• 2,2311 TL

  • 2,7754 TL

  • 86,0584 TL

  • 83.252

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'a bağlı 9 ilçede elektrikler kesilecek

Samsun'a bağlı 9 ilçede elektrikler kesilecek Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre Terme, İlkadım, Tekkeköy, Atakum, Ondokuz Mayıs, Bafra, Canik, Kavak ve Vezirköprü ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Erdoğan, Ak Saray'da ilk resepsiyonunu verdi

Erdoğan, Ak Saray'da ilk resepsiyonunu verdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle AK Saray'da ilk resepsiyonunu verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Öğretmenler Günü nedeniyle yaptığı konuşmada, öğretmen denildiğinde akla ilk önce aşk, sevda ve fedakarlığın geldiğini söyledi.

Sokaktan Haber Var Projesi sürüyor

Sokaktan Haber Var Projesi sürüyor Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı Denetim Serbestlik Müdürlüğü ve ELVİN Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen Sokaktan Haber Var Projesi eğitimleri sürüyor.

İshak Taşçı, öğretmen olan eşine çiçek verdi

İshak Taşçı, öğretmen olan eşine çiçek verdi Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Öğretmenler Gününde öğretmen olan eşi Fatma Taşçı'ya çiçek verdi.

KÖŞE YAZARLARI