• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

SMMMO’dan Murzioğlu’na ziyaret

SMMMO’dan Murzioğlu’na ziyaret SAMSUN HABER - Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(SMMMO) yönetimi, her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan, “Muhasebe Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Yılmaz: Asarcık’ta mabet turizmi gelişebilir

Başkan Yılmaz: Asarcık’ta mabet turizmi gelişebilir SAMSUN HABER - Samsun ve Çevresi Turizm Alt Yapı Birliği (SAMTAB) Asarcık Turizm Eylem Planı toplantısı yapıldı.

Samsun'da kadın çiftçilere teknik ve turistik gezi

Samsun'da kadın çiftçilere teknik ve turistik gezi SAMSUN HABER - ’Kadın Çiftçi Eğitimi İşbirliği Protokolü’ kapsamında 67 kadın çiftçiye teknik ve turistik gezi düzenlendi.

Gelir idaresi’nden YEPAŞ’a teşekkür plaketi

Gelir idaresi’nden YEPAŞ’a teşekkür plaketi SAMSUN HABER - 2013 yılında Samsun’da ’kurumlar vergi rekortmeni’ olan Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş.’ye (YEPAŞ), Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından özel teşekkür plaketi verildi.

KÖŞE YAZARLARI