• 2,9298 TL

  • 3,1079 TL

  • 100,683 TL

  • 74.998

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da Sosyal Girişimci ödülleri sahiplerini buldu

Samsun'da Sosyal Girişimci ödülleri sahiplerini buldu Samsun'da Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Sosyal Girişimci Öğretmen Proje Yarışması”nda dereceye giren okul ve öğretmenlere ödülleri verildi.

Samsun'da eroin satarken yakalanan genç tutuklandı

Samsun'da eroin satarken yakalanan genç tutuklandı İstanbul’dan getirdiği eroini Samsun’da bir kişiye satmak isterken yakalanan genç, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'da OMÜ Öğretim Üyelerinden öğrencilere hamsi partisi

Samsun'da OMÜ Öğretim Üyelerinden öğrencilere hamsi partisi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyeleri yeni gelen öğrenciler için hamsi partisi düzenledi.

Hasan Togar'dan, Akif Çağatay Kılıç'a hayırlı olsun ziyareti

Hasan Togar'dan, Akif Çağatay Kılıç'a hayırlı olsun ziyareti Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun MilletvekilleriniTBMM’deki makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI