• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

HAYAT SEVİNCE GÜZEL'DE ŞOK: FOX TV'DE HAYAT SEVİNCE GÜZEL BİTİYOR

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu.

30 Eylül 2016 Cuma 14:21
Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde  Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu. 

 

Hayat Sevince Güzel yaz döneminde FOX TV’de ekranlara geldi. Bir Ege hikayesini anlatan dizinin hatırı sayılı kitleye ulaştı. Dizinin zengin kadrosu ve komedisi dizinin hemen sevilmesine sebep olsa da son günlerde dizi setinde yaşanan bir kavga dizinin önüne geçti.

 

Dizinin iki oyuncusu arasında yaşanan kavga magazin gündeminde yer etti ve bu kavganın dizinin sonunu getirdiği konuşulsa da işin aslının öyle olmadığı ortaya çıktı. Dizide bir kavga yaşandığı taraflarca doğrulansa da dizinin gidişatını etkileyecek bir durum ortada yok.

 

Hayat Sevince Güzel bitiyor mu, diye merak edenler için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yapımcısı Limon Yapım konuyu onaylayan ya da reddeden bir açıklama yapmazken yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ancak Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’nun son yazısında yer alan röportajda söylenenler dizinin biteceği yönünde fikir oluşturdu.

 

Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında bir kavga yaşandı. Kavganın sebebi Ali Erkazan’ın anlattığına göre Hakan Meriçlilerin “yılışık” tavırları. Yaşanan kavganın nedenini Anlatan Ali Erkazan sorulan bir soru üzerine şöyle dedi:

 

“-Sonra aynı sette yer almaya nasıl devam ettiniz?

 

İnsanda biraz utanma olur. Bu hiçbir şey olmamış gibi sette aynı şekilde davranmaya devam etti. 11'inci bölümde ona ceza verdiler, rol yazmadılar. "Ben bu sette olmayacağım" dedim. 14'üncü bölümde bana da ceza verileceğini öğrenince "Bunu kabul edemem" dedim. Pazartesi günü de dizi bitti zaten.”

 

Ali Erkazan’ın bu açıklamasından sonra dizinin bitmesine kesin gözüyle bakılıyor. 

Kaynak: Star

DİĞER HABERLER

Devran Çağlar'ın son halini gören şaşkına uğruyor

Devran Çağlar'ın son halini gören şaşkına uğruyor Devran Çağlar'ın son halini gören şaşkına uğruyor. Ünlü şarkıcı Devran Çağlar'ın dün sosyal medyada ölüm haberleri çıkmasının ardından, Çağlar Google'da en çok aranan isimler arasına girdi. Son halini görenler tanıyamadı.

Ece Seçkin Instagram'da makyajsız fotoğrafını yayınladı

Ece Seçkin Instagram'da makyajsız fotoğrafını yayınladı Ece Seçkin Instagram'da makyajsız fotoğrafını yayınladı. "Bir kadının kaşını, kirpiğini, boyunu, kilosunu dert edip onları incitmeyin" diyen ünlü şarkıcı Ece Seçkin sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı.

Kuşum Aydın'ın askerlik fotoğrafı ifşa oldu

Kuşum Aydın'ın askerlik fotoğrafı ifşa oldu Kuşum Aydın'ın askerlik fotoğrafı ifşa oldu. Bir dönem sabah programları sunan, ancak daha sonra inzivaya çekilen Kuşum Aydın, şimdi de askerlik fotoğrafıyla gündeme geldi.

Levent Yüksel tanınmaz halde! Gören iki kez dönüp bakıyor

Levent Yüksel tanınmaz halde! Gören iki kez dönüp bakıyor Levent Yüksel tanınmaz halde! Gören iki kez dönüp bakıyor. 52 yaşındaki şarkıcı Levent Yüksel önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Ünlü sanatçı öylesine yaşlanmış gözüküyordu ki hiç kimse tanıyamadı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET