• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

KARADENİZLİ ANNENİN, KIZINA KOCA TAVSİYESİ

Karadenizli annenin, kızına koca tavsiyesi
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:27

Karadenizli bir kızın koca üzerine çektiği video internetin yeni fenomeni olacak.

Karadenizli bir kızın annesinin kendisine koca tavsiyesinde bulunmasını yöre şivesiyle anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.
 
Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kıran videoda kızın kendine has mimikleri izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
 

DİĞER HABERLER

Seyfi Doğanay hastanede hayatını kaybetti

Seyfi Doğanay hastanede hayatını kaybetti Halk ve fantezi müziğin duayenlerinden usta ses sanatçısı Seyfi Doğanay, mide kanaması şikayetiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Yaşar Kemal'in sağlık durumunda yeterli iyileşme yok

Yaşar Kemal'in sağlık durumunda yeterli iyileşme yok İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Karan, yazar Yaşar Kemal'in sağlık durumuna ilişkin, "Zemindeki kronik hastalıklar sebebiyle yeterli bir iyileşmeyi gözlemleyemedik" dedi.

Samsun tarihinin dünü, bugünü ve yarını konuşuldu

Samsun tarihinin dünü, bugünü ve yarını konuşuldu SAMSUN HABER- İlkadım Belediyesi'ne bağlı Acem Tekkesinde ürokratlar, akademisyenler ve STK temsilcileri bir araya gelerek Samsun tarihinin dününü, bugünü ve yarınını konuştu.

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango 29 Ocak çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama. Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgula. Milli Piyango 29 Ocak 2015 çekişi sonuçları ve ikramiye çıkan numaralar

KÖŞE YAZARLARI