• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HANDE SUBAŞI İLE RIZA KOCAOĞLU AŞK YAŞIYOR

Geçen mart ayında eşi Can Tursan'dan boşanan Hande Subaşı, oyuncu Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşıyor

20 Temmuz 2016 Çarşamba 11:18
Hande Subaşı ile Rıza Kocaoğlu aşk yaşıyor

YENİ BİR MACERA

2005 Türkiye Güzeli Hande Subaşı, 2012’de evlendiği Can Tursan’dan Mart’ta anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ama daha 2 hafta önce Muğla Akyaka’da eski kocasıyla tatil yapmış, herkesi şaşırtmıştı.

 

Hande Subaşı eski eşi Can Tursan ile 2 hafta önce Bodrum-Akyaka’da tatil yapmıştı.

 

Uçankuş TV’deki ‘İki Kadın Arasında’ programının iddiasına göre; Hande Subaşı, Can Tursan’ı tamamen unuttu, oyuncu Rıza Kocaoğlu ile yeni bir maceraya yelken açtı.

 

BOY FARKI SORUN OLMAMIŞ

Hande Subaşı ile Rıza Kocaoğlu’nun ilişkisi Gümüşlük’te başladı. Geçtiğimiz günlerde birlikte eğlenirken görülen sevgililerin samimi oldukları söylendi. Rıza Kocaoğlu 1 yıllık sevgilisi Eylül Su Sapan’dan 3 ay önce ayrılmıştı.

 

Son bir not: Hande Subaşı’nın boyu tam 1.80 santim, Rıza Kocaoğlu ise 1.70.

Rıza Kocaoğlu ile 3 ay önce ayrıldığı Eylül Su Sapan 

Kaynak: Posta Gazetesi

DİĞER HABERLER

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor! İşe iade davasını kazandıktan sonra sosyal medyada taciz edildiğini belirten Zuhal Şengül kendisine atılan mesajları sosyal medyada ifşa etmeye başladı.

ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı

ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı! ABD' 14 yaşındaki öğrencisiyle birlikte olan Nicole Wilfinger isimli öğretmen, 38 ila 72 ay arasında hapis cezasına çarptırıldı..

Pınar Altuğ tam 8 yıl sonra podyumların tozunu attırdı

Pınar Altuğ tam 8 yıl sonra podyumların tozunu attırdı Pınar Altuğ tam 8 yıl sonra podyumların tozunu attırdı! Kansersiz Yaşam Derneği yararına düzenlenen defilede, Pınar Altuğ 8 yıl aradan sonra podyuma çıktı. Göz alıcı kırmızı tulumu ile yıllar sonra bile fit olduğunu gözler önüne serdi.

Dağ 2 filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, ne kadar para aldı

Dağ 2 filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, ne kadar para aldı Dağ 2 filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, ne kadar para aldı! Dağ 2 filminde rol alan Ufuk Bayraktar, yaptığı anlaşmada filmin gişe başarısından %10'luk ücret alacaktı. 1 milyon 800 bin civarı kişiyi salona çeken filmden 800 bin TL elde etmiş oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET