• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HAYAT SEVİNCE GÜZEL'DE ŞOK: FOX TV'DE HAYAT SEVİNCE GÜZEL BİTİYOR

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu.

30 Eylül 2016 Cuma 14:21
Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor

Hayat Sevince Güzel'de şok: Fox Tv'de Hayat Sevince Güzel bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisi neden bitiyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde  Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında yaşanan kavga dizinin bitmesine neden oldu. 

 

Hayat Sevince Güzel yaz döneminde FOX TV’de ekranlara geldi. Bir Ege hikayesini anlatan dizinin hatırı sayılı kitleye ulaştı. Dizinin zengin kadrosu ve komedisi dizinin hemen sevilmesine sebep olsa da son günlerde dizi setinde yaşanan bir kavga dizinin önüne geçti.

 

Dizinin iki oyuncusu arasında yaşanan kavga magazin gündeminde yer etti ve bu kavganın dizinin sonunu getirdiği konuşulsa da işin aslının öyle olmadığı ortaya çıktı. Dizide bir kavga yaşandığı taraflarca doğrulansa da dizinin gidişatını etkileyecek bir durum ortada yok.

 

Hayat Sevince Güzel bitiyor mu, diye merak edenler için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yapımcısı Limon Yapım konuyu onaylayan ya da reddeden bir açıklama yapmazken yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ancak Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’nun son yazısında yer alan röportajda söylenenler dizinin biteceği yönünde fikir oluşturdu.

 

Hayat Sevince Güzel dizisinde Muhtar Soylu Şinasi’yi oynayan Ali Erkazan ile dizinin Şinasi Göçer’i rolünde oynayan Hakan Meriçliler arasında bir kavga yaşandı. Kavganın sebebi Ali Erkazan’ın anlattığına göre Hakan Meriçlilerin “yılışık” tavırları. Yaşanan kavganın nedenini Anlatan Ali Erkazan sorulan bir soru üzerine şöyle dedi:

 

“-Sonra aynı sette yer almaya nasıl devam ettiniz?

 

İnsanda biraz utanma olur. Bu hiçbir şey olmamış gibi sette aynı şekilde davranmaya devam etti. 11'inci bölümde ona ceza verdiler, rol yazmadılar. "Ben bu sette olmayacağım" dedim. 14'üncü bölümde bana da ceza verileceğini öğrenince "Bunu kabul edemem" dedim. Pazartesi günü de dizi bitti zaten.”

 

Ali Erkazan’ın bu açıklamasından sonra dizinin bitmesine kesin gözüyle bakılıyor. 

Kaynak: Star

DİĞER HABERLER

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu iken spor salonunda geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata giren Kenan Işık'ın sağlı durumu ciddiyetini koruyor.

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor! Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya programında yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek "Sosyal medya hesabımı da kapatacağım" dedi.

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı! 'Sen Benim Herşeyimsin' filminde rol alan ve dublör kullanmayan Tolga Çevik, 10'uncu kattan aşağıya atladı.

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor! İlgiyle izlenen şaka programlarından 'Çok Aramızda'yı bırakacağını açıklayan Demet Akbağ, "Böyle şeyler uzayınca tadı kaçıyor. Onların devam edesi varsa da benim yok" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET