• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

LİSA SNOWDON 15 YILLIK ARKADAŞIYLA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı! Ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı 15 yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. İkilinin haziranda gittikleri tatilde yakınlaştıkları söyleniyor.

09 Temmuz 2016 Cumartesi 16:32
Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı

George Clooney ve Gary Dourdan gibi dünya yıldızları ile şanssız ilişkiler yaşayan ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı on beş yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. Lisa'ya yakın bir kaynak The Sun gazetesine şu açıklamalarda bulundu: "Lisa'nın MTV kanalında on beş yıldır tanıştığı girişimci arkadaşı George Smart'a aşık olduğunu öğrendim."

DUYGULARI DEĞİŞMEYE BAŞLAMIŞTI

Capital radyosuna yakın bir kaynak ise Lisa'nın erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra kalbinin çok kırıldığını ve George'ye yakınlaşmaya başladığını söyledi. Kaynak Lisa'nın George'yi daha önce arkadaş olarak sevdiği ama geçen yılın sonunda çiftin arasındaki duyguların değişmeye başladığını söyledi.

BERABER TATİLE GİTTİKLERİNDE FARK ETTİLER

Çift sadece altı aydır beraber olmalarına rağmen aralarında her şey çok hız bir şekilde gelişti. Çift haziran ayında beraber tatile gittiklerinde George Lisa'nın ne kadar özel bir insan olduğunu fark etti.

ESKİ ERKEK ARKADAŞI CADDE ORTASINDA SALDIRMIŞTI

2014 yılında Lisa erkek arkadaşı Adereti Monney'in cadde ortasında kendisine saldırmasına rağmen ilişkisini bir yıl daha devam ettirip geçen Mart ayında ayrılmıştı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Hastaneden acı haber geldi: Kenan Işık'ın son sağlık durumu

Hastaneden acı haber geldi: Kenan Işık'ın son sağlık durumu Hastaneden acı haber geldi: Kenan Işık'ın son sağlık durumu! 2 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağı kayan ve kafasına aldığı darbe sonucu komaya giren Kenan Işık'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Ebru Gündeş, lüks hayatı bıraktı

Ebru Gündeş, lüks hayatı bıraktı Ebru Gündeş, lüks hayatı bıraktı! ABD'de tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'dan boşanma kararı alan Ebru Gündeş, kemer sıkma politikasına devam ediyor. Ünlü sanatçı şimdi de kızını okula götüren deniz taşıtında ekonomi yaptı.

Lady Gaga, uğradığı tecavüz sonrası hastalığa yakalandı

Lady Gaga, uğradığı tecavüz sonrası hastalığa yakalandı Lady Gaga, uğradığı tecavüz sonrası hastalığa yakalandı! ABD'li pop yıldızı Lady Gaga, 19 yaşında tecavüze uğradığı günden itibaren travma sonrası stres bozukluğu (PTSD) yaşadığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, 150 Bin Dolarını bozdurup dekontunu paylaştı

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, 150 Bin Dolarını bozdurup dekontunu paylaştı Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, 150 Bin Dolarını bozdurup dekontunu paylaştı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek vermek amacıyla 150 bin dolarını bozduran Ferman Toprak, dekontunu paylaşmayı da ihmal etmedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET