• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSVEÇLİ MODEL PİXİE FOX, TÜRKİYE'DE AMELİYAT OLACAK

İsveçli model Pixie Fox, Türkiye'de ameliyat olacak. Şu ana kadar 18 ameliyat olan, vücudundaki organların bile yerini değiştiren İsveç asıllı model Pixie Fox, yeni ameliyatı için yine Türkiye'ye geldi.

08 Ocak 2017 Pazar 12:25
İsveçli model Pixie Fox, Türkiye'de ameliyat olacak

Geride bıraktığımız yaz ayında 18. ameliyatını yaptırmak üzere ülkemize gelen Pixie Fox ile bir röportaj gerçekleştirmiş ve onun ağzından geçirdiği operasyonlarla ilgili son derece dikkat çekici detaylara ulaşılmıştı. "Dört kez burun estetiği, dört kez meme büyütme, bir sürü dudağıma yağ transferi, özellikle kalçalarım için altı kez operasyon geçirdim. Öyle ki, organlarımın yerleri değişti sonunda" şeklinde bir açıklamaya da imza atan Fox için görünen o ki bu operasyonlar bir tutku haline gelmiş.

 

GİZLİLİK İÇERİSİNDE İSTANBUL'A GELDİ

Büyük hayranlık beslediği çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için sağ ve sol toplam 6 adet kaburgasını aldırdı. Bu operasyon sayesinde bel çevresi ölçüsünü 40 cm'e indirdi. Son olarak göz rengini değiştirme kararı verip, gözlerine çizgi filmlerdeki canlı mavirenginde implant taktırdı. Toplamda 18 adet estetik cerrahi ameliyatı oldu. İsveç asıllı modelin yaptırdığı operasyonlar arasında kaburga aldırma, meme büyütme, dudağa yağ transferi, burun estetiği de bulunuyor. Şimdi ise İstanbul'da ünlü bir otelde yer ayırtan ve bunu herkesten gizleyen model Pixie Fox, 19. kez bıçak altına yatmak için yine Türkiye'yi tercih etti.

 

145 BİN DOLAR HARCADI

Model Pixie, 26 yaşında olmasına rağmen, şimdiden 18 kez bıçak altına yatmış. Yeni bir operasyon için yine ülkemize gelen Pixie Fox, sınırları zorlayan fiziğiyle de dikkat çekiyor. Göz rengini parlak maviye çevirmek uğruna Hindistan'a giden Fox'un bu operasyonlar için şimdiye kadar 145 bin dolar harcamış.

 

İŞTE PIXIE FOX'UN GEÇEN HAZİRAN AYINDA EDDA SÖNMEZ'LE YAPTIĞI O RÖPORTAJ

Şu hikayeni baştan anlatır mısın, sen kimsin?

Ben Pixee Fox, 26 yaşındayım. Bir ablam var. İsveç asıllıyım. İsveç'te çok küçük bir şehirde büyüdüm. Önceden elektrik teknisyenliği yapıyordum. Şu an modelim.

Bugüne kadar kaç operasyon geçirdin?

Bugüne kadar toplam 17 tane estetik operasyon geçirdim. 18'inci operasyon için İstanbul'dayım. Burada örümcek ağı operasyonu olacağım. Bu operasyon cilt yenileme, gerdirme ve kaldırma ile ilgili oluyor.

Nerede yaşıyorsun?

ABD, Kuzey Carolina'da yaşıyorum ama yakında Los Angeles'a taşınacağım.

Neden insan böyle bir şeyi tercih eder?

Çünkü en büyük hayalim bir çizgi film karakterine dönüşmek. Yaşayan bir çizgi karakter olmak istiyorum.

Vücut ölçülerin nedir?

Şu anda sahip olduğum vücut ölçülerim 40 santimetre bel, 30J göğüs.

Çocukluğun nasıldı?
Ailemle beraber güzel bir çocukluk geçirdim. Köpekler, atlar arasında büyüdüm. Çok mutluydum.

Kime benzemeye çalışıyorsun?

Bütün bu operasyonlar sonunda kendi çizgi film karakterimi yaratacağım. İlk ameliyatımı 21 yaşımda oldum. Burun, gözaltı ve göğüs ameliyatlarıydı…

Kaburgalarını aldırdığı doğru mu?

Evet, kaburgalarımın 6'sını birden aldırdım, bunu yapmaya cesaret eden tek kişiyim. En son göz rengimi parlak maviye çevirmek için Hindistan'a gittim…

Bu operasyonlara ne kadar harcadın?

Bütün bu ameliyatlara toplamda 145 bin dolar harcadım. Ama bu sadece ameliyatlar için ödediğim para. Doktorlara daha fazla ödedim. Ayrıca ailem zengin değil.

Türkiye'ye ilk defa mı geliyorsun?

İstanbul'a ilk defa geliyorum ama Türkiye'ye ikinci gelişim. Yedi yıl önce tatil için gelmiştim. Türkiye'yi çok beğeniyorum.

Ailen 26 yaşındaki kızlarının bu kadar çok operasyon geçirmesine tepkili mi?

Ailem önceleri garip karşıladı. Benim için çok endişelendiler, üzüldüler. Psikolojik bir sıkıntım var diye endişenlendiler. Şu an ailem en büyük destekçilerim arasında.

Erkek arkadaşın var mı?

Erkek arkadaşım yok. Çünkü çok fazla çalışıyorum, çok fazla seyahat ediyorum. Bir erkeğe bağlanmam zor.
Daha önce elektrik teknisyeniydin…

Bazen modellik yapıyorum, parti kızı oluyorum, organizasyonlar düzenliyorum.

Türkiye'de hangi yemeği beğendin?

Türk yemeklerini denemedim, çünkü ben yemek yemiyorum. Kendi hazırladığım meyve ve sebze küreleri ile besleniyorum. Böyle beslenmem işimin bir parçası oldu. Amacım dünyanın en ince belli kadını olmak.

Estetik operasyonlar devam edecek mi?

Evet, ameliyat olmaya devam edeceğim… Çünkü vücuduma zarar vermediğim sürece, estetik operasyonlarını sürdüreceğim.

Ameliyatlardan korkmuyor musun?

Hayır korkmuyorum. Çünkü çok araştırıyorum. Ve estetik operasyonlarımı sadece dünyadaki en iyi doktorlara yaptırıyorum.

Estetik yaptırmak isteyen kadınlara önerilerin var mı?

Estetik operasyonlar kişinin kendi tercihidir. Eğer istiyorsanız mutlaka yaptırmalısınız. Toplum baskısını doğru bulmuyorum. Kişiler özgür olmalıdır. Estetiği seven kişinin hasta olduğunu düşünmemek gerekir.

Kaynak: Sözcü

DİĞER HABERLER

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı Gamze Özçelik, El Bab'da şehit olan arkadaşı uzman çavuş Selim Topal için yazdığı mesaj ile yürekleri dağladı. El Bab'da şehit düşen uzman çavuş Selim Topal'ın Gamze Özçelik'in arkadaşı olduğu öğrenildi. Gamze Özçelik, Selim Topal'ın şehit olduğu haberi ile adeta yıkıldı.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke. Güzelliği ve kendine has tarzı ile dikkat çeken oyuncu Yasemin Allen, dizi sektörünün kendisini yorduğunu belirterek "Bir süre Los Angeles'ta yaşayacağım" dedi.

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı. Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Zuhal Topal tarafından yayından kovulan damat adayı Deniz, yayınladığı videoda sitemini dile getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı Kenan İmirzalıoğlu, 2 adet dairesinin kirasıyla şehit ailelerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine bağışladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET