• 2,1228 TL

  • 2,9422 TL

  • 88,8242 TL

  • 73.562

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da öğrencilerden Mısırda alınan idam kararlarına tepki

Samsun'da öğrencilerden Mısırda alınan idam kararlarına tepki Samsun İmam Hatip Lisesi Öğrenci Meclisi, Mısır’da alınan 529 idam kararını protesto için yürüyüş düzenledi.

Osman Genç bayanlara verdiği sözü tuttu

Osman Genç bayanlara verdiği sözü tuttu Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bayanlara verdiği sözü tuttu. Kadınların el emeklerini satıp ekonomik kazanç elde edecekleri El Emeği Göz Nuru Çarşısı açılışa hazırlanıyor.

İshak Taşçı: 'Sözümüzü tutacağız'

İshak Taşçı: 'Sözümüzü tutacağız' Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “E-belediye ile artık isteyen herkes belediye ile ilgili ihaleleri ne alınıp ne satıldığını bu sistem üzerinden takip edebilecektir.

Abdullah Gül, Özal'ı andı

Abdullah Gül, Özal'ı andı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Turgut Özal, dünyanın gittiği istikamet doğrultusunda, Türkiye'nin önünü açan reformlara imza atmış, demokrasinin güçlenmesini, ekonominin dışa açılmasını sağlamıştır" dedi.

KÖŞE YAZARLARI