• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HANDE SUBAŞI İLE RIZA KOCAOĞLU AŞK YAŞIYOR

Geçen mart ayında eşi Can Tursan'dan boşanan Hande Subaşı, oyuncu Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşıyor

20 Temmuz 2016 Çarşamba 11:18
Hande Subaşı ile Rıza Kocaoğlu aşk yaşıyor

YENİ BİR MACERA

2005 Türkiye Güzeli Hande Subaşı, 2012’de evlendiği Can Tursan’dan Mart’ta anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ama daha 2 hafta önce Muğla Akyaka’da eski kocasıyla tatil yapmış, herkesi şaşırtmıştı.

 

Hande Subaşı eski eşi Can Tursan ile 2 hafta önce Bodrum-Akyaka’da tatil yapmıştı.

 

Uçankuş TV’deki ‘İki Kadın Arasında’ programının iddiasına göre; Hande Subaşı, Can Tursan’ı tamamen unuttu, oyuncu Rıza Kocaoğlu ile yeni bir maceraya yelken açtı.

 

BOY FARKI SORUN OLMAMIŞ

Hande Subaşı ile Rıza Kocaoğlu’nun ilişkisi Gümüşlük’te başladı. Geçtiğimiz günlerde birlikte eğlenirken görülen sevgililerin samimi oldukları söylendi. Rıza Kocaoğlu 1 yıllık sevgilisi Eylül Su Sapan’dan 3 ay önce ayrılmıştı.

 

Son bir not: Hande Subaşı’nın boyu tam 1.80 santim, Rıza Kocaoğlu ise 1.70.

Rıza Kocaoğlu ile 3 ay önce ayrıldığı Eylül Su Sapan 

Kaynak: Posta Gazetesi

DİĞER HABERLER

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 filmini sinemalarda kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 ne kadar hasılat yaptı.

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu. ABD'de düzenlenen bir güzellik yarışmasında dikkatleri üzerine çeken başörtülü manken Halima Aden, güzelliğiyle Amerika'yı kasıp kavuruyor.

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi. Hadise, Hakan Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen partiye katıldı. Dj kabinine giren Hadise, Sabancı için "Ölürüm Sana" şarkısını çaldı.

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu. 'İncirler olana kadar' şarkısıyla üne kavuşan İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET