• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HANDE YENER MORARDI

Hande Yener morardı. Yıllar önce ‘Kırmızı’ şarkısıyla müzik listelerini sallayan Hande Yener’in favori rengi değişti

18 Mayıs 2016 Çarşamba 14:16
Hande Yener morardı

Hande Yener morardı. Yıllar önce ‘Kırmızı’ şarkısıyla müzik listelerini sallayan Hande Yener’in favori rengi değişti
 

 

Yıllar önce ‘Kırmızı’ şarkısıyla müzik listelerini sallayan Hande Yener’in favori rengi değişti! Ünlü popçu, yeni albümü ‘Hepsi Hit’ için imajını değiştirdi. ‘Mor’ isimli şarkısından esinlenerek saçlarını mora boyatan Yener, geçtiğimiz günlerde kapak fotoğrafları için Cem Talu’nun objektifine poz verdi. Şarkıcının Mert Ekren, Altan Çetin, Ersay Üner, Edis, Murat Dalkılıç, Berksan, Gürsel Çelik ve Bora Uzer’le birlikte çalıştığı albümü, 6 Haziran’da müzikseverlerle buluşacak.

 

Kaynak: Habertürk

DİĞER HABERLER

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı Gamze Özçelik, El Bab'da şehit olan arkadaşı uzman çavuş Selim Topal için yazdığı mesaj ile yürekleri dağladı. El Bab'da şehit düşen uzman çavuş Selim Topal'ın Gamze Özçelik'in arkadaşı olduğu öğrenildi. Gamze Özçelik, Selim Topal'ın şehit olduğu haberi ile adeta yıkıldı.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke. Güzelliği ve kendine has tarzı ile dikkat çeken oyuncu Yasemin Allen, dizi sektörünün kendisini yorduğunu belirterek "Bir süre Los Angeles'ta yaşayacağım" dedi.

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı. Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Zuhal Topal tarafından yayından kovulan damat adayı Deniz, yayınladığı videoda sitemini dile getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı Kenan İmirzalıoğlu, 2 adet dairesinin kirasıyla şehit ailelerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine bağışladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET