• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

O HAYAT BENİM'DE CİNAYET BÜRO AMİRİ ÖMER AZİZ SAMSUN EMNİYET MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

Fox TV'de dün akşam 110. bölümü yayınlanan O Hayat Benim dizisinde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

21 Kasım 2016 Pazartesi 15:23
O Hayat Benim'de cinayet büro amiri Ömer Aziz Samsun Emniyet Müdürü olarak atandı

Fox TV'de dün akşam yayınlanan O Hayat Benim yeni bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

 

Fox TV'de 110'uncu bölümü ile dün akşam ekrana gelen O Hayat Benim dizisinde Cinayet Büro Amiri olarak rol alan Ömer Aziz (Deniz Celiloğlu) Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. 


O Hayat Benim 110. bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz'in Samsun Emniyet Müdürü olarak Samsun'a görevlendirildiğinin yer aldığı sahne ise dikkat çekti.  

 


Fenomen dizi O Hayat Benim'de Samsun ifadesinin yer alması Samsun'un tanıtımı açısından önemli bulundu. Öte yandan dizinin yapımcısının isminin de Hüseyin Samsun olduğu öğrenildi. 


O Hayat Benim 110'uncu bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz için yeni Samsun Emniyet Müdürü ifadesinin kullanılması ve dizide Samsun vurgusunun yapılması Samsun'da ekranları başında diziyi izleyenleride şaşırttı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu iken spor salonunda geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata giren Kenan Işık'ın sağlı durumu ciddiyetini koruyor.

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor! Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya programında yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek "Sosyal medya hesabımı da kapatacağım" dedi.

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı! 'Sen Benim Herşeyimsin' filminde rol alan ve dublör kullanmayan Tolga Çevik, 10'uncu kattan aşağıya atladı.

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor! İlgiyle izlenen şaka programlarından 'Çok Aramızda'yı bırakacağını açıklayan Demet Akbağ, "Böyle şeyler uzayınca tadı kaçıyor. Onların devam edesi varsa da benim yok" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET