• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

O HAYAT BENİM'DE CİNAYET BÜRO AMİRİ ÖMER AZİZ SAMSUN EMNİYET MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

Fox TV'de dün akşam 110. bölümü yayınlanan O Hayat Benim dizisinde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

21 Kasım 2016 Pazartesi 15:23
O Hayat Benim'de cinayet büro amiri Ömer Aziz Samsun Emniyet Müdürü olarak atandı

Fox TV'de dün akşam yayınlanan O Hayat Benim yeni bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

 

Fox TV'de 110'uncu bölümü ile dün akşam ekrana gelen O Hayat Benim dizisinde Cinayet Büro Amiri olarak rol alan Ömer Aziz (Deniz Celiloğlu) Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. 


O Hayat Benim 110. bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz'in Samsun Emniyet Müdürü olarak Samsun'a görevlendirildiğinin yer aldığı sahne ise dikkat çekti.  

 


Fenomen dizi O Hayat Benim'de Samsun ifadesinin yer alması Samsun'un tanıtımı açısından önemli bulundu. Öte yandan dizinin yapımcısının isminin de Hüseyin Samsun olduğu öğrenildi. 


O Hayat Benim 110'uncu bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz için yeni Samsun Emniyet Müdürü ifadesinin kullanılması ve dizide Samsun vurgusunun yapılması Samsun'da ekranları başında diziyi izleyenleride şaşırttı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı

Gamze Özçelik, El Bab'da şehit düşen arkadaşı Selim Topal mesajıyla yürek dağladı Gamze Özçelik, El Bab'da şehit olan arkadaşı uzman çavuş Selim Topal için yazdığı mesaj ile yürekleri dağladı. El Bab'da şehit düşen uzman çavuş Selim Topal'ın Gamze Özçelik'in arkadaşı olduğu öğrenildi. Gamze Özçelik, Selim Topal'ın şehit olduğu haberi ile adeta yıkıldı.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke

Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke Yasemin Allen Türkiye'yi terk ediyor! İşte yerleşeceği ülke. Güzelliği ve kendine has tarzı ile dikkat çeken oyuncu Yasemin Allen, dizi sektörünün kendisini yorduğunu belirterek "Bir süre Los Angeles'ta yaşayacağım" dedi.

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı

Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı Zuhal Topal'ın kovduğu damat adayı her şeyi anlattı. Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Zuhal Topal tarafından yayından kovulan damat adayı Deniz, yayınladığı videoda sitemini dile getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı

Kenan İmirzalıoğlu iki dairesinin kirasını ömür boyu 2 şehit ailesine bağışladı Kenan İmirzalıoğlu, 2 adet dairesinin kirasıyla şehit ailelerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak üzere 2 şehit ailesine bağışladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET