• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

O HAYAT BENİM'DE CİNAYET BÜRO AMİRİ ÖMER AZİZ SAMSUN EMNİYET MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

Fox TV'de dün akşam 110. bölümü yayınlanan O Hayat Benim dizisinde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

21 Kasım 2016 Pazartesi 15:23
O Hayat Benim'de cinayet büro amiri Ömer Aziz Samsun Emniyet Müdürü olarak atandı

Fox TV'de dün akşam yayınlanan O Hayat Benim yeni bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz, Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

 

Fox TV'de 110'uncu bölümü ile dün akşam ekrana gelen O Hayat Benim dizisinde Cinayet Büro Amiri olarak rol alan Ömer Aziz (Deniz Celiloğlu) Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. 


O Hayat Benim 110. bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz'in Samsun Emniyet Müdürü olarak Samsun'a görevlendirildiğinin yer aldığı sahne ise dikkat çekti.  

 


Fenomen dizi O Hayat Benim'de Samsun ifadesinin yer alması Samsun'un tanıtımı açısından önemli bulundu. Öte yandan dizinin yapımcısının isminin de Hüseyin Samsun olduğu öğrenildi. 


O Hayat Benim 110'uncu bölümde cinayet büro amiri Ömer Aziz için yeni Samsun Emniyet Müdürü ifadesinin kullanılması ve dizide Samsun vurgusunun yapılması Samsun'da ekranları başında diziyi izleyenleride şaşırttı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

89. Oscar Ödülleri töreni canlı izle: Oscar 2017 Ödüllerini hangi filmler kazandı

89. Oscar Ödülleri töreni canlı izle: Oscar 2017 Ödüllerini hangi filmler kazandı 89. Oscar Ödülleri töreni canlı izle: Oscar 2017 Ödüllerini hangi filmler kazandı. 89'uncu Oscar ödül töreni 26 Şubat'ı 27 Şubat'a bağlayan gecede, Türkiye'de Digiturk platformunda yayınlanacak.

Seksenler dizisinin Ahmet’i Şoray Uzun nasıl oyuncu olduğunu anlattı

Seksenler dizisinin Ahmet’i Şoray Uzun nasıl oyuncu olduğunu anlattı Seksenler dizisinin Ahmet’i Şoray Uzun nasıl oyuncu olduğunu anlattı. Şoray Uzun'un asıl mesleği neydi. Seksenler dizisinin Ahmet'i Şoray Uzun, çalıştığı gazetede gönderildiği bir röportaj sonrası nasıl oyuncu olduğunu anlattı.

Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı

Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı Halit Ergenç şarkı söyledi, Beyaz Show stüdyosu yıkıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'a konuk olan Halit Ergenç, şarkı performansıyla herkesi mest etti.

Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor

Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor Çiğdem Batur'a günde 20 kişi evlenme teklifi ediyor. Akıbeti henüz netleşmeyen 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde Polat Alemdar'ın sevgilisi rolünü canlandıran Çiğdem Batur, sosyal medyadan günde 20 evlenme teklifi aldığını belirtti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET