• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

LİSA SNOWDON 15 YILLIK ARKADAŞIYLA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı! Ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı 15 yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. İkilinin haziranda gittikleri tatilde yakınlaştıkları söyleniyor.

09 Temmuz 2016 Cumartesi 16:32
Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı

George Clooney ve Gary Dourdan gibi dünya yıldızları ile şanssız ilişkiler yaşayan ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı on beş yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. Lisa'ya yakın bir kaynak The Sun gazetesine şu açıklamalarda bulundu: "Lisa'nın MTV kanalında on beş yıldır tanıştığı girişimci arkadaşı George Smart'a aşık olduğunu öğrendim."

DUYGULARI DEĞİŞMEYE BAŞLAMIŞTI

Capital radyosuna yakın bir kaynak ise Lisa'nın erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra kalbinin çok kırıldığını ve George'ye yakınlaşmaya başladığını söyledi. Kaynak Lisa'nın George'yi daha önce arkadaş olarak sevdiği ama geçen yılın sonunda çiftin arasındaki duyguların değişmeye başladığını söyledi.

BERABER TATİLE GİTTİKLERİNDE FARK ETTİLER

Çift sadece altı aydır beraber olmalarına rağmen aralarında her şey çok hız bir şekilde gelişti. Çift haziran ayında beraber tatile gittiklerinde George Lisa'nın ne kadar özel bir insan olduğunu fark etti.

ESKİ ERKEK ARKADAŞI CADDE ORTASINDA SALDIRMIŞTI

2014 yılında Lisa erkek arkadaşı Adereti Monney'in cadde ortasında kendisine saldırmasına rağmen ilişkisini bir yıl daha devam ettirip geçen Mart ayında ayrılmıştı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı Gamze Özçelik, El Bab'da şehit olan arkadaşı uzman çavuş Selim Topal için yazdığı mesaj ile yürekleri dağladı. El Bab'da şehit düşen uzman çavuş Selim Topal'ın Gamze Özçelik'in arkadaşı olduğu öğrenildi. Gamze Özçelik, Selim Topal'ın şehit olduğu haberi ile adeta yıkıldı.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke. Güzelliği ve kendine has tarzı ile dikkat çeken oyuncu Yasemin Allen, dizi sektörünün kendisini yorduğunu belirterek "Bir süre Los Angeles'ta yaşayacağım" dedi.

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı. Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Zuhal Topal tarafından yayından kovulan damat adayı Deniz, yayınladığı videoda sitemini dile getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı Kenan İmirzalıoğlu, 2 adet dairesinin kirasıyla şehit ailelerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine bağışladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET