? Ozan Çolakoğlu biyografisi. Ünlü şarkıcı Gülşen ile Ozan Çolakoğlu'nun bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Uzun süredir hamileliği nedeniyle sahnelerde uzak kalan güzel şarkıcı Gülşen'i yakalayan muhabirler bebeğin cinsiyetini sordu. Gülşen Çolakoğlu bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu söyledi. Gülşen'in kızı olacağını, Hürriyet Kelebek yazarı Ömür Gedik köşe yazısından üblü sanatçının hayranlarına müjdeli haberi verdi.

 

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftine minik Gülşen geliyor. Geçtiğimiz gün doktora giden ünlü şarkıcı, doktordan çıktıktan sonra çocuğunun cinsiyetini soran muhabirlere bebeğin cinsiyetiyle alakalı birşey söylemeden; "Henüz belli değil. Amaan, Sağlıklı olsun yeter" ifadesini kullanmıştı fakat ünlü çiftin bir kızları olacağı öğrenildi. 

 

HABER'İ ÖMÜR GEDİK'TEN ÖĞRENDİK

Hürriyet Kelebek yazarı Ömür Gedik de bugünkü köşesinde şarkıcı Gülşen'in kızı olacağını duyurdu...

İşte Ömür Gedik'in o yazısı;

Gülşen’in hamile olduğu haberini ilk ben vermiştim.

Yazılı basında Gülşen’in çocuğunun cinsiyetini de yine burada Kelebek’te yazmış olayım.

İlk Müzik Onair sitesinde okudum, sonra güvenilir kaynaklardan teyit ettim...

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çiftinin kızları olacak.

Geçen gün doktor çıkışı görüntülenen Gülşen, bebeğinin cinsiyetini soran gazetecilere “henüz belli değil, sağlıklı olsun yeter” demişti.

Ozan Çolakoğlu’nun ilk evliliğinden bir oğlu var.

Aileye gelecek olan kız bebek, tabii ki Gülşen’in dediği gibi önce sağlıklı olsun.

Kendim de bir kız çocuğu annesi olarak ‘kız çocuk başkadır’ diyerek bitireyim yazıyı.

 

 

GÜLŞEN KİMDİR?

 

Gülşen kimdir, Türk Pop Müziği sanatçısı.

Gülşen, 29 Mayıs 1976‘da İstanbul Çapa’da doğmuştur. Aslen Ordu’nun merkezinden. Babası Arslan Bayraktar makine mühendisi, annesi Nimet Bayraktar ise ev kadını. Ordu’da fındık bahçeleri var. Bir ağabeyi ve bir de ablası bulunan sanatçının tam adı Gülşen Bayraktar’dır. 5-6 yaşlarından iken müziğe olan ilgisi ve yeteneği keşfedildi. İlk bestesini yaptığında henüz 16 yaşındaydı. Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’ne girdi Ama ancak 2 yıl okuyabildi. Konservatuvarla eş zamanlı olarak İstanbul’da kulüplerde sahne alıyordu.

Şehremini Lisesi’nde öğrenciyken bir yandan da karate kursl dövüş sporlarına çok meraklıydı, sonunda siyah kuşak sahibi oldu.

Sahne aldığı bir akşan Serap ve Özkan Turgay tarafından beğenildi ve albüm teklifi aldı. Böylece1996 yılında ilk albümü “Be Adam”, Raks Müzik’ten piyasaya çıktı. Gülşen bu albümle iyi bir çıkış yakalamıştı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra 1999 yılında “Erkeksen” adlı albümünü yayınladı. Ardından 2002 yılında yayınlan “Şimdi” isimli albümü beklenen ilgiyi göremedi.

Gülşen’in hızla yükselişi 2004 yılında çıkardığı “Of.. Of..” adlı albümle oldu. Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi. Özel yaşamında çalkantılı dönemler ilk kez bu dönem başladı. 2006 yılında çıkartığı “Yurtta Aşk, Cihanda Aşk” adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı, birçok ünlü isimle yaşadığı çalkantılı ilişkileri ile gündemden düşmedi. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen “Gülşen Ama Bir Farkla” adlı albümü beklenen ilgiyi görmemiş olsa da sanatçı, yaptığı kalıcı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Gülşen, “Ebru” sanatına ilgi duyuyor ve öğreniyor, Squash oynamayı seviyor. Uzak doğu sporlarından karate yaptı ve siyah kuşak sahibidir.

Gülşen, 2006 yılında yapımcı Erol Köse ile birlikte oldu. Ardından Reha Muhtar‘la birlikte oldu.

2013 yılı Şubat ayında “Beni Durdursan mı?” albümünü çıkardı. “Yatcaz Kalkcaz Ordayım” isimli şarkısı liste başı olmuş ve oldukça beğeni toplamıştır.

Evlilikleri :

1. Evliliği : 1997 yılında ünlü gece kulüplerinin işletmecisi Murat Varol ile evlendi. 2000 yılında da boşandı.
2. Evliliği : Gülşen, 2007 yılında İç mimar Fahrettin Aykut ile çeşmede bir teknede evlenmiştir. 2008 yılında ayrılmışlardır.

Albümleri :
1996 – “Be Adam”
1999 – “Erkeksen”
2001 – “Şimdi”
2004 – “Of… Of…”
2005 – 2005 Özel
2006 – “Yurtta Aşk Cihanda Aşk”
2007 – Mucize
2007 – “Ama Bir Farkla”
2008 – Yapamazsan Yok
2009 – “Önsöz”
2011 – Yeni Biri
2011 – Sözde Ayrılık
2013 – Beni Durdursan mı?

 

OZAN ÇOLAKOĞLU KİMDİR?

Birçok ünlü sanatçının aranjörlüğünü yapmıştır.

Ozan Çolakoğlu, 1 Nisan 1972 tarihinde Adana’da doğmuştur. Ortaokul yıllarında müziğe beraber başladığı bir arkadaşı ona “Ozinga” diye bir lakap taktı. Lise bittikten sonra Melih Kibar’ın stüdyosunda bir müzik yarışması hazırlığı için gitti, orada çalışmaya başladı.

1996 senesinde gittiği Amerika’da Boston, Massachusetts’te bulunan Berklee Üniversitesi’nde eğitimini 2000 yılında tamamladı.

Müzik hayatına 1992 yılında Tarkan’ın “Yine Sensiz” albümünün müzik direktörlüğü yaparak başladı. Tarkan’ın sırasıyla Aacayipsin, Ölürüm Sana, Karma (albüm), Dudu (albüm), Come Closer, Metamorfoz, Adımı Kalbine Yaz albümlerinde yapımcı ve aranjör olarak bulundu.

Tarkan ile çalışmaya devam ederken Hande Yener’in Sen Yoluna Ben Yoluma ile Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor, Nil Karaibrahimgil’in “Tek Taşımı Kendim Aldım”, Murat Boz’un Aşkı Bulamam Ben ve rock grubu Pin-Up gibi sanatçıların da albümlerinde aranjeler yaptı.

Sertab Erener’in 2003 yılında Eurovision’da birinci olduğu “Every Way That I Can” şarkısının aranjesini yapan Ozan Çolakoğlu, yine bir hit olan Hadise Açıkgöz’ün “Düm Tek Tek” adlı şarkısının da düzenlemesini yapmıştır.

Sanatçı ve albüm çalışmalarının yanı sıra GORA, Hokkabaz, Organize İşler ve Sınav filmlerinin müzikleri de Ozan Çolakoğlu’na aittir.

1991 yılından beri Türkiye’nin en önemli sanatçılarının albümlerinde yer alan Ozan Çolakoğlu, 2012 Mayıs ayı sonunda kendine ait bir proje albümü çıkardı. Albümde kendisine; Tarkan, Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Gülşen, Sertab Erener, Göksel, Yalın ve Manga grubunun solisti Ferman Akgül eşlik etti.

Ozan Çolakoğlu, 2001 yılında kurulan Sarı Ev yapım şirketinin kurucularından biridir. Bu şirketten 2010 yılında ayrıldı.

Ozan Çolakoğlu 2011 yılında popçu Gülşen ile birlikte oldu.

Albümleri :
– 01
Albüm Şarkıları :
– Aşk Gitti Bizden (Tarkan)
– Ben Yanmışım (Ajda Pekkan)
– Seyre Dursun Aşk (Gülşen)
– Kalpten Dudağa (Yalın)
– Dım Dım (Sertab Erener)
– Gizli Aşk (Sezen Aksu)
– Hadi Bakalım(Tarkan)
– Sabır (Göksel)
– Rüzgar (Ferman Akgül)

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET