• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

LİSA SNOWDON 15 YILLIK ARKADAŞIYLA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı! Ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı 15 yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. İkilinin haziranda gittikleri tatilde yakınlaştıkları söyleniyor.

09 Temmuz 2016 Cumartesi 16:32
Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı

George Clooney ve Gary Dourdan gibi dünya yıldızları ile şanssız ilişkiler yaşayan ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı on beş yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. Lisa'ya yakın bir kaynak The Sun gazetesine şu açıklamalarda bulundu: "Lisa'nın MTV kanalında on beş yıldır tanıştığı girişimci arkadaşı George Smart'a aşık olduğunu öğrendim."

DUYGULARI DEĞİŞMEYE BAŞLAMIŞTI

Capital radyosuna yakın bir kaynak ise Lisa'nın erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra kalbinin çok kırıldığını ve George'ye yakınlaşmaya başladığını söyledi. Kaynak Lisa'nın George'yi daha önce arkadaş olarak sevdiği ama geçen yılın sonunda çiftin arasındaki duyguların değişmeye başladığını söyledi.

BERABER TATİLE GİTTİKLERİNDE FARK ETTİLER

Çift sadece altı aydır beraber olmalarına rağmen aralarında her şey çok hız bir şekilde gelişti. Çift haziran ayında beraber tatile gittiklerinde George Lisa'nın ne kadar özel bir insan olduğunu fark etti.

ESKİ ERKEK ARKADAŞI CADDE ORTASINDA SALDIRMIŞTI

2014 yılında Lisa erkek arkadaşı Adereti Monney'in cadde ortasında kendisine saldırmasına rağmen ilişkisini bir yıl daha devam ettirip geçen Mart ayında ayrılmıştı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET