• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

LİSA SNOWDON 15 YILLIK ARKADAŞIYLA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı! Ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı 15 yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. İkilinin haziranda gittikleri tatilde yakınlaştıkları söyleniyor.

09 Temmuz 2016 Cumartesi 16:32
Lisa Snowdon 15 yıllık arkadaşıyla aşk yaşamaya başladı

George Clooney ve Gary Dourdan gibi dünya yıldızları ile şanssız ilişkiler yaşayan ünlü radyocu Lisa Snowdon aradığı aşkı on beş yıllık arkadaşı George Smart'ta buldu. Lisa'ya yakın bir kaynak The Sun gazetesine şu açıklamalarda bulundu: "Lisa'nın MTV kanalında on beş yıldır tanıştığı girişimci arkadaşı George Smart'a aşık olduğunu öğrendim."

DUYGULARI DEĞİŞMEYE BAŞLAMIŞTI

Capital radyosuna yakın bir kaynak ise Lisa'nın erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra kalbinin çok kırıldığını ve George'ye yakınlaşmaya başladığını söyledi. Kaynak Lisa'nın George'yi daha önce arkadaş olarak sevdiği ama geçen yılın sonunda çiftin arasındaki duyguların değişmeye başladığını söyledi.

BERABER TATİLE GİTTİKLERİNDE FARK ETTİLER

Çift sadece altı aydır beraber olmalarına rağmen aralarında her şey çok hız bir şekilde gelişti. Çift haziran ayında beraber tatile gittiklerinde George Lisa'nın ne kadar özel bir insan olduğunu fark etti.

ESKİ ERKEK ARKADAŞI CADDE ORTASINDA SALDIRMIŞTI

2014 yılında Lisa erkek arkadaşı Adereti Monney'in cadde ortasında kendisine saldırmasına rağmen ilişkisini bir yıl daha devam ettirip geçen Mart ayında ayrılmıştı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı

Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'a konuk olan Halit Ergenç, şarkı performansıyla herkesi mest etti.

Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor

Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor. Akıbeti henüz netleşmeyen 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde Polat Alemdar'ın sevgilisi rolünü canlandıran Çiğdem Batur, sosyal medyadan günde 20 evlenme teklifi aldığını belirtti.

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz'a gönderme yaptı

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz'a gönderme yaptı Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz'a gönderme yaptı. Komedyen Cem Yılmaz "senin başarın geçici" der gibi bir Tweet atmıştı. Şahan Gökbakar da filminin rekorunu Instagram'dan paylaşıp "Çalış senin de olur" diyerek Yılmaz'a cevap verdi.

Şebnem Schaefer, bakireyim sözü ile ilgili açıklama yaptı

Şebnem Schaefer, bakireyim sözü ile ilgili açıklama yaptı Şebnem Schaefer, bakireyim sözü ile ilgili açıklama yaptı. Yıllar önce yapmış olduğu "bakireyim" çıkışıyla ilgili soruya yanıt veren Şebnem Schaefer, "Yaptıklarımdan hiç pişmanlık duymadım. O zaman öyle gerekliydi, öyle oldu" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET