• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İÇERDE DİZİSİ'NDE KENAN İMİRZALIOĞLU DÖNEMİ

İçerde Dizisi'nde Kenan İmirzalıoğlu dönemi. Hayranı olduğu İçerde dizisini öve öve bitiremeyen Kenan İmirzalıoğlu, diziye katılıp katılmayacağı konusundaki sorulara açık kapı bıraktı.

07 Ocak 2017 Cumartesi 11:41
İçerde Dizisi'nde Kenan İmirzalıoğlu dönemi

Daha önce İçerde dizisine hayran olduğunu belirten Kenan İmirzalıoğlu hakkında, diziye katılacağı söylentiler yayılmıştı. Gazetecilerin ayak üstü sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, diziyi yine öve öve bitiremedi.

 

"ŞİMDİLİK YOK"

Kenan İmirzalıoğlu'na 'İçerde' dizisine transfer olduğu yolundaki söylentiler sorulunca, "Ne güzel dizi değil mi! Kim içeride, kim dışarıda belli değil. 'İçerde misin?' derseniz, değilim. Hayır, şimdilik öyle bir şey yok" ifadelerini kullandı.

 

"İNADINA MÜCADELE"

İmirzalıoğlu teröre tepki olarak pazartesi günü İstanbul Şehir Tiyatroları'ndan BeşiktaşŞehitler Tepesine yapılacak yürüyüşe katılacağını açıkladı. "Herkesi bekleriz, inadına mücadele, inadına kenetlenme" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Niran Ünsal yeniden açıldı! Gerekçesi çok tartışılacak

Niran Ünsal yeniden açıldı! Gerekçesi çok tartışılacak Niran Ünsal yeniden açıldı! Gerekçesi çok tartışılacak. Bir yıl önce tesettüre girip kapandığını söyleyen Niran Ünsal, işlerinin yolunda gitmemesinin ardından tekrar saçlarını açtı. Ünlü sanatçının bu kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Murat Yıldırım'ın eşine 30 saniye için 500 bin TL teklif etti

Murat Yıldırım'ın eşine 30 saniye için 500 bin TL teklif etti Murat Yıldırım'ın eşine 30 saniye için 500 bin TL teklif etti. Kuzey Afrika ülkelerinden Fas'a da açılan ünlü bir giyim markası, reklam yüzü yapmak istediği Murat Yıldırım'ın eşi İmane Elbani'ye 30 saniyelik reklam filmi için 500 bin TL teklif etti.

Acun Ilıcalı'nın 4 yaşındaki kızı ana dili gibi ingilizce konuşuyor

Acun Ilıcalı'nın 4 yaşındaki kızı ana dili gibi ingilizce konuşuyor Acun Ilıcalı'nın 4 yaşındaki kızı ana dili gibi ingilizce konuşuyor. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın 4 yaşındaki kızları İngilizce konuşmasıyla görenleri şaşırttı. Melisa'nın bu anlarını annesi Subaşı, Instagram'dan paylaştı.

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, kadın oldu

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, kadın oldu Ünlü oyuncu Zafer Algöz, kadın oldu. Kurtlar Vadisi'nin Yalçın Yıldız'ı ünlü yıldız oyuncu Zafer Algöz, yeni filmde izleyiciyi şaşırtacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET