• 2,9332 TL

  • 3,3014 TL

  • 115,862 TL

  • 70.937

Öncekiler Sonrakiler

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27
Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Samsun'da ev hanımlarının emekleri görücüye çıkıyor

Samsun'da ev hanımlarının emekleri görücüye çıkıyor Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi, Halk Eğirim Merkezi ve Samsun Kadınları Güçlendirme ve Desteleme Derneği tarafından düzenlenen el sanatları kursunda yapılan eserler, "Ev Kadınlarının El Becerileri Sergisi" ile görücüye çıkıyor.

Samsun'da Kadın Liderler Akademisi Projesi başladı

Samsun'da Kadın Liderler Akademisi Projesi başladı El Veren İnsanlar Derneği(ELVİNDER) ve Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen "Kadın Liderler Akademisi Projesi" bugün başladı.

Samsun'da hükümlülere ‘hayata bakış’ konferansı

Samsun'da hükümlülere ‘hayata bakış’ konferansı Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde görevli Psikolog Murat Kaplan tarafından hükümlülere "Dünyaya ve Hayata Bakışı Değiştirebilmek" konulu konferans verildi.

Gençler sabah namazında buluşuyor

Gençler sabah namazında buluşuyor Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri aracılığıyla 81 ilde başlatılan “Sabah namazı buluşmaları”  kapsamında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Ankara'da  gençlerle bir araya geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET