• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

O SES TÜRKİYE ERDAL BAYRAKOĞLU AY DOST-DADALOĞLU ŞARKI PERFORMANSI-İZLE

O Ses Türkiye Erdal Bayrakoğlu Ay Dost-Dadaloğlu şarkı performansı-izle. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Erdal Bayrakoğlu O Ses Türkiye yarışmasına katılarak Ay Dost-Dadaloğlu şarkısını seslendirdi. Erdal Barakoğlu O Ses Türkiye performansı

16 Kasım 2016 Çarşamba 15:01
O Ses Türkiye Erdal Bayrakoğlu Ay Dost-Dadaloğlu şarkı performansı-izle

O Ses Türkiye Erdal Bayrakoğlu Ay Dost-Dadaloğlu şarkı performansı-izle. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Erdal Bayrakoğlu O Ses Türkiye yarışmasına katılarak Ay Dost-Dadaloğlu şarkısını seslendirdi. Erdal Barakoğlu O Ses Türkiye performansı

 

0 yıllık müzisyen, çoğunlukla ismini henüz duyuramamış genç yeteneklerin yer aldığı ses yarışmasına katıldı. Özgün yorumu ve güçlü sesiyle dikkat çeken Bayrakoğlu artık daha geniş kitlelere seslenecek.

 


 Karadeniz müziğinin önemli temsilcilerinden Erdal Bayrakoğlu TV8’de yayınlanan yetenek yarışması O Ses Türkiye’ye katıldı. Üç albümü olan, 20 yıllık müzisyen Bayarkoğlu, Dadaoloğlu türküsüyle jürinin beğenisini topladı.

 

2004’te Zifona, 2013’te Sesumi Duyacaksun ve 2016’da A.Ş.K (Akustik Şarkılarla Karadeniz) albümlerini çıkartan ancak sesini ve müziğini geniş kitlelere ulaştıramadığını düşünen Bayrakoğlu program jürisinden Athena üyeleri Hakan ve Gökhan’la çalışmayı seçti.

 

Geniş ses aralığı ve güçlü yorumuyla ‘Lazların Pavarottisi’ olarak bilinen Erdal Bayrakoğlu, sıra söz yazarlığıyla da tanınıyor.
 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET