• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

O HAYAT BENİM'DE CİNAYET BÜRO AMİRİ ÖMER AZİZ SAMSUN EMNİYET MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

Fox TV'de dün akşam 110. bölümü yayınlanan O Hayat Benim dizisinde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

21 Kasım 2016 Pazartesi 15:23
O Hayat Benim'de cinayet büro amiri Ömer Aziz Samsun Emniyet Müdürü olarak atandı

Fox TV'de dün akşam yayınlanan O Hayat Benim yeni bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

 

Fox TV'de 110'uncu bölümü ile dün akşam ekrana gelen O Hayat Benim dizisinde Cinayet Büro Amiri olarak rol alan Ömer Aziz (Deniz Celiloğlu) Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. 


O Hayat Benim 110. bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz'in Samsun Emniyet Müdürü olarak Samsun'a görevlendirildiğinin yer aldığı sahne ise dikkat çekti.  

 


Fenomen dizi O Hayat Benim'de Samsun ifadesinin yer alması Samsun'un tanıtımı açısından önemli bulundu. Öte yandan dizinin yapımcısının isminin de Hüseyin Samsun olduğu öğrenildi. 


O Hayat Benim 110'uncu bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz için yeni Samsun Emniyet Müdürü ifadesinin kullanılması ve dizide Samsun vurgusunun yapılması Samsun'da ekranları başında diziyi izleyenleride şaşırttı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü

Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü. Ünlü oyuncu Başak Sayan'ın sosyal medyada paylaşılan 'hamile pozları' olay yarattı. Başak Sayan konuyla ilgili açıklama yaptı.

Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı

Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı. Kanal D'nin dün akşam başlayan 'Kara Yazı' dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Oyunculardan en çok Derya Uluçınar'ı oynayan Gülper Özdemir'in kim olduğu merak edildi.

Ünlü modacı Muammer Ketenci kalp krizi geçirdi

Ünlü modacı Muammer Ketenci kalp krizi geçirdi Ünlü modacı Muammer Ketenci kalp krizi geçirdi. 52 yaşındaki ünlü modacı Muammer Ketenci kalp krizi geçirdi. Haberi 'felaket tellalı'olarak bilinen ünlü sanatçı Onur Akay duyurdu.

Zuhal Topal'ın gelin adayı Naz isteğiyle dumur etti

Zuhal Topal'ın gelin adayı Naz isteğiyle dumur etti Zuhal Topal'ın gelin adayı Naz isteğiyle dumur etti. Skandalların eksik olmadığı izdivaç programında bir dargın bir barışık olduğu sevgilisine sinirlenen gelin adayı Naz, yeni taliplerini görmek istediğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET