• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HAYAT SEVİNCE GÜZEL'DE ŞOK: FOX TV'DE HAYAT SEVİNCE GÜZEL BİTİYOR

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu.

30 Eylül 2016 Cuma 14:21
Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde  Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu. 

 

Hayat Sevince Güzel yaz döneminde FOX TV’de ekranlara geldi. Bir Ege hikayesini anlatan dizinin hatırı sayılı kitleye ulaştı. Dizinin zengin kadrosu ve komedisi dizinin hemen sevilmesine sebep olsa da son günlerde dizi setinde yaşanan bir kavga dizinin önüne geçti.

 

Dizinin iki oyuncusu arasında yaşanan kavga magazin gündeminde yer etti ve bu kavganın dizinin sonunu getirdiği konuşulsa da işin aslının öyle olmadığı ortaya çıktı. Dizide bir kavga yaşandığı taraflarca doğrulansa da dizinin gidişatını etkileyecek bir durum ortada yok.

 

Hayat Sevince Güzel bitiyor mu, diye merak edenler için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yapımcısı Limon Yapım konuyu onaylayan ya da reddeden bir açıklama yapmazken yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ancak Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’nun son yazısında yer alan röportajda söylenenler dizinin biteceği yönünde fikir oluşturdu.

 

Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında bir kavga yaşandı. Kavganın sebebi Ali Erkazan’ın anlattığına göre Hakan Meriçlilerin “yılışık” tavırları. Yaşanan kavganın nedenini Anlatan Ali Erkazan sorulan bir soru üzerine şöyle dedi:

 

“-Sonra aynı sette yer almaya nasıl devam ettiniz?

 

İnsanda biraz utanma olur. Bu hiçbir şey olmamış gibi sette aynı şekilde davranmaya devam etti. 11'inci bölümde ona ceza verdiler, rol yazmadılar. "Ben bu sette olmayacağım" dedim. 14'üncü bölümde bana da ceza verileceğini öğrenince "Bunu kabul edemem" dedim. Pazartesi günü de dizi bitti zaten.”

 

Ali Erkazan’ın bu açıklamasından sonra dizinin bitmesine kesin gözüyle bakılıyor. 

Kaynak: Star

DİĞER HABERLER

Aleyna Tilki'nin Instagram hesabı açıldı ama takipçi sayısı düştü

Aleyna Tilki'nin Instagram hesabı açıldı ama takipçi sayısı düştü Aleyna Tilki'nin Instagram hesabı açıldı ama takipçi sayısı düştü. Aleyna Tilki'nin hacker tarafından ele geçirilen ve kapatılan Instagram hesabı geri açıldı. Ancak 1 milyonun üzerindeki takipçi sayısının 722 bine düştüğü görüldü.

RTÜK izdivaç programlarına 1 ayda 11,2 milyon ceza kesti

RTÜK izdivaç programlarına 1 ayda 11,2 milyon ceza kesti RTÜK izdivaç programlarına 1 ayda 11,2 milyon ceza kesti. Esra Erol, RTÜK'ün izdivaç programlarına kestiği 11,2 milyon ceza karşısında yaşadığı şaşkınlığı Instagram paylaşımıyla ortaya koydu.

Çaşla Şikel'in çocukları annelerine sırtını döndü

Çaşla Şikel'in çocukları annelerine sırtını döndü Çaşla Şikel'in çocukları annelerine sırtını döndü. Çağla Şıkel, televizyona kilitlenen çocuklarının fotoğrafını Instagram hesabından "Benimle ilgilenmiyorlar" notuyla paylaştı.

Ünlü oyuncu Sercan Badur, sevgilisi fenalaşınca kaçtı

Ünlü oyuncu Sercan Badur, sevgilisi fenalaşınca kaçtı Ünlü oyuncu Sercan Badur, sevgilisi fenalaşınca kaçtı. Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Güllerin Savaşı' dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Sercan Badur, alkolün etkisiyle fenalaşıp yere düşen sevgilisini bırakıp kaçtı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET