• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

LİSA SNOWDON 15 YILLIK ARKADAŞIYLA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı! Ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı 15 yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. İkilinin haziranda gittikleri tatilde yakınlaştıkları söyleniyor.

09 Temmuz 2016 Cumartesi 16:32
Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı

George Clooney ve Gary Dourdan gibi dünya yıldızları ile şanssız ilişkiler yaşayan ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı on beş yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. Lisa'ya yakın bir kaynak The Sun gazetesine şu açıklamalarda bulundu: "Lisa'nın MTV kanalında on beş yıldır tanıştığı girişimci arkadaşı George Smart'a aşık olduğunu öğrendim."

DUYGULARI DEĞİŞMEYE BAŞLAMIŞTI

Capital radyosuna yakın bir kaynak ise Lisa'nın erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra kalbinin çok kırıldığını ve George'ye yakınlaşmaya başladığını söyledi. Kaynak Lisa'nın George'yi daha önce arkadaş olarak sevdiği ama geçen yılın sonunda çiftin arasındaki duyguların değişmeye başladığını söyledi.

BERABER TATİLE GİTTİKLERİNDE FARK ETTİLER

Çift sadece altı aydır beraber olmalarına rağmen aralarında her şey çok hız bir şekilde gelişti. Çift haziran ayında beraber tatile gittiklerinde George Lisa'nın ne kadar özel bir insan olduğunu fark etti.

ESKİ ERKEK ARKADAŞI CADDE ORTASINDA SALDIRMIŞTI

2014 yılında Lisa erkek arkadaşı Adereti Monney'in cadde ortasında kendisine saldırmasına rağmen ilişkisini bir yıl daha devam ettirip geçen Mart ayında ayrılmıştı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması. Müge Anlı, 16 yaşında gay barda sahne alan Aleyna Tilki ile ilgili konuşarak, "Çocukların yeri sahne değil, okuldur" dedi.

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı!

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi! Bir süre önce Damla Buket Çakıcı'yla tekrar birlikte çalışmaya başladıklarını açıklayan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşıma imza attı.

Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti

Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti Pete Burns, ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti. 1980'li yıllara Dead or Alive adlı grubuyla damga vuran ve son dönemde geçirdiği estetik operasyonlarla gündeme gelen Pete Burns, 57 yaşında ani kalp durması sebebiyle hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI