• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HAYAT SEVİNCE GÜZEL'DE ŞOK: FOX TV'DE HAYAT SEVİNCE GÜZEL BİTİYOR

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu.

30 Eylül 2016 Cuma 14:21
Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde  Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu. 

 

Hayat Sevince Güzel yaz döneminde FOX TV’de ekranlara geldi. Bir Ege hikayesini anlatan dizinin hatırı sayılı kitleye ulaştı. Dizinin zengin kadrosu ve komedisi dizinin hemen sevilmesine sebep olsa da son günlerde dizi setinde yaşanan bir kavga dizinin önüne geçti.

 

Dizinin iki oyuncusu arasında yaşanan kavga magazin gündeminde yer etti ve bu kavganın dizinin sonunu getirdiği konuşulsa da işin aslının öyle olmadığı ortaya çıktı. Dizide bir kavga yaşandığı taraflarca doğrulansa da dizinin gidişatını etkileyecek bir durum ortada yok.

 

Hayat Sevince Güzel bitiyor mu, diye merak edenler için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yapımcısı Limon Yapım konuyu onaylayan ya da reddeden bir açıklama yapmazken yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ancak Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’nun son yazısında yer alan röportajda söylenenler dizinin biteceği yönünde fikir oluşturdu.

 

Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında bir kavga yaşandı. Kavganın sebebi Ali Erkazan’ın anlattığına göre Hakan Meriçlilerin “yılışık” tavırları. Yaşanan kavganın nedenini Anlatan Ali Erkazan sorulan bir soru üzerine şöyle dedi:

 

“-Sonra aynı sette yer almaya nasıl devam ettiniz?

 

İnsanda biraz utanma olur. Bu hiçbir şey olmamış gibi sette aynı şekilde davranmaya devam etti. 11'inci bölümde ona ceza verdiler, rol yazmadılar. "Ben bu sette olmayacağım" dedim. 14'üncü bölümde bana da ceza verileceğini öğrenince "Bunu kabul edemem" dedim. Pazartesi günü de dizi bitti zaten.”

 

Ali Erkazan’ın bu açıklamasından sonra dizinin bitmesine kesin gözüyle bakılıyor. 

Kaynak: Star

DİĞER HABERLER

Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti

Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti. Aleyna Tilki hayırlı evlat olduğunu bir kez daha ispat etti. Tilki ailesine 750 bin lira vererek lüks bir rezidans dairesi satın aldı.

Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor

Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor. Balıkesir'de Hülya Avşar'ın teyzesi Hatice Kayserili'nin evi şiddetli yağışlar sebebiyle sular altında kaldı. 9 yıldır aynı sorunla baş ettiğini söyleyen aile isyanını dile getiriyor.

Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte

Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte. Hande Yener'in doğum günü partisinde, şarkıcının oğlu Çağın Kulaçoğlu ile yakınlaştığı iddiası Müjde Uzman'ı çok kızdırdı: Haftalık gömme seansımıza hoş geldiniz!

Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi

Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi. Adı Sarp Levendoğlu ile aşk dedikodularına karışan Derya Şensoy, restoran çıkışı soruları yanıtsız bırakırken rüzgarın azizliğine uğrayınca frikik verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET