• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü’de anız uyarısı

Samsun Vezirköprü’de anız uyarısı Amasya Şeker Fabrikası Vezirköprü Bölge Tarım Müdürü Aslan Özlük anız yakma konusunda önemli uyarılarda bulundu.

Mahmut Çetinkaya Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası başkanı seçildi

Mahmut Çetinkaya Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası başkanı seçildi Mahmut Çetinkaya Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası başkanı seçildi! Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası seçimlerinde Mahmut Çetinkaya yeniden başkan seçildi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç’ten Türk dil bayramı mesajı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç’ten Türk dil bayramı mesajı Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Milli değerlerimizin gelecek nesillere aktarılmasındaki en önemli vasıta olan Türkçemizin, sosyal, kültürel, sanatsal ve bilimsel alanda doğru bir şekilde kullanılması hepimizin ortak sorumluluğudur” dedi.

İlkadım'dan yeni evlenenlere Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı

İlkadım'dan yeni evlenenlere Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yeni evlenen çiftlere Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ediyor.

KÖŞE YAZARLARI