• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Atakum'da şehit aileleri ve gaziler iftar yaptı

Atakum'da şehit aileleri ve gaziler iftar yaptı SAMSUN HABER - Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Kaymakamlığı tarafından Şehit aileleri ve Gazilere verilen iftar yemeğine katıldı.

Osman Genç muhtarları iftarda ağırladı

Osman Genç muhtarları iftarda ağırladı SAMSUN HABER Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bu kez muhtarları ağırladı. Genç, "Muhtarlarımız, hizmet ettikleri mahalle halkının ihtiyaçları için tüm kurum ve kuruluşlarla iletişim kurarak, köprü görevi kurmaktadır” dedi.

Havza İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yüce’ye veda iftarı

Havza İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yüce’ye veda iftarı SAMSUN HABER - Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) Yaz Kararnamesiyle Gümşhane ili Şiran ilçesi Hakimliğine atanan Havza İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Abdulkadir Yüce için Havza'da veda amacı ile iftar düzenlendi.

ASKON Samsun Şubesi iftarda buluştu

ASKON Samsun Şubesi iftarda buluştu SAMSUN HABER - Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği – ASKON Samsun Şubesi İftar Programı Atakum Belediyesi Yalı Kafe’de gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI