• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HANDE SUBAŞI İLE RIZA KOCAOĞLU AŞK YAŞIYOR

Geçen mart ayında eşi Can Tursan'dan boşanan Hande Subaşı, oyuncu Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşıyor

20 Temmuz 2016 Çarşamba 11:18
Hande Subaşı ile Rıza Kocaoğlu aşk yaşıyor

YENİ BİR MACERA

2005 Türkiye Güzeli Hande Subaşı, 2012’de evlendiği Can Tursan’dan Mart’ta anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ama daha 2 hafta önce Muğla Akyaka’da eski kocasıyla tatil yapmış, herkesi şaşırtmıştı.

 

Hande Subaşı eski eşi Can Tursan ile 2 hafta önce Bodrum-Akyaka’da tatil yapmıştı.

 

Uçankuş TV’deki ‘İki Kadın Arasında’ programının iddiasına göre; Hande Subaşı, Can Tursan’ı tamamen unuttu, oyuncu Rıza Kocaoğlu ile yeni bir maceraya yelken açtı.

 

BOY FARKI SORUN OLMAMIŞ

Hande Subaşı ile Rıza Kocaoğlu’nun ilişkisi Gümüşlük’te başladı. Geçtiğimiz günlerde birlikte eğlenirken görülen sevgililerin samimi oldukları söylendi. Rıza Kocaoğlu 1 yıllık sevgilisi Eylül Su Sapan’dan 3 ay önce ayrılmıştı.

 

Son bir not: Hande Subaşı’nın boyu tam 1.80 santim, Rıza Kocaoğlu ise 1.70.

Rıza Kocaoğlu ile 3 ay önce ayrıldığı Eylül Su Sapan 

Kaynak: Posta Gazetesi

DİĞER HABERLER

Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu

Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu Yeşim Salkım'a Rahim Kanseri teşhisi konuldu! Yeşim Salkım'ın son sağlık durumu. Telefonla bağlandığı canlı yayında boşanma sürecini hala atlatamadığını belirten Yeşim Salkım, "O dönem rahim kanseri teşhisi konuldu. Rahmim alındı" dedi.

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı

Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı Chloe Loughnan kocası Serdar Ortaç için silikon taktırdı. Son dönemlerde Serdar Ortaç'tan boşanacağı yönünde haberler çıkan Chloe Loughnan, İrem Derici'nin de göğüs estetiği yaptırdığı hastanede özel bir operasyon geçirdi.

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir?

Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, İsmail Demirci nişanlandı! Hande Soral kimdir? Hande Soral, oyuncu sevgilisi İsmail Demirci ile aile arasında mütevazı bir törenle nişanlandı. İçerde dizisinde 'Melek' karakteriyle tanınan Bensu Soral, ablasının nişan sevincini yaşadı.

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme

Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme Avatar Atakan'dan Acun Ilıcalı'ya kamyonlu gönderme. Acun'un TIR üzerinde poz vererek Instagram'dan yaptığı Survivor 2017 paylaşımına, Avatar Atakan aracıyla çektiği videoyla gönderme yapıp, "2018'de kiralayabilirim" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET